311802
  • wesker24
    #196362
    Mert már eltunyultak hozzá szoktak a mostani irányitáshoz pedig régen 10+ évvel ezelött még nem is létezett ilyen kamera nézetes irányitás ! :D
  • DarkSector
    #196361
    X360/PS3 ugyanez
  • ratgab
    #196360
    Személyes átvétel miért nem hétfő?

    Vagy mire gondolsz?
  • MerlinW
    #196359
    Én ennyiért akkor sem venném meg ezt, ha meglenne az előző verzió.
  • DarkSector
    #196358
    Aha persze na itt vágj neki véget...mindjárt leirom mit tud a steam-es változat!
  • wesker24
    #196357
    Na ha már resi 4 HD

    Igen van benne rendes bill+egér Támogatás és x360 controller támogatás is

    Értsd ugy hogy WASD -vel mozogsz bal egér lö jobb egér fegyver elövesz.

    Fixed 60 FPS Framerate FULL HD felbontás Antialiasing Motion Blur
    és két fajta texture mod van Original és HD felbontás illetve van 3 grafikai opció mint a Sweet FX alapból !

    Ha bill+egér-rel játszol akkor itt még nem volt 360 fokos kamera nézet hogy körbe tudsz nézni az egérrel, bill+ egérrel maradt a régi jól bevált kamera nézet ha egérrel mozgatod a kamerát.



  • DarkSector
    #196356
    oks, ennyi, nekem ér ennyit mert ezzel elvagyok 50-100 órát legalább, Professional kijátszása garancia.
    Amúgy viszont már elnézést értelemszerüen értem Grebber-t is, amit ír, én sem fizetnék sokat, tudom RE4 lesz 5 euro. is, de karipénzt nem tudnák ugye amugyse kivenni olyan egyszerűen, ezért megye bele, és ha nem lesz valami CSODAjáték, nekem ezt kivéve semmi fontos játék nem fog kelleni, az 1 dolcsis csomagokat sem játszottam végig.

    Régen Red Dead Redemption-t vettem Live ajándék pontokért, illetve 6000ft készpénzért, a Nightmare-el együtt, amit összesen kb 15-20 ezer ft-nak kell számolni, és 1 pillanatra nem bántam meg..... Kimaxoltam hetekig játszottam, az ilyeneknél valóban az ember néha kiad sok pénzt, de a nagy átlagban Grebbernek adok igazad érdemes várni vele....

    Mindegy én nem akarok senkivel vitatkozni.
  • Shep
    #196355
    Egyébként Resi Hd-hez csak annyit ,hogy alap játékra valaki rányom egy sweetfx-et és simán tudja azt amit a HD szóval vegyétek :D
  • grebber
    #196354
    Torrent topikba persze a vér pisták még így is sírnak hogy fos az irányítás
  • TBTPumpa
    #196353
    Keresd a hibát: CD Galaxis

  • wesker24
    #196352
    Aki arany áron veszi a játékokat az vagy gazdag vagy jó nagy hülye én se ettem meszet én is olcsóbban szeretem beszerezni a játékokat. :D
  • Shep
    #196351
    Na mi van Resi 4 HD-ban van már rendes egér+bill támogatás?


    Castlevania 2: játék második felétől beindul és hozza az első rész minőségét nagyjából, de az első felét ki kellett volna dobniuk, annyira semmilyen.
  • wesker24
    #196350
    Ok benne vagyok ha megvan a 7 kulcs akkor még ma este szerzek neked egy frissen szerzett vadi Új Resi 4 HD Edition-t !
  • grebber
    #196349
    Okoson csinálom.Más sír hogy hitele van meg erre -arra nem telik.Én spórolok.Ebben verhetetlen vagyok!
    Ti csak vegyétek arany áron a game-eket!
  • DarkSector
    #196348
    oks ha szerzek 7 kulcsot, és szerzel nekem, a régi Witcher 2-es ballépésedet töröljük a számládról oks? :)
  • wesker24
    #196347
    Epic Facepalm No Comment te vagy a Vérhörcsögök királya !
  • DarkSector
    #196346
    Ha nem játszanék vele 100 órát még érdekelne is mennyiért veszem meg. :D
  • wesker24
    #196345
    Megvannak a forrásaim ha meg lesz a 7 kulcs akár most rögtön tudok neked szerezni egy Resi 4 HD-t még friss is ropogós
  • grebber
    #196344
    Szerzünk majd olcsón ,amint lesz 1-5 dolláros bundleba!
  • IMYke2.0.0.0
    #196343
    Csúnya beszéd. Felesleges kiabálás (felkiáltójelezés).
  • IMYke2.0.0.0
    #196342
    Mindig elfelejti ! :Ð
  • wesker24
    #196341
    Leszarom csak már unom hogy mindenki azzal jön hogy ilyen drága a játék olyan drága a játék miért kerül ilyen sokba ?

