311802
  • DarkSector
    #200370
    Lehet volt amikor ponkodtam, és igazad volt, most nem érzem hogy joggal vagy ideges, de mondom 1 mondattal elintézhetted volna, ha mondod konkrétan mi zavaz. Nem?
    De mondom nem lesz semilyen kép, és nem lesz vita. Így a legegyszerűbb.
    Nekem most pláne nem hiányzik az ilyen kis lényegtelen dolgokon hogy itt idegesítsem magam.

    Amúgy erről még velem biztos nem beszélgettél, mert filmet eddig én még nem vásároltam, és nem raktam be képet megvett filmeimről, vagyis ha szóltál eddig az nem ezért lehetett.
  • IMYke2.0.0.0
    #200369
    Az isten áldjon meg! Hányszor folytattunk le hasonló diskurzust? Elegem van már ebből a stílusból!
  • Fpocok
    #200368

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Snowpiercer.2013.720p.BluRay.DTS.x264-BiTo
  • Fpocok
    #200367
    Harmadszorra ugrok neki a KoAR-nek. Vajon most sikerül végigvinnem? :D
  • tomsolo
    #200366
    nézd meg a gyerek többi itemét is (négy csillagot így is összeszedett)
  • ratgab
    #200365
    Melyik hülye találta ezt ki?
  • Botond #200364
    World of keflings lepörgött, kellemes bugyutaság volt. :D
  • DarkSector
    #200363
    Gondolom 130%-os akcióban.
  • tomsolo
    #200362
    Ezt a bizniszt
  • Shep
    #200361
    Persze, mit kérsz érte?
  • Sippie
    #200360
    Steamen a bónusz kártyákra hogy lehet jogot szerezni? Teljesen random szól a steam, hogy kihúzhatom a maradék kártyáját x játéknak, vagy játszani kell a játékkal mindennap, és akkor ahhoz jöhet?
  • DarkSector
    #200359
    Metro LL köll valakinek?
  • ratgab
    #200358
    Fene azt a mocskos warezolós pofámat: Megjött a Hobbit 2 BDrip végre.
  • ratgab
    #200357
    Idén lesznek ígéretes címek azért, de én már mondani se merek semmit. Maradjunk annyiban, hogy majd meglássuk.
  • ratgab
    #200356
    AC Unity kapcsán reménykedek egy 2. részre való visszatérésben. Helyszín és korszak minden alapot megad hozzá. Üsse kavics eltekintek a hajós résztől is minden további probléma nélkül (elég volt már kétszer szerintem, most menjünk inkább királypártiakra vadászni szépen! )
  • ratgab
    #200355
    NA az meg kimaradt. Láttatlanban hamar eluntam volna.
  • DarkSector
    #200354
    "DirectX 12 - ilyen lesz a következő generációs API

    A Microsoft bemutatta a DirectX 12-t, ami minden eddiginél több gátat hidal át szoftver és hardver között, és sokkal jobb teljesítményt garantál elődjénél.
    Sokat kell még várnunk arra, hogy a DirectX 12 széleskörűen elterjedtté váljon, lévén a Microsoft csak 2015 végén tervezi kiadni a grafikus API új változatát.
    Azt viszont már most tudjuk, hogy miért érdemes várni rá. A Microsoft állítása szerint a DirectX 12 esetében kevesebb az akadály a szoftver és a hardver között. A lehetőségek kiaknázásához ugyan mélyebben bele kell merülni a fejlesztésbe, de cserébe a fejlesztők sokkal jobb teljesítményt garantálhatnak játékaiknál. A cég „konzolos szintű hatékonyságot” ígér, amit a Forza Motorsport 5 PC-n való futtatásával igyekezett bizonyítani. A játék egy Nvidia Titan Blacken futott, ami sokkal erősebb, mint az Xbox One-ban található GPU, de értitek a lényeget.


    A DirectX 12 a Microsoft minden készülékén fut, beleértve a táblagépeket, az okostelefonokat, az Xbox One-t és a PC-t is. Bár a cég azt nem állította, hogy az API csak Windows 8-as vagy újabb operációs rendszerrel szerelt gépeken fog futni, azért érdemes ezzel számolni. Csak annyit közöltek, hogy tisztában vannak azzal, mekkora az igény a Windows 7 támogatására.
    Az API jobban kihasználja a több CPU-t és jobban elosztja a munkát a különböző szálak között. A jobb teljesítményt több változtatás bevezetésével érték el, ezekről itt olvashattok bővebben.
    A DirectX 12 négy éve készül, és a cég ez idő alatt folyamatosan kommunikált a fejlesztőkkel és a GPU-gyártókkal. Az Intel, a Qualcomm, az Nvidia és az AMD (akik egyébként a rivális Mantle-t fejlesztik) bejelentették, hogy támogatni fogják az API-t. Az Nvidia egyébként azt is kikötötte, hogy az új technológia minden DirectX11-osztályú kártyával működni fog.
    Mit vártok a DX12-től?"
  • ratgab
    #200353
    Várom a BD verziót, amúgy van már 14 gb, az mégis csak barátibb.
  • DarkSector
    #200352
    mindegy, ha közvetve is de ő általa. :D
  • Shep
    #200351
    Na hát ez az (bár nekem a Thief eléggé bejött) és idén egy játékra merem látatlanban is rámondani ,hogy tuti jó lesz, az pedig a Betmen, miden egyéb kérdéses.
  • Shep
    #200350
    Az önkéntes volt részedről :)
  • tomsolo
    #200349
    A Stick of Truth majdnem ilyen lett.
  • ratgab
    #200348
    Nem tudok én sem mondani, amitől nem rossz szájízzel távoztam. Most perdült le thief credits... hát.... Nem vagyok lenyűgözve.
  • DarkSector
    #200347
    Jaja olvastam amit írtál (eredeti hsz-ban), de most az hogy 60 euro, ne röhögtessenek már, az Arcade játékok 40%-ért előbb fizetnék 60 euro-t mint ezért, a CoD-ok kerülnek 60 euro-ba, nehogymá ez...omg, persze 18000ft-ért van idióta aki ezt megveszi steam-en.
  • grebber
    #200346
    Nekem semmi bajom nem volt vele! Egynek simán jó (főleg ingyen)
  • Dzsini
    #200345
    Van benne egy csomó magyar kaszkadőr :)

