311802
  • Fpocok
    #199648
    SZeptember 26 án jelenik meg itthon az xbone.
  • Tinman #199647
    g2a

    16-nál diszkont kód: FLAP!FLAP!
  • Fpocok
    #199646
    Én is kaptam még kettőt.
  • Rapid81
    #199645
    Kaptam még 2 DI Epidemic Béta Giftet. Így már 3 van. Van még olyan, akit érdekelne és nincs meg neki?
  • Maak
    #199644
    Nekem ugyis mindegy mert battle.net akkom fagyasztva van perpill :D
  • Maak
    #199643
    "csak" 108 kell, elso ket eredmenyt toroltek ahogy nezem.
  • wantonly
    #199642
    Amúgy figyeltétek, hogy aki az élen volt 147-el törölve lett? Gondolom csalás.

    Kis gyakorlás után 20 felett járok. Sokkal jobb ez, mint az alienware-s aki kapja, marja.
  • Maak
    #199641
    Mar csak 141 es elre allok...komoly teljesitmeny nekem eddig is eljutni...elso akadaly is nehezen ment mikor elkezdtem :D
  • IMYke2.0.0.0
    #199640
    Az elején vagyok nagyon [gyakorlatilag tegnap kezdtem el, egy korábban megkreált karakterrel], de azt már észrevettem, hogy az itallal gondok lehetnek később...
  • Micsu
    #199639
    ja, f2ben powerkalapácsos közleharci emberem anno imba volt, szemre 95% eséllyel pusztított igen nagyokat :D
  • Dzsini
    #199638
    Közelharcossal kell menni, annak kevesebb gondja van lőszerre :)
  • Micsu
    #199637
    hát amúgy simán játszható, nem egy d3 hc mód

    a lőszer súly miatt sok lesz a backtrack
  • wantonly
    #199636
    Én is, nekem eddig 15. Discount kódokat is osztogat.

    Viszont gyanús, hogy a határidő lejárta előtt már nem 42 lesz a minimum... Hanem 100 felett is akár.
  • IMYke2.0.0.0
    #199635
    Ezen a képen azt látni, hogy a kurzor valahol csak úgy van :)
    Amúgy, tényleg Hardcore-ban játszom, mert érdekel, hogy a végén mi az, amit kapunk, ha elejétől így játsszuk [tehát, nem csak valamikor a játék közepén állítjuk át].
  • Micsu
    #199634
    ezen a képen azt látni hog nyomhattál a nora is :D
  • Tinman #199633
    Annyira béna vagyok ebben. :-(

    11 :-(
  • IMYke2.0.0.0
    #199632
    Nos, nem tudom mennyiben van köze ehhez, de a "Fallout New Vegas Configurator" használatával már gond nélkül tudnék Ultra beállítások mellett is játszani - ha lenne géperő hozzá.
    High opciókkal, alaposan beállítgatva, gond nélkül tudtam immáron játszani, Hardcore nehézség mellett. Ugyanis ez, tegnap kellően felcsigázott ahhoz, hogy kipróbáljam:

    KÉP:

  • wantonly
    #199631
    100 Diablo 3: Reaper of Souls WIN

    Flappy Diablo
  • genndy
    #199630
    Nyugi, én is ilyen vagyok. Ha kell valami, azt hajlandó vagyok drágán is megvenni (legutóbb az új MK volt ilyen, és hajlandó voltam kiadni rá ~4000 Ft-ot, mert kellett és kész). Más kérdés, hogy 1.) egyre ritkábban mozgat meg valami hogy azonnal kelljen, 2.) kevés a játékra fordítható idő, és felgyűlnek a játékok (amiket azért veszek, mert játszani akarok velük, nem pedig Steam sor-növelésre; csere meg nem igazán érdekel), erős lemaradásban vagyok, tehát először azokat akarom végigjátszani amik megvannak (és már azokat is bőven megjelenés utáni olcsóbundléból vettem).
  • Rowlend
    #199629
    Nem gép függő. Ez egy hiba ami már a Fallout 3-ban is megvolt, lényegében nem éri el a mentésedet a játék.
  • Tinman #199628
    Abs. érdekel a Border 2 (persze OLCSÓN), de nagyon ráér.
  • tomsolo
    #199627
    Meglepő dolog de nem azért vásárolunk mert olcsó, hanem mert szükségét érezzük.
  • Tinman #199626
    Ha nem szavaz akkor is kiderül, mert akkor megy desura-ra az indiefos süllyesztőbe :-D
  • tomsolo
    #199625
    Az egész New Vegas egy bugos fos, nekem a sztori sem jön be ahogy kerekedik - múlt időben már - a sima Fallout 3 számomra mérföldekkel jobb.
  • Tinman #199624
  • tomsolo
    #199623
    Szavazol és kiderül.
  • IMYke2.0.0.0
    #199622
    Köszi.
    Csak nekem az a benyomásom, hogy felejtős indie játék?
  • IMYke2.0.0.0
    #199621
    Deus Ex: A kukás... akarom mondani a bukás* már STEAM-en is.

