311802
  • Tinman #199608
    Hmmm... érdekes elmélet. Na de mi van azzal a cirka 200 játékoddal amit még el sem indítottál.

    Ne aggódj, te is vérhörcsög vagy, nincs mit szégyellni... én szerintem legalább 700 címet nem indítottam még el. Na de nem is hozom fel eszmecserében, hogy nincs feleslegem :-D
  • ratgab
    #199607
    Előfordulhat, igen!

    Gyűlölöm, ha tele van szemetelve a steamkönyvtár. Ott nekem csak olyan játék legyen, ami érdekel és játszanék vele. És nem, a címkézés nem elég. Ha lehetne kérném pár játék törlését a könyvtáramból is!
  • Shep
    #199606
    Büszke vagyok rád :)
  • davidka003
    #199605
    Tehát jól értem, hogy tegyük fel van bundle-ben mondjuk a Thief akár 1 dollárért meg mellé 4 noname játék amikkel sose játszol akkor te nem vennéd meg ezt a pack-ot hanem inkább külön megveszed 2k-ért a Thief-et?
  • ratgab
    #199604
    Egy keresztkérdés: Minek veszed meg az adott bundle ha nem érdekel belőle semmi? Azért mert olcsó?
  • grebber
    #199603
    1-2 ember nézi ezt de a többés és a kiadók nem.Ők leszarják játszól -e vele valahol aktiválva lesz az kész nekik pénz.Nekünk meg elfér a steam fiókba :D
  • tomsolo
    #199602
    Látom szépen bővülünk :D
  • ratgab
    #199601
    Neked lehet. Én akkor veszek bundle-t ha érdekel is belőle valami és akkor is mérlegelem, hogy megéri-e nekem, hogy a többi soha el nem indított játék ott legyen mellette a steam fiókban. Olykor előfordul, hogy nem a válasz és inkább kiadok érte többet.

    Ha olyat vennék, amit soha el se indítok (Shep mielőtt beszólsz arra értem, ami nem is érdekel egyáltalán) akkor az ablakon is dobálhatnám ki a pénzt ennyi erővel.
  • genndy
    #199600
    Nem érdemes. MP3-hoz csak multi DLC jött ki.
  • davidka003
    #199599
    Egy single szerető embernek érdemes beszerezni a Max Payne 3 Rockstar pass-t? Van benne valami single tartalom? ($3.74 Xbox live-on)
  • grebber
    #199598
    Pedig a bundle-k erre épülnek olcsó= az is veszi aki soha nem is játszik majd velük=több fogy több bevétel!
  • tomsolo
    #199597
    BTW: Akit érdekel a Space Enginers (örli ekszessz ez is) de sokallja a GMGn lévő (kuponos) pénzt is, annak ajánlom maross-t nála egy (bontott pakk) 1300 Ft-ért már elhozható.
  • ratgab
    #199596
    Már nem azért de nem mindenki vesz meg minden olcsó szart...

    Például nekem sincs meg, mert konkrétan nem érdekel.
  • grebber
    #199595
    " Majd lesz" Pont ez az hogy semmi mozgolódás. A bundle miatt már mindenkinek megvan az univerzumban de semmi mozgolódás az ügyben :(
  • tomsolo
    #199594
    Na ilyen jó az Antisquad? Vehetnél egyet nekem is 600 forintért akkor, legalább mi a hörcsögtársadalom száműzöttjei tartsunk össze:D
  • Rapid81
    #199593
    Még nincs szingli. Majd lesz. De szarba nyúltál. Antisquad és Lifeless Planetet ajánlom, ha EA-t akarsz. Nagyon!
  • ratgab
    #199592
    Most 2-3000 Ft-nál hivatalos steam felületen tuti nem lesz olcsóbb. Azonban ennyiért earyl access megjelenéskor is be lehet gyűjteni.

