311802
  • genndy
    #199849
    Mit szívtál, én is kérek
  • Shep
    #199848
    Pörgős, látványos, kazuár játékosoknak is kellemes kikapcsolódást nyújt, sőt igazából szerintem főleg nekik készült, mondjuk én a magam részéről 4 óra után beleuntam.
  • Shep
    #199847
    Na itt a hörcsög induló, nem vagyok egy Petőfi, úgyhogy tőlem csak ennyire tellett :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Filléresindie fosok között,hola kazuárok elvesznek,ésa steam accountok növekszenek,Ottélnek ők, a hörcsögök.
    HumbleBundle de csodás,mindenhörcsög erre vágy.Akciókravárnak hosszan,dollárosaccért újat nyitnak.
    Dea hörcsögökéletenem
    csakjáték és nevetés.
    Hallottálmár a gonoszról
    acsúf, villámgyorsWarezról?

    SzegényWarezmindig csábít,dea hörcsögökkel el nem bánik.

    Steam,Greenmangaming,Gog,Gamersgate,Humble-bundle, Amazonhola hörcsögféle sosem fél,hiszenmég egy játék a steam accon úgyis elfér.
  • Evoluti0N
    #199846
    Van itt olyan, akinek megvan a Titanfall? Vagy esetleg részt vett bétában (már ha volt olyan)? Csak kíváncsi lennék véleményekre első kézből.
  • Fpocok
    #199845
    Muhaha... én meg mondtam. Megint késik két hetet az xbox360-as Titanfall... hogy jobbak legyenek az xbone és az a verzió eladásai.
  • wantonly
    #199844
    COJ: Gunslinger

    Nagyon hiányzott már ez a vadnyugati hangulat! Az első rész óta nem játszottam western játékkal, de ez most ismét nagyon jónak tűnik az első benyomások alapján.
  • IMYke2.0.0.0
    #199843
    Tárgytalan :)
  • IMYke2.0.0.0
    #199842
    Vicces, de már megint leállt a STEAM oldala...
  • IMYke2.0.0.0
    #199841
    No, faragtam rajta és tömörített PNG. 102 kbyte - kisebb is, mint a korábbi JPEG [163 kbyte].
  • IMYke2.0.0.0
    #199840
    S amint átalakítom, recés lesz.
  • IMYke2.0.0.0
    #199839
    Nézd csak: JPEG előtt.

  • tomsolo
    #199838
    > A recék a 100%-os JPEG tömörítés ellenére is ott vannak.

    Mert nem tudsz szépen körbevágni :)
  • IMYke2.0.0.0
    #199837
    PNG-ben vagy TIFF-ben is betehetném, de akkora mérete lenne, hogy az is gondot okozna.
    A recék a 100%-os JPEG tömörítés ellenére is ott vannak.
  • Botond #199836
    pfft, így elrontani egy legendás poént :(

    :D
  • Botond #199835
    Nekem xboxon van meg az alap. PCre vagy veszek legendaryt vagy nem, majd vmikor, vagy sose. :)
  • ZsZso
    #199834
    +1 :)
  • tomsolo
    #199833
    Igazából alapból nem is látom, mert a flash tiltva van nálam és eltakarja.

    #: Igen így még rosszabb :D
  • ZsZso
    #199832
    Nekem megvan az alapjáték, ezért Legendary -ra semmiképp sem szeretnék 1,5-2k -nál többet költeni, viszont annyiért instant lenne. Figyeltem, hogy hogy alakulnak az árak, ezért lepődtem meg. Probléma nincs belőle.
    (Most egyébként van 10 USD körül Amerikában physical )

    #199830:
    Frankó lett a gyesznó!
  • IMYke2.0.0.0
    #199831
    Éppen rosszkor, mert én meg kicseréltem :)
  • tomsolo
    #199830
    Engem mindenki szeret :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Vagy jön a ban.


    Egyébként meg megcsináltam szépre a topik malacot.

  • tomsolo
    #199829
    Mindig elfelejtem, hogy sok itt a paranoiás.

    Nagyjából jól emlékeztem meg persze rosszul is, mert az alapjáték ($7.5) a 10% kóddal ment 6,75-ért a legendary viszont tényleg nem ennyi volt, bár ez engem nem zavart abban hogy:


    Btw uplay csak ahhoz kell, hogy aktiválja a steamen, utána nincs rá szükség, Hitman Abs detto.

    Elnézést ha tévedésemmel vkikben kellemetlen érzéseket keltettem. ;)
  • Tinman #199828
    Uplay-en 13-14 Euro között volt a legolcsóbb a Leg. Ed.
  • ZsZso
    #199827
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én sem használtam ki ezt a "remek" lehetőséget. Igaz, komoly lelki gondokat okozott - nem csoda, a reklámokkal éppen ez a céljuk. Pont úgy voltam vele mint Te. Szerencsére barátok, ismerősök meggyőztek, hogy baromság, ráadásul ahogy a feleségem kivette (Ő térképezte fel jobban a dolgot) úgy fest, hogy az a díj amit 20 évre fizetsz csak a tárolás. Az, hogy amikor kiveszik akkor mennyit kérnek el érte nincs rögzítve.