    Aki arra nem képes hogy szerezzen magának olcsóbban az magára vessen !
  • DarkSector
    #196340
    ja 7? annyim lehet már lenne.
    és kinél? :D
    de én megkérdeztem kb 6 embert tegnap nem alku tárgya, 9 key, és csak key, semmi játék beszámitás.

    mert én mondtam a Hitman Collection, + mondjuk 5-6 kulcs...de no....
  • TBTPumpa
    #196339
    Wesker, ez még mindig nem egy Chat felület ! :D
  • wesker24
    #196338
    Van az már 7 kulcs is csak szólok !
  • DarkSector
    #196337
    Van amiért megéri kiadni pénzt, embere válogatja. :D
  • wesker24
    #196336
    Jah mert ti spur köcsög Blood Hamsterek vagytok mind egytől egyig ! :D

    Azt irtam hogy most annyi per pill az ára de ha kap egy leárazást akkor máris sokkal olcsóbb lesz egyből !
  • DarkSector
    #196335
    Re 4 HD megérne nekem is 3k-t de nem ha ott fityeg 10+ euro a steam accountomon.
    Ha begurulok összejön 9 kulcs megveszem a gecibe, az 15 euro.
  • DarkSector
    #196334
    Ha walletből lenne 3k nem aggodnék. D:
  • grebber
    #196333
    3000 te megvagy örülve!Nekünk az rengeteg mi csak 500- max 1000ft-ért veszünk game-eket!
  • wesker24
    #196332
    Csak egy dolgot felejtesz el mint mindenki más ebben a topikban !

    Az hogy csak nálunk 20 euro a játék ! Ki az a hülye aki 20 euro-ért vesz egy 10 + éves játékot ? :D

    Amikor olcsóbban is beszerezheti az ember nálunk semmit se érdemes venni steamen mert mindennek borsos ára van !

    Az az első hogy megnézem mennyiért lehet olcsóbban beszerezni és már az itthoni árakhoz képest a töredékért meg tudod venni !

    Megveszed olcsón beaktivál letölt játszik Öröm és Bodottá ! :D

    Mindenki az itthoni árakkal jön hogy milyen drága ki nem szarja nem ettem meszet hogy itthon vegyek játékokat !

    Most is kb 3000-ért FT-t kapsz egy Resi 4 HD ROW játékot egyből nem 20 euro ennyi !

    Aki arra is lusta hogy utánanézzen hogy mi mennyibe kerül és azon sopánkodik hogy milyen drága az magára vessen !
  • zorrobomber
    #196331
    Kötelező megvenni azoknak akik a régit is megvették?
  • Rapid81
    #196330
    Állat. Imádok lopakodni. :) Grafika a TR-é. Szerintem ua. a motor. Ugrani valóban nem lehet, de ahol kell, ott megy. Egy hangosabb lépés és egyből észrevesznek. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #196329
    Lehet (sőt!), hogy rosszul kommunikálom, de egy oldalon állunk ám srácok: én is látom, és tudom, hogy 2014-ben ez így harmatos.
    Csak én megengedő vagyok egy ilyen öreg játékkal szemben, és tudom azt is [még ha nem is forgok olyan körökben], hogy a két szép színes szemünkért nem fognak minden ízében gyakorlatilag újraírni egy 2002 környékén fejleszteni kezdett játékot...
  • tomsolo
    #196328
    Erről eddig csak te beszéltél, engem az zavar, hogy az official kiadó - forráskóddal és egyéb nyalánkságokkal - nem képes hozni azt a 3-4 éves szintet amit egy modder nagy nehezen összeszenvedett ezek nélkül.

    Most arról nem beszélek, hogy - imho - az is szomorú, hogy olyan időket élünk, hogy emberek ilyen értelmetlenségekért még pénzt is adnak sőt bevédik, mert: van.

    Capcom == szenny.
  • MerlinW
    #196327
    Ha valaki valamit 10 év után ki akar adni megint, ráadásul 20 euróért, akkor adjon is érte valamit.
  • IMYke2.0.0.0
    #196326
    Frankó, már rég nincs vihar, erre áramszünet...

    Szóval, gépelem újra a másik hozzászólást: rémlik, mintha újabb technológiájú feature listával reklámozták volna a játékot.
    Akkor sem várható el, hogy Crysis 1-2-3 színvonalon prezentáljanak nekünk egy ilyen öreg játékot.

  • IMYke2.0.0.0
    #196325
    10+ éve motorról beszélünk.
    Azt azért nem gondolta senki [ha mégis, akkor szomorúan kell tájékoztatnom, hogy eszükben sem volt], hogy új motort is raknak az egész alá...
  • grebber
    #196324
    Nekem ne mond ,mert nem tudsz eltántorítani úgyis megveszem majd.
    Nem mellesleg soha egyetlen Resi sem a grafikájával hódított.Szóval én bármennyire is szeretem a jó grafikát van hogy pont leszarom ha jó a játék.
    Csak ott utálom amikor köztudottam a grafikával akarnak izmozni és okádék a téma!
  • tomsolo
    #196323
    Jó hát nyilván bátran oda lehet állni a fos mellé is és azt mondani, hogy kakaóvaj, de ha egyszer nem ez az igazság...

    Én a moddolttal toltam, minőségi cucc volt - minőségibb mint ez "FEJLESZTŐK"(kiadó) által készítettnél...