    Jó nyilván van, amikor elszáll az ember. Új Thief pl. nem ért 5000 Ft-ot de ez már késő bánat.
  • Tinman #199591
    A végleges ár meddig végleges? 2-3 hétig, 1 hónap? Utána már netszerte akciózzák a DD cégek. Fél év múlva meg Humble Bundle BTA :-/

    Azt tudom, hogy a fejlesztőknek ez az EA* jó :-D

    EA = jah, kb. EA (company) style.
  • IMYke2.0.0.0
    #199590
    Nálam ez már azért a veszélyes szintig "fejlődött" - szóval, inkább kicsit beteges -, és valóban 99,99%-ban minden anyagot magaménak akarok tudni a játékkal kapcsolatban, hogy tényleg úgy érezhessem, teljes és nem csesztek ki velem a pénzemért...
    ...mert manapság, eljutunk odáig, hogy a puszta alapjáték meglétével így érzi az ember... :((((
  • IMYke2.0.0.0
    #199589
    A ruhapakk nekem annyira bejött annak idején, hogy nagyon sokáig nem volt szívem megválni tőle :)
  • grebber
    #199588
    Interstellar bundle-et is megvettem (csakis magáért az interstellárért) az is örli acessz ,láttam van single mondom letolom. Ja hogy nincs is benne csak oda van írva értem shift del!
  • tomsolo
    #199587
    Én ha utólag (jóárasan jelentsen ez it bárkinek bármit :D) veszek játékot mindig fullos csomagot keresek, mert nincs kedvem itemekkel egyenként baszkolódni.

    Hog ennek is van létjogosultsága arra jó példa a KoAR, a Teeth of Naros DLC a maga 50-60 questjével(a kalózos az kisebb valamennyivel de JÓ tizen pár óra az is). Sőt a ruhapack is jóféle, főleg a kezdeteknél hasznos na meg jól is néznek ki.
  • ratgab
    #199586
    Early Acces-nek lehet olyan előnye, hogy kicsit olcsóbban megkapod, mint a végleges ár.

    Fejlesztőknek meg jó, mert ingyen tesztelik a játékukat és ha elég sokan vannak elég széles körben tudnak bug reportolni.

    Játékos szempontból az olcsóbban megvesz majd kivár megjelenésig elv a mérvadó.

    Én már vettem nem egy ilyen játékot: Divinity Original Sin (felé se néztem, majd véglegesben, legutóbbi tudomásom szerinte elég bugos még), Men of War AS 2 (Ez mondjuk inkább Béta, de készültség szempontjából illik a leírásodba... nem volt drága), State Of Decay (nagyon érdekelt, így megvettem.... akartam is tolni, de bill+egér mizéria miatt pihentetve volt), Grim Dawn (bottal se érek hozzá, míg meg nem jelenik, amúgy Wesker nagyon dícséri, hogy már most mocsok jó a cucc).

    "Kész játék kijön már el is felejted": Pont Sir Quno panaszkodott erre új Might and Magic játék kapcsán.
  • Tinman #199585
    Igen, ezt már benned is észrevettem, hogy igényed van a TELJESRE és nem éred be a részletekkel. Nálad az talán még mélyebb is, mint nálam, mert én elvagyok pl. TR DLC-k nélkül elég volt az az 1 is, ami további single gameplayt adott.
  • IMYke2.0.0.0
    #199584
    Én wesker24-el szoktam beszélgetni, és folyton írom neki, hogy sosem játszanék félkész játékkal, miközben Ő meg boldogan írja, hogy a "Grim Dawn"-nak már az ikszedik fejezete is játszható, és hogy milyen nagy, meg hosszú és a többi.

    Sosem tudnék így játszani!
  • Tinman #199583
    Hányok az Early Acces-től. Nem tudom felfogni, hogy valaki képes érte pénzt adni. (Kártyapénz oké.)

    Hová vezet ez?

    Régen kijött egy alaposan letesztelt játék. Ha elég komolyan vette magát később jött hozzá PATCH formájában ingyenes, további ingame tartalom, vagy sok órás expansion.

    Aztán jöttek a DLC-k. Mindannyian részt vettünk a sátán eme fertőző mocskában, talán egyedül Micsu maradt tiszta. Mind a pokolban fogunk megrohadni.

    A következő lépés az Early Access. Fizess és alpha/béta tesztelj a fejlesztőkkel pénzért, a kész játék mire ténylegesen kijön már lehet, hogy el is felejted.