    Ha a farzsebből kiránthattam volna 200-300k -t akkor persze lehet - mindezek ellenére - máshogy döntök, de közel nincs így.

    Félek tőle, hogy annyira gyerekcipőben jár ez a technológia, hogy a mostani levélteli/tárolási eljárás sem fogja garantálni azt, hogy felhasználhatók lesznek ezek az őssejtek amikor majd már kiforr ez az egész.
  • Maak
    #199826
    En belemerultem a gyerekek szuletese elott es a reklamjuk alapjan meg is vettek...na de utanaolvastam picit, nyugaton is vannak ossejtbankok, ahova te is beadhatod a sajat dolgaidat,nevtelenul. Majd onnan ha valakinek szuksege van ra az orszagban/vilagban, es eppenseggel kompatibilis akkor feltudjak hasznalni, de sajat celra NAGYON kevesszer hasznaltak fel eddig. Teszem hozza, ahol mukodnek ezek a bankok, ott nem vagnak meg erte ennyi loveval. Hulyere keresik magukat joparan ezzel az egesszel es az a legszomorubb, hogy mi meg pillazunk ha ott allunk a szarban. Egyebkent egyik ilyen bank reklamjaiban nem olvastam azt, hogy xy meggyogyult mert a nalunk tarolt ossejtjei keznel voltak. Jo lenne ha itt is letrehoznanak egy ossejtbankot ami mindenki szamara elerheto es nem az a celja hogy valaki megzsirosodjon egy ujabb modszerrel a nepbol.
  • ZsZso
    #199825
    OKkkkké, szóval tomsolot viccesnek tartod. Értem. A feketelistám bővült még egy személlyel. Csak jelzem, hogy aki rajta van előbb-utóbb el fog patkolni!
  • genndy
    #199824
    Uplayen lehet kapni (csak) Steames játékokat is ám :) (és a Skyrim meg csak Steames, nincs is más változat)
  • wantonly
    #199823
    Tényleg volt valami leárazás, de nem annyiért.
  • Botond #199822
    Pedig ez most klasszikus volt. Belevitte az uplayt is ami a topik 2/3ának a nünükéje, a volt már olcsóbb kártyát, ami szintén ilyen részarányban nünüke. Óriási! Lehet kicsit lehet túljátszás lett volna, de ha 6 dollárt is, hogy a font/euró/dollár szekció is kapjon vmit, akkor elért volna a csúcsra, de így se rossz. :)
  • Botond #199821
    Nekem piramis játéknak tűnt az egész anno. Az elején befizetsz sok pénzt, aztán utána semmit és 20 évig őrzik a cuccot. Vagyis a következő 19 év őrzését a következő kör "balekjainak" befizetéséből biztosítják. És ha 10 év múlva nincs elég balek? Kb, mint az állami nyugdíj.

    Ennek ellenére az orvosi vélemények alapján nem tudtam egyértelműen eldönteni, hogy most ez ér e vmit, illetve érhet e vmit az elkövetkező 20 évben a költsége meg minimális ahhoz képest, amennyi pénzt el kell égetni egy komolyabb baj esetén, szóval úgy döntöttem, hogy úgy állok mint a cascohoz, hogy akkor jó, ha kidobott pénz, és nem kockáztatok, mert ha kellene mégis, és ez lenne a csodaszer, akkor már hiába lennék utólag okos. Szóval én nem mertem megkockáztatni, hogy ne adjak egyel több esélyt a gyerekeknek, akármennyi kis esély is az.
  • ZsZso
    #199820
    Újabb példa arra, hogy Tomsolo humora nem kompatibilis velem :).
  • Tinman #199819
    Talán mert nem is volt annyiért? ;-)
  • davidka003
    #199818
    Én se veszem meg. Nem leszek béta teszter.
    Majd nyomom nyáron olcsóbban.
  • Maak
    #199817
    Nagy off, de orulok, hogy anno picit utanaolvastam a dolgoknak es nem doltem be a reklamnak.
  • tomsolo
    #199816
    van ps3-as is

    (mondjuk meg nem venném)
  • davidka003
    #199815
    Jatekaim.hu

    Dark Souls 2 xbox 360-ra 7900 Ft
    bontatlan viszont promo-s kiadás.
    Aki csak játszani akar annak szvsz elég jó ár.
  • ZsZso
    #199814
    Ó ne már! :( Francba, hogy nem tudtam róla.
  • IMYke2.0.0.0
    #199813
    Vannak napok, mikor 6 euróért bármely ép testrészemet is odaadnám... akkor el tudod képzelni, milyen jól állok anyagilag.
  • tomsolo
    #199812
    6 euró volt karikor uplay-en :)
  • wantonly
    #199811
    Hajrá!

    Mióta megnyertem imába foglalom Genndy nevét.

    Eddig 60 óra felett járok a játékban, de olyan mintha most kezdtem volna... A térkép negyedét sem fedeztem fel.
  • Shep
    #199810
    Akkor legyen még egy :)