311802
  • MerlinW
    #201332
    Nem, de lemaradsz az összes event-ről és az azokért járó jó cuccokról:)
  • wesker24
    #201331
    Jah az igaz de a karakterem most ugyis pihen megvár az engem nem megy sehova ! :D
  • MerlinW
    #201330
    Rég játszottunk:) A fő karakterem már majdnem teljesen .5.5, a másik meg 4.4:)
  • MerlinW
    #201329
    Változó, néha bekéri biztonsági okokból.
  • MerlinW
    #201328
    Dobj egy mail címet privátban és küldök neked.
  • Tikal #201327
    Ma vásárláskor Steam újra kérte a bankkártyám adatait.. számlázási cimet ( még telefonszámot is ), nálatok is?
  • Fpocok
    #201326
    Stretch goal-okat olvassátok :D
  • zorrobomber
    #201325
    Végülis mindegy most nem kínzom vele az Intel HD 4000-et, majd otthon valamikor kipróbálom.
  • Evoluti0N
    #201324
    Begugliztam és az első találatok között volt a játék Steames közösségi oldaláról egy téma, ahol emberek osztogatnak 3 napos trial kulcsokat. Hogy honnan szerzik, azt nem tudom. Azonban nem Steames kulcs, legalábbis ott nem tudtam beregisztrálni, hanem az oldalon lehetett.
  • zorrobomber
    #201323
    Lehet hülye kérdés, de hol lehet ilyen trialt szerezni?
  • Evoluti0N
    #201322
    Legjobb hozzászólás a videónál.
    "teenage mutant ninja Shrek" :D
  • Evoluti0N
    #201321
    Régóta keresek már olyan MMO-t, ami hosszabb időre leköt. Az Aion óta nem volt ilyen. Habár nem tudom, hogy abban mi volt, ami miatt olyan sokáig játszottam, de volt valami. Előtte meg jópár évvel ezelőtt a Silkroad Online. Mondjuk az azért, mert az első MMO-m volt és minden új volt és csodálatos és nem volt összehasonlítási alapom. Azóta párat próbáltam, de semmi se kötött le hosszú időre. A TOR-t is startkor megvettem. 2 hónapot játszottam. Guild Wars 2-t talán 4 hónapot. Talán majd ez. :) Nem mintha nem lenne emígy mit játszani, de azért kell néha egy kis MMO is. :D
  • wesker24
    #201320
    Én is csak ajánlani tudom nekem már 100 órám benne van és nagyon kellemes a cucc !

    Merlin egy elmebeteg állat xD nagyon rákattant a cuccra !