    * Deus Ex: The Fall
  • tomsolo
    #199620
    Link
  • IMYke2.0.0.0
    #199619
    Kezdjük ott: milyen játékról is van szó?
  • Maak
    #199618
    Horcsogoknek es akit meg erdekel. (info ayo-tol)
  • Tinman #199617
    Ne bántsd Botondot. Szereti az achikat ;-)
  • IMYke2.0.0.0
    #199616
    Rinya ON:

    Tökfőzeléköm ki van már a "Fallout New Vegas"-szal!
    Milyen gép kell ennek wazzer, hogy High beállításokra állítva ne merevedjen meg a betöltőképernyő az idők végezetéig?!

    Bezzeg, ha lehúzom Low-ra, akkor bevágódik és stabil 60 FPS mindenhol!
  • Shep
    #199615
    Azt nem mondtam ,hogy már vasakarat jellemzi, ellenben azért minden platformra ugyanazt a játékot nem veszi meg 0-day, ahogy egyes illetők :)
  • Tinman #199614
    Na most képzeld el, hogy 1 hete regeltem brazilba Borderlands 2 GOTY 1900 Ft-os ügyben, de a hörcsög lélek szólott hozzám és mondá vala:

    "Ne vedd meg bazdmeg ennyiért, mert lesz ez idén még olcsóbb is."

    És én hallgaták a szóra és nem vevék lófaxt sem.

    Evolution.

    Evolution is the key to survive.
  • Tinman #199613
    Igen elszakad és olyankor bezsákol 2.000 Ft felett
  • tomsolo
    #199612
    Hogy tudjon később cserélni.

    Az alap hörcsög logika az hogy megvesz(meg kell venni) minden lófasz bundlet - ha kell ha nem - mert ha nem is aktiválja jó lesz majd csere itemnek egy hasonló értékű (na ez nehéz kérdés mi számít éppen értéknek, de mindegy) üzlet lebonyolításához.

    Ha éppen egy full áras 0 day stuff a csere alap az sikeres üzletnél nem baj, ha egy AAA title leakciózva az is okés, egy a lényeg, hogy hörcsögünk ne jöjjön ki mínuszban mert akkor repedések keletkeznek a hörcsöguniverzum kupoláján amit csak egy brazíliai webshopban történt vásárlással lehet összefoltozni.

    A különbség a jó hörcsög és a gonosz trader közt, hogy utóbbit a puszta pénzszerzés vezérli míg a hörcsögnek van egy kínzó küldetéstudata ami enyhíti a lelkében kavargó ambivalens felhőt a szabad akarat körül.
  • Shep
    #199611
    Hát igen, a hörcsögös énje azért még mindig nagyobb de azért már vannak a másik oldalon is pillanatai és ez nagyobb dolog, mint a hörcsögökkel együtt futni, ő már néha el mer szakadni a falkától 1-2 percre :)
  • ratgab
    #199610
    Igen nagy hányadát annak már végigvittem annó warezban. Amit meg még nem annak tervben van a végigvitele, mert nem azért vettem, hogy vegyem, hanem azért, hogy játsszam vele.

    Na de majd később folytatjuk ezt az eszmecserét. Részemről ideje indulni melózni.
  • Tinman #199609
    Én büszkébb vagyok rá és csak ez számít :-D