    Na ebben a posványban már nem veszek részt. Lehet tőlem a Demon's Souls 2 is early accessben akkor sem fogok egy bugos "harmadkész" játékért fizetni.
  • Maak
    #199582
    Nyilvan rajongokat jobban erdekli a Legendary pack, amugy van abban limitalt kiadasu egerpad is a dobozos verzioval es poszterrel, art bookkal egyutt, es a neved belekerul a jatekba. Gondolom ez a pack is inkabb a tamogatasrol szol. Azert ne feledjuk, hogy ok nem tartoznak a nagyok koze. (Remelejuk, hogy "meg nem")
  • IMYke2.0.0.0
    #199581
    A konkrét esetre vonatkoztatva megértem a dühödet, de remélem, azért érted, hogy mire utaltam: a digitális terjesztés a gyűjtőknek átok, az egyszerű megveszem-"letolom"-törlöm-játékosoknak maga a Mennyország.
  • grebber
    #199580
    Digitális disztribúció átka: Ló...zt írják hogy dobozos verzió akkor nekem max 50ezerért nem semmire nem jó art bokot nyomtassanak bele meg játékbeli skineket adjnaka amiket amugy is 2-3 euroért dobálnak majd dlcként.

    Értem én hogy valami drága ,de akkor legyen benne olyan is ami mg is ér annyit.. Ez így szimplán pofátlanabb lehuzás mint az 1000ft-os arma 3 árulása 6 ezerért!
  • IMYke2.0.0.0
    #199579
    Én egy hónappal ezelőtt nyertem egy L.A. Noire alapjátékot (DarkSector), szóval nekem is kuss a nevem :)
  • IMYke2.0.0.0
    #199578
    Digitális disztribúció átka.
    A digitális terjesztés bár kényelmes [néha olcsó is] tud lenni az egyszeri(ű) játékosnak, és még olcsóbb a terjesztőnek/fejlesztőnek, egy játékgyűjtőnek maga a rémálom.
  • IMYke2.0.0.0
    #199577
    Szerintem azért, mert látod azt, amit a többiek nem a fától (az erdő, tudod): mobilkütyü-reklám-GTA-klón és nem ültél fel a Hype(r) Train-re.
    Szerintem, nagyon helyesen.

    Gondolom, te is láttad a prerender trailert akkoriban [amit ugye ingame-nek adtak el] - és a mostanában közzétett végeredményt is, képeken - immáron tisztán látható, hogy még a grafika sem segít neki.
    Persze, PC-n dől el majd minden.

    De, szerintem, a Watch Dogs tényleg a tipikusan túl hype-olt játékok sorába tartozik.
  • grebber
    #199576
    200$ és egy kurva szobor sincs benne elmennek a jó büdös ...oda!
  • Tinman #199575
    Írj a Steam-nek, hogy miért adják 45 EUROÉRT az Arma 3-at, amikor a PH-n nem haverok is kapnak 990 Ft-ért.

    Nemigazhogynemréted.
  • ratgab
    #199574
    Nagyon szimpatikus az árpolitikája a srácoknak. Olyannyira, hogy 15 dolcsi elég vonzó ajánlat. Apró szarságok, meg akinek kellenek szeirntem utólag úgyis megvehetőek lesznek.
  • ratgab
    #199573
    Miért van az, hogy ugyan sandbox lesz, de mégis baromira hidegen hagy a Watchdogs... Magam sem értem igazán. Talán a hackelés részhez lehet valami köze.
  • ratgab
    #199572
    Én most befogom a pofám, mert Shadow Warrior-t begyűjtöttem legutóbb csoporton belül....XD
  • ZsZso
    #199571
    Én se nyerek, de ez asszem köszönhető annak is, hogy nem is jelentkezek szinte semmire :).
  • ratgab
    #199570
    Én most próbálom behozni a lemaradásaimat. Szerencsére a selejetet hamar át lehet ugrani. Most pl Empire Total WAr lett skipp áldozata, mert olyan szinten unom a korszakot ahol játszódik, hogy hihetetlen.
  • arty
    #199569
    én nem vagyok ott "haver", de egyik srác sima ráírásra adott nekem egy arma3at 999ért :)
    (természetesen akkor se voltam rest, ha én segíthettem ott részben ismeretleneknek...)

    szerinted ezekszerint ez is oké, mert kapitalizmus van?

    szerintem egy átbaszás az még attól átbaszás marad, hogy máshol mégjobban átbasznak.