311802
  • grebber
    #200290
    Az atombiztos bombasztikus siker lenne hogy MS DX12 (első) nyitócímként kihozná pc-re!
  • Dj Tommy
    #200289
    Jó lenne a Forza 5 pc-re majd, de mi elleszünk a The Crew-val is. :)
  • DarkSector
    #200288
    Ilyenek nekem is kellenek, mindenfle sallang nélkül .:D
  • Tinman #200287
    Grat a 28 fontos FF X HD-hez, annyit simán megért... ahogy a 0.99 GBP-s X-2 árát is jól belőtték :-)
  • DarkSector
    #200286
    Gyönyörű, mintha a fejemből szólna egy hang.

    "Miért káros dolog a leárazás?

    A Democracy fejlesztője, Cliff Harris nem hogy nem örül a dömpingszerű játékakcióknak, egyenesen károsnak tartja a rendszeres leárazásokat.
    „A játékosokkal játszanak, mint egy k*rva zongorán, amikor felbukkan a kiírás, hogy LEÁRAZÁS!” – olvashattuk Harris legutóbbi blog posztjában. „Ez egy nagy pszichológiai trükk, amit arra használnak, hogy kiszipolyozzák a játékosok pénzét, és ez rossz, és ha tudunk (valószínűleg nem tudunk) tennünk kell ellene.”
    Harris, az egyemberes Positech Games tulajdonosa szerint a kiárusítások nem tesznek jót a megjelenéseknek. A játékosok kivárnak, tudják, hogy előbb-utóbb úgy is az olcsó kosárban fogja végezni az adott cím, ami kifejezetten problémás a multiplayer játékok esetén. Emiatt lassan folyik be a pénz a fejlesztőkhöz, akik így nem tudják finanszírozni a tartalmakat, és a javításokat. Harris szerint emiatt az állapot miatt a vásárlók kevesebb időt fordítanak arra, hogy kiderítsék, az adott játék megéri-e egyáltalán az árát. Ráadásul mivel a sok vásárlás miatt rengeteg címet felhalmoznak, sokat be sem fejeznek (már ha egyáltalán elkezdik).

    Az akciók elértéktelenítik a játékokat, és minden hatalmat az olyan rendszerek kezébe adnak, mint a Steam, vagy a Gog. „Nem hiszem, hogy ez ellen bármit tehetünk. A leárazások működnek. A kiárusítások működnek” – tette hozzá Harris. „Megértem, hogy a többféle árazás miatt több játékoshoz jutnak el a címek. Értem, hogy a kiárusítás gazdaságilag hatásos módszer a bevétel maximalizálásához. A baj az, hogy ezzel forrásokat vesznek el az adott terméktől. Már nem termékeket adunk el, hanem akciókat. Az endorfinlöket attól keletkezik, hogy lecsaptunk egy jó ajánlatra, és nem attól, hogy ténylegesen szeretnénk megvenni egy játékot, és átélhertjük azt az élményt, amikor elkezdünk vele játszani. Ez rossz.”"
  • DarkSector
    #200285
    Bemerted tenni? :D

    grat
  • TBTPumpa
    #200284
    EA játékok féláron (GMG)
  • Shep
    #200283
    Wiki szerint még mindig U3 csak jócskán módosítva.
  • Shep
    #200282
    Frostbite lesz?
  • Totti5
    #200281

