311802
  • Fpocok
    #199889
    +1
  • Sir Quno Jedi
    #199888
    kimondtad, kártyapénzből, azaz INGYEN
  • Shep
    #199887
    A nagy hörcsögösre szavazok :)
  • Tinman #199886
    "éppen steam akciós gammákat töm a pofájába"

    Jót nevettünk... ez a hörcsög topik, így steam-en nem nagyon vásárolunk, max kártyapénzből.

    Phazmac, mintha nem is ide járnál :-D
  • tomsolo
    #199885
    Nevermind.
  • wantonly
    #199884
    Nekem ez jobban tetszik, mint a jelenlegi.
  • Botond #199883
    Ja, én még az elsővel néztem össze, nem az újabbakkal. Így már értem.
  • IMYke2.0.0.0
    #199882
    Arról ugye nagyon nagylelkűen megfeledkeztél, amit az első képedre reagáltam, mert amúgy nem fröcsöghetnél.
  • tomsolo
    #199881
    Nana, volt előző verzió is.
  • Sir Quno Jedi
    #199880
    Szerintem legyen, egy szavazat már van!
  • Sir Quno Jedi
    #199879
    Há biztos nincs jól, avagy gondjai vannak. Mindenkinek vannak rossz napjai, esetleg évei...

    Múltkor én is összebalhéztam pl. a klánommal, mehettem is isten hírével (át az ellenséghez). Van az úgy.
  • IMYke2.0.0.0
    #199878
    Mi vaaaan?

    Lesd csak meg:


    Hagyjuk már a bannert jó a fenébe!
  • Shep
    #199877
    De csak ha előbb szavazunk róla, hogy legyen-e :)
  • Sir Quno Jedi
    #199876
    Pl. én olyasmit is el tudok képzleni, hogy egy óriási dagadt höri, nagyra tömött pofazacskóval éppen steam akciós gammákat töm a pofájába, humble bundle akciókkal fűszerezve (és ki is lóg pár a szája szélén)! Esetleg egy tölcsérbe hullanak ezek és alul a höri szájában landolnak. Az az igazi. Tinman önarckép pl.! :D
  • tomsolo
    #199875
    Sajnálom, hogy nem telik tőled egy kurva köszönömre ehelyett úgy viselkedsz mint akinek elvették a játékszerét.

    Az elsőt egy az egy ben megcsináltam szépre - értsd kijavítottam amire te képtelen voltál - sajnos a második eresztésed már annyira ronda lett, hogy azt már nem volt kedvem.

    Persze én vagy ok fasz, mert ha tudom, hogy ilyen kis féltékeny mimóza béla vagy akkor hagyom a francba, kettőnk közül meg nem én viselkedem bunkó módon: Imre.
  • Sir Quno Jedi
    #199874
    VAGY lehetne bannercontest!!! Jeee!
  • Shep
    #199873
    Szerintem, mi lenne, ha esetleg szavaznánk? :DDDDDDDDD
  • Sir Quno Jedi
    #199872
    Én igen. Miért baj az ha valamik tag csinál bannert, vagy módosítja a meglévőt?! Csak örülünk neki és ha a népnek tetszik, nyugodtan be lehet tenni nemde?! Vagy ez most ilyen művészi válság, vagy presztízskérdés, vagy mi a rák van!??!? Az a jó ha a nép melózik és tesz a topic-ért, nem csak a HG-nek kell görcsölnie érte.
  • Botond #199871
    Ha tomsolo hörcsöge 3x akkora lenne, mint ami a mostani bannerban, akkor jogosnak érezném a lenti soraid, de így hogy pixelre ugyanakkor, így nehezen tudom értelmezni. Segítenél, hogy mi az amit nem veszek észre, hogy megértsem, miért nem értem?
  • Sir Quno Jedi
    #199870
    Flash-t mondjuk tényleg ki lehetne venni a bannerbó! Mert így ritkaszar, akinek melóhelyről kell néznie.
  • IMYke2.0.0.0
    #199869
    Nincs topik banner készítési tender, sem demokrácia. Amúgy sem a bannert bámuljuk 7/24.
  • Sir Quno Jedi
    #199868
    Shep-et is meg kell dícsérni, me próbálkozik legalább!