    (csoda, hogy kijött az a film, 2011-ben forgatták le...)
  • Totti5
    #200344
    Yaiba: Ninja Gaiden Z

    Mit mondjak. Kerüljétek olyan messzire amennyire csak lehet.

    Bevezetés semmi, a story ebből kifolyólag 0a. Lehetne a grafika nagyon szép, de tök átlagos, ez a cell shade meg annyira unalmas hogy arra szavak nincsenek, ha tök átlagos módon van megcsinálva, ez pedig tök átlagos. Semmi, egy szikrányi extra nincs a látványban.

    Akkor jöjjön a gameplay. Hőőőőőőőőőőőőőőőő ez miez. Sikítva nyomok optionsra, kamera beállítások 2. opció ( huh, megnyugodtam... ).

    Na akkor start. Hőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőő ez még mindig olyan. Itt már erőteljes késztetést éreztem hogy azonnal kikapcsoljam és megsemmisítsem a lemezt.

    Kérdezhetnének miért? a kamera. Az a kamera ami FIX, amivel nem lenne gond, ha jól lenne megcsinálva, de ez a FIX kamerás rémálom. Nem elég hogy rosszúl mutatja, még mozog is, jobbra balra, közel távol, fel le. Komolyan mondom nem tudtam eldönteni hogy most a karatert irányítom vagy a kamerát mert mindegyik ment valamerre az összhang teljes hiánya nélkül. Egyszerűen borzasztó. JÁTSZHATATLAN!

    A harc lehet hogy megüt valami átlagos szintet, a szokásos dolgokat tudja, csapkodni kell mindent amit látunk olyan tempóban hogy semmit nem látni. Túl sok taktikát nem kívánhat ez a darálás. NINCS UGRÁS! NINCS UGRÁS! NINCS UGRÁS! akkor erről ennyit, menjünk tovább.

    Platforming? naná hogy van! Megköveteli a debliség alapvető szabályát. Nyomd a kék és a piros gombot amikor oda ér. SEMMIT nem kell csinálni, csak nyomni 2 gombot felváltva A-B, A-B, A-A, B-A s máris ugrunk, repülönk, falon futunk, csüngönk, csak éppen semmi közünk nincs hozzá.

    Kérdem én, ki az a kretén állat aki ezért kiad 12 ezret? ( anélkül hogy bárkit is megsértenék ) ez 110%ban egy XBLA-ra való 400 pontért egy közepes, szarul kivitelezett BUKÁS.

    Köszönöm verbatin.
  • Fpocok
    #200343
    Ha már egy kis film
    OFF
    Megnéztem a 47 Ronin-t. Hát elég uncsi és foscsi volt. Nem tudom mi van ezzel a Keanu fiúval, az ázsiai filmekkel meg az életre-halálra szóló csatákból, de jó lenne, ha összekapná magát.
  • DarkSector
    #200342
    Ninja Gaiden Z 60 euro.

    Valakinek asszem elgurult a gyógyszer.
  • wantonly
    #200341
    Nem ebből a verzióból, de másfél órát néztem belőle tegnap. A történet számomra érdektelen, látványra viszont áll-leejtős. Ma folytatom.
  • TBTPumpa
    #200340
    Hétvégi program!
  • DarkSector
    #200339
    Engem is 1 hétre.
  • Shep
    #200338
    Dehogy megy, Imre Főnök egyedül engem mert kitiltani, ez csak az én kiváltságom :)
  • genndy
    #200337
    300 kB-nál nagyobb. Szívás. Megy a két hét Banhama.
  • Shep
    #200336
    Mit kedvelek?
  • DarkSector
    #200335
    Ezt a keci steam-et meg kibafom mindjárt a kecibe.
  • grebber
    #200334
    Akkor izzanak a kábelek:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    The Hobbit The Desolation of Smaug 2013 3D BluRay 56.9GB



  • DarkSector
    #200333
    De gec, irtam hogy nem tudtam hogy CSAK GAME JÁTÉK KÉPET SZABAD MUTATNI.
    Persze nem olvasok el mindent, mert hálisten van egy segítő app ami jelöli kis 3szöggel azt hogy ha nekem irnak.

    Biztos igaz, nem vontam kétségbe a szavát, csak én ilyenről nem hallottam hogy már csak game képek mehetnek, nem emlékszem arra sem hogy másoknál ez szóba jött volna bármikor.
    Nem kell semmit nekem magyarázni, azt kell csak mondani hogy már változott e helyzet és csak game 300 alatt elfogadott oszt ennyi. 1 mondat.

    És nem kellett volna 20 hsz-t irni, meg sértődöst játszani.
    Ő ellenben azt irta emlékszem, nem filmes topik, ne legyen filmes off.
    Mire asszociáltam ebből?
    Arra hogy ne beszéljünk filmekről, ezért irtam hogy ez csak egy megvett cucc, nem akarok róla chatelni...és innen vesztettem el a fonalat.
  • Dzsini
    #200332
    nem játékborító, úgyhogy az ilyet máskor spoilerbe leszel szíves!
  • Fpocok
    #200331