  • DarkSector
    #200280
    Hát de ird már le pl, ne utalgass hsz-kra, ha nem mondod meg mi a baj, johogy nem fogom neked kitalálni nem vagyok médium.
  • ratgab
    #200279
    Nem akartam leírni, de én ettől tuti agyfaszt kapnék rövid úton.
  • IMYke2.0.0.0
    #200278
    Én is várom az Origins AllInOne-t - az még talán futni fog ezen az ócskavason, és az időközben upgradelt VGA-val -, de a Knight-ra még gondolni sem merek [átkozott Frostbite Engine].
  • Totti5
    #200277
    Mondjuk a mászással pont nincs bajom. 30-40 órán keresztül nem akarok 8 féle gombkombinációval átmászni a városokon, ellenben egy ME ami csak erre épül lényegében az alatt az 5 óra alatt.
  • Dzsini
    #200276
    Erről jut eszembe, várom az Arkham Origins mindentbele kiadást (és félek az Arkham Knight-tól, hogy végképp kevés lesz hozzá a gépem)
  • IMYke2.0.0.0
    #200275
    Tanúsíthatom - Normal, és a végén a főellenfél(hez egyáltalán hozzájutni és lenyomni) bizony nehéz volt.
  • Dzsini
    #200274
    Bár én nem játszottam az AC-vel... de sok online képregényt olvasgatok, és jó a memóriám :)
  • Totti5
    #200273
    Batmannak van kombórendszerre épülő harcmechanikája és korrekt lopakodása, és a nehzséget is fel tudod nyomni. ACban semmi ilyen.
  • Shep
    #200272
    Nem, Betmen sokkal, de sokkal jobb és abban van nehézségi szint is és néhol még normalon is elég nehéz.
  • Shep
    #200271
    Célközönség úgyis a kazuár brigád, úgyhogy ez nem igazán számít szerintem de egyébként igazad van.
  • Fpocok
    #200270
    Amúgy nem játszottam én AC-vel, de nem olyan a rendszere, mint a Batmannek? Mert azzal én remekül elvoltam és szerintem nagyon jó.
  • Totti5
    #200269
    A COD tud nehéz nehéz lenni ( pl feltolod maxra ), az AC SEHOGY sem, hisz eleve very-very easyn megy végig. Ez is nagy különbség.
  • Shep
    #200268
    Nem, ha nincs géped az a legtutibb, vagy legalábbis ha nem kapcsolod be :D
  • Shep
    #200267
    Szerintem az AC alapjai is jók, csak kifulladt ahogy a COD is, csak míg a COD 5-6 órás kampánya alatt ez annyira nem tűnik fel addig az AC-nél 10+ 20+ óra alatt már igen.
  • MerlinW
    #200266
    Linux...:)
  • Totti5
    #200265
    COD jó alapokra épül, az AC meg nem. Ez nagy különbség a kettő közt.
  • IMYke2.0.0.0
    #200264
    Pontosan, és sajnos így gondolkodnak.
  • Shep
    #200263
    Comodo nyújtja a legbiztosabb védelmet, ha minden funkciója használva van.
  • Shep
    #200262
    Persze, ahogy a CODS-nál is teszik évek óta. A szlogen úgyis az ,hogy ami egyszer bevált minek változtatni rajta, amíg ezzel a koncepcióval is elmegy 10-12 millió nagy változásokra nem nagyon érdemes számítani.
  • Fpocok
    #200261
    Én most Comodo Internet Security Premiummal tolom. Van benne tűzfal és virusírtó is, mindig jelez, amikor valami csatlakozni akar ÉS nem kell kódokkal frissítgetni, mivel bármeddig érvényes és legit.
  • TBTPumpa
    #200260
    Köszi, bár én már megtaláltam aktuális szerelmemet a Kaspersky Internet Security-t. Ennél jobb cuccal eddig még nem találkoztam. Rettentő gyors (mind működés, mind ellenőrzés szempontjából), Windows rendszert sem lassítja, kicsi erőforrásigénye van, baromi nagy és friss vírusadatbázis (sokszor frissíti az adatbázisát), magyar nyelv, tűzfal, pénzügyek + jelszavak védelme, reklámok és spamek blokkolása, weboldalak ellenőrzése, rootkit kereső. És a 30 napos Trial verzió sem nyomja az arcodba a reklámjait, mint más "kedves" vírusirtók (vegyél meg most pls!), hanem teszi szépen a dolgait. A tűzfal is kellő védelmet nyújt, azért volt 1-2 Microsoft backdoor, amit letiltottam vele.
    A tavalyi vírusadatbázis/víruskereső program tesztben is kiemelkedő eredményt ért el!

    Nagyon ajánlott kategória!
  • Totti5
    #200259
    Mivel te nem játszod neked mindegy. Mi akik igen lehetünk csalódottak, de nem azért mert évente kapunk egy minőségi játékot, hanem azért mert nagyon nem akarnak megújulni, és ez teszi lapossá az egészet. A korszakok, karakterek, és minden más ami a prezentácval és a desingel összefügg azok mind mind kiválóak mindig. Játékmechnaikában kellene belenyúlni, hogy az is élvezetes legyen. Reméljük a nextgen részeknél új alapokra fektetik az egészet.
  • Fpocok
    #200258
    Valóban remek. Mostantól évente nem egy ratyi AC-t fogunk kapni, hanem kettőt.
  • grebber
    #200257
    Megint a Far Cry 4-ről pletykálnak
  • ratgab
    #200256
    Francia forradalom idején, Párizsban. Érdekes választás.
  • grebber
    #200255
    Epic!!!!
  • lostprophet
    #200254
    Ha valaki normális vírusirtót keres, most a Bitdefender Internet Security 2014 9 hónapig érvényes változata innen ingyen elérhető:
    Bitdefender Internet Security 2014
  • Shep
    #200253
    Alfa de azért év végén már jön :) Tudom 100 éve fejleszti az x-edik csapat :)
  • Rapid81
    #200252
    Nagynehezen csak összehozták. Megy a Paypal Gaming Sale.

    Bár szerintem kár volt...
  • Shep
    #200251
    Mutat már egy ideje, de minek?