    Minden kreatív munkát díjazunk (még ha zacsiba kell hánynunk akkor is).
  • IMYke2.0.0.0
    #199867
    Sajnálom, hogy ha csak nevetni tudsz, és megérteni nem, amit írtam.
    Eddig hol jártál? A bannerben eddig nem volt hörcsög... Most is csak azért tettem bele, hogy utaljak arra, ami a topikbeli diskurzusra.
    Ettől függetlenül, ez nem a hörcsögökről (mint házi kedvencek) szóló topik, így nem ok nélkül nyomorítottam a bal oldalra, kicsiben.

    Biztosra veszem, hogy nem vagyok a szíved csücske, de ha napi fájdalmaid vannak, azt ne rajtam köszörüld le - menj, és verd le mondjuk a munkatársaidon, a pesti forgalmon, vagy az edzőteremben! Ide ne hozd ezt!
  • Sir Quno Jedi
    #199866
    Én is tomsolo hörcsögjére szavazok, me nem véletlen van gomba a nickje mellett ugyebár!
  • tomsolo
    #199865
    > Stílus.

    vs

    > Másrészt, hiába tolod a képeidet, nem a hörcsög a lényeges a bannerben - én is meg tudtam volna csinálni ilyen nagyra -, ő csak kiegészítő.

    Jót nevettem.
  • IMYke2.0.0.0
    #199864
    Stílus!

    S amúgy igazad van, mert most néztem meg - az eredeti 24-es, a fenti 8-as.
    Probléma amúgy?
  • Shep
    #199863
    Akkor töröljed, látom megint jó napod van.
  • tomsolo
    #199862
    > Nem 8 bites a fenti kép, hanem 24.

    A fejedben maximum.
  • IMYke2.0.0.0
    #199861
    Elsőre is mindenki el tudta olvasni. Ezért kár volt képet beszúrni.
  • IMYke2.0.0.0
    #199860
    Leállhatunk ezzel a témával.
    Nem 8 bites a fenti kép, hanem 24.

    Másrészt, hiába tolod a képeidet, nem a hörcsög a lényeges a bannerben - én is meg tudtam volna csinálni ilyen nagyra -, ő csak kiegészítő.
  • Shep
    #199859
    Na így már legalább nem olyan, mint egy myxos nyúl :)
  • Shep
    #199858
    Na

  • tomsolo
    #199857
    Attól, hogy 8 bitbe rakod nem segít rajta, sőt.

    Tessék, mókoltam még egyet rajta:



    250 kb veszteségmentesen, de .jpg-ként még 60kb-ban is jól mutat.
  • Shep
    #199856
    Hát beszarok ezen a fórum motoron.
  • Shep
    #199855

    Na remélem most nem szúrja el!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Filléresindie fosok között,hola kazuárok elvesznek,ésa steam accountok növekszenek,Ottélnek ők, a hörcsögök.
    HumbleBundle de csodás,mindenhörcsög erre vágy.Akciókravárnak hosszan,dollárosaccért újat nyitnak.
    Dea hörcsögökéletenemcsakjáték és nevetés.Hallottálmár a gonoszról acsúf, villámgyorsWarezról?
    SzegényWarezmindig csábít,dea hörcsögökkel el nem bánik.
    Steam,Greenmangaming,Gog,Gamersgate,Humble-bundle, Amazonhola hörcsögféle sosem fél,hiszenmég egy játék a steam accon úgyis elfér.
  • Rapid81
    #199854
    Jó lett. Mehet föntre! :)
  • Shep
    #199853
    Most nézem ,hogy ez a szar sg motor megint összehúzta és a formázás oda lett.
  • Shep
    #199852
    De én nem vagyok hörcsög :D
  • Micsu
    #199851
    annak fényében hogy 1000el toljátok a warezt érdekes induló
  • Shep
    #199850
    Nem volt rá szükségem :)