    Vigyázat függöséget okoz :D
  • MerlinW
    #201319
    Én majdnem 1000 órát pakoltam már bele, jó cucc nagyon. Emellett nagyon kellemes a társaság is. Többnyire középkorúak játszanak vele. Ajánlom. Ha segítség kell szólj.
  • Evoluti0N
    #201318
    Nem akarom elkiabálni, de Secret World 3 napos trialt elkezdtem ma és egyre jobban tetszik. Ez mellé még ha vesszük azt, hogy nincs havidíj és sok oldalon 10 euró körül van az ára. Ennek vásárlás szaga van.
  • grebber
    #201317
    Assassins Creed Comet részletek
  • MerlinW
    #201316
    Csak mondta Evo hogy mi a probléma:) Érdemes vinni szervizbe az egész vasat és reprodukálni a hibát nekik (nem kell otthagyni a gépet). Így a szakik tudni fogják pontosan mit keressenek.
  • Evoluti0N
    #201315
    Itt még Windows újratelepítés is volt. Teljes formatálással.
  • Evoluti0N
    #201314
    De hülye vagyok. Most jut eszembe. Max költöztetem a monitort. Miért akarnám mindkettő gépet használni egyszerre?
  • MerlinW
    #201313
    Jaja, ezért gyanakszom szoftveres problémára. Talán egy teljes driver lepucolás, telepítés helyrerakná a dolgot.
  • Rapid81
    #201312
    Kérdés, hogy a szervízben mivel próbálták. lehet HDMI-vel.
  • Rapid81
    #201311
    Ha memóriahibás lenne vagy túlmelegedne, akkor HDMI-vel is behalna. Vagy nemtom. :)
  • Evoluti0N
    #201310
    Nah, akkor az lesz, hogy még gyepálom a gépet hétvégén ezzel a monitorral és ha nem lesz gond, akkor tényleg az a gond, amit leírtál. Csak sajnos így nem lesz mire kötni a PS3-at hétvégén délután. :D
  • MerlinW
    #201309
    Az csak csíkokat magyarázná meg. Az összeomlásokat nem :/ Valamint Evo azt írta, hogy a szervizben ment a kártya rendesen.
  • Rapid81
    #201308
    Úgy hangzik, mintha a digitális-analóg átalakítója krepált volna be a kártyának. Ha garis, akkor ezt cserélniük kéne.
  • Evoluti0N
    #201307
    Olyant csinál, látszólag mindenféle logika nélkül, hogy melyik játékban (értsd: vannak olyan gépigényesebb játékok, amiben nem csinálja és vannak olyan kevésbé nagy gépigényű, amikben igen), hogy zúgó hang a fülesből és akkor vagy egyszínű monitor, ami után csak géprestart segít; vagy csak összeomlik a játék; vagy csak beszaggat, majd szaggat egy darabig és mentés betöltése után megszűnik a szaggatás; vagy játék összeomlás + grafikus kártya driver összeomlás. A zúgó hang szinte minden alkalommal van. Próbáltam vadiúj drivert, pár hónapos drivert, több, mint egy éves drivert. Mindegyiknél csinálja. Emellett VGA kábel esetében halvány, vízszintes csíkok látszódnak a monitoron. CSAK játék közben. HDMI esetében nem. Ahol vettem, ott azt mondják, hogy a kártyának semmi baja. Nem tudom milyen programmal/programokkal próbálták, terhelték, szal pont olyanokkal, ami kártya terhelésre valók és náluk nem volt gond.
  • MerlinW
    #201306
    Nem létezhet. A szóban forgó kábel kimenet, azaz maximum a monitorra (hdmi hang esetén hangra) van hatással. Tehát szoftverre nem. Az összeomlás még a vason belül történik, valószínűleg szoftver oldalon.
    Ha kábelcsere után jó, az első blikkre driver "fícsörnek" hangzik.
  • Rapid81
    #201305
    A DVI-DSUB átalakító éppenséggel lehet xar, bár olyat még nem láttam. Amúgy az mit rejt, hogy "összeomlik"?
  • bon
    #201304
    Nem lehetséges.
  • Evoluti0N
    #201303
    Ok. Látom, lassú voltam. :D
  • Evoluti0N
    #201302
    Ha valakinek még nincs meg: Május 8-ig ingyenesen "megvehető" Originen a Dead Space. Ha egyszer megveszed, örökre megmarad ofkorsz.
  • kjhun
    #201301
    Köszi.

    Már, be is táraztam.
  • Evoluti0N
    #201300
    Kedves informatikailag nálam magasabb szinten járó fórumtársak. Létezik, létezhet, megtörténhet olyan, hogy egy grafikus kártya azért omlik össze néha néhány játékban, mert VGA kábellel + VGA-DVI átalakítóval van összekötve a géppel? Mert hihetetlen a dolog, de nálam mintha ez lenne a kiváltó ok. Legalábbis HDMI-vel nem csinálja (eddig).
  • Rapid81
    #201299
    "A programozás és a VCL-es legózás nem ugyanaz"

    Attól, hogy odadobálok 2 gombot, meg 1 comboboxot, a program még semmit nem fog csinálni... Programozó vagyok. Tudom miről beszélek... Azért írtam, amit írtam, mert mindkét nyelvet ismerem kívül-belül... Épp ezért húzok a könnyebb megoldások felé.
  • Rapid81
    #201298
    Ismerem a C-t. Tanultam is. Nekem abban olyan megoldások vannak, ami szándékosan túl van bonyolítva és máshol 10x egyszerűbb és egyértelműbb. Számos változó és iterációkezelés a lehető leglogikátlanabb módokon működik. A másik meg, hogy amire nekem kell, arra az említett programozási nyelvek 110%-osan megfelelnek. Nem akarok alacsony rendszererőforrás-elérésű programokat írni...
  • Csokiturmix
    #201297
    Pl. ütéseket nem lenne rossz ha nem gombokkal kellene kivitelezni.
  • Totti5
    #201296
    Mit szeretnél benne egérrel irányítani?
  • Fpocok
    #201295
    De az nem 2Ds?
  • Csokiturmix
    #201294
    Castlevania Mirror of Fate HD PC verzióban nincs egér támogatás, értsd nem lehet egérre semmilyen funkciót bebindelni, csak billel lehet nyomulni, vagy kontrollerrel. Bámulatos ez a fajt igénytelenség.
  • MerlinW
    #201293
    Ebbe nem lehet belekötni:)