311802
  • IMYke2.0.0.0
    #202498
    180 cm magas vagyok. XL-es pólókat szoktam venni - nem szeretem, ha a köldökömig érnek a dolgok :)
  • Tinman #202497
    100%.
  • ratgab
    #202496
    Egy hülye kérdés: Ez steamre regelendő vajon?
  • ratgab
    #202495
    L-es méret vagyok. Póló-t még akár át is venném, ha valakinek nem kell.
  • kigyi
    #202494
    Akkor ezt most jól behörcsögöltem csak a poén kedvéért :D
  • DarkSector
    #202493
    lol 90ft.
    szinte ingyen. :D
  • Fpocok
    #202492
    Tehát akkor nem :D
  • wantonly
    #202491
    Szóval, aki lemaradt, ezúttal megfelelő linkekkel: A Fable és a Sega Rally 90Ft ingyenes házhozszállítással az Extreme Digital-ban. A megrendeléskor még 13db volt belőle elérhető.
  • IMYke2.0.0.0
    #202490
    Sanszos volt nagyon, hogy szankcionálják ... :(
  • Fabio Capello
    #202489
    Vannak benne néha furcsaságok, de egyébként elég jól irányítható, szerintem.
  • IMYke2.0.0.0
    #202488
    Wantonly kérésének eleget téve töröltem a korábbi hozzászólását.
    Remélhetőleg, nem okozok nagy galibát, ha nem várom meg az újabb privát üzenetét, és cselekszem.
    A szokásos képlopás megvan, ha mégis kellene.
  • Dzsini
    #202487
    Nekem meg nem :) ezekszerint mégse nyelte be a zsilett a dolgot...
  • Tinman #202486
    +1
  • Fpocok
    #202485
    Van már tökéletes egeres irányítás?
  • IMYke2.0.0.0
    #202484
    Hú, de jó, hogy nem sikerült szereznem - és sajnos igazam lett a dologgal kapcsolatban (le fogják venni).
  • Fabio Capello
    #202483
    Gyerekek, én irtózatosan rákattantam a State of Decayre, a sztoriszálat viszem egyelőre, lassan 14 órám van benne, baromi hangulatos és jó játék, ahhoz képest hogy egy konzolport - bár utóbbi erőteljesen meglátszik a grafikai beállításokon, se windowed mód, se részletes grafikai beállítások :/ A terv egyelőre a sztoriszál végigjátszása (a játék megismerése), majd utána szintlépkedés a Breakdownban, bár nem fűzök hozzá nagy reményeket, hogy akár a 3-4. szintet túléljem :DD

    A továbbiak spoilerben:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    12 óra után veszítettem el az első két emberemet (ami nem sztoriszálas), a kiscsaj elkóborolt és bajba került az egyik legnagyobb spawnpont közepén, amivel önmagában nem lett volna semmi gond, de még egy hordát is sikerült magunkra húzni a mentés közben, így elég csúnyán le lettünk gyalulva, két baromi jó embert buktam el :/ Kb. rá 10 percre pedig megbetegedett az egyik emberem, nem is szórakozott sokat a játék, alig egy percre rá már Black Fever-e volt, és vihettem ki Mercy killre, a játék baromi kegyes volt abban a kb. fél órában -.-"

    Szintén csak spoilerben, de utóbbi lehet, hogy a nem teljesen tiszta verzió egyik hibája, megvallom őszintén, felkeltették az érdeklődésem, de nincs most rá anyagi keretem, hogy megvegyem a játékot, így maradt a virágbolti opció. Viszont most már tuti, hogy amint lesz rá lehetőségem, megveszem Steamen, rég kötött le játék ennyire.

    Egy kis burkolt reklám, a YouTube-omon vannak highlightok feltöltve, a livestreamemen pedig ott az eddigi végigjátszás, akit érdekel, és van úgy 14 órája, go ahead, mindkét csatorna megtalálható fenn, ha jól rémlik :)
  • wantonly
    #202482
    Rossz a link, Fable.

    Egyik sem steam-es, csak egy 90Ft-os doboz a polcra. Házhozszállítást nem volt pofám kérni. :p
  • Dzsini
    #202481
    A Steames se ad, úgyhogy nem sanszos :)
  • ZsZso
    #202480
    Nem tudom volt -e már, de
    A pár napja ingyen (elb*szott Gilette promóció keretein belül) beszerzett Fifa 12 -ket leszedték az Origin fiókokról.
  • Sippie
    #202479
    ad steam kártyát?
  • Szabi #202478
  • arty
    #202477
    van baja, nem is kérdés :)
    viszont van pár jó kocsi, szép pálya és remek belsőnézet.
  • Tinman #202476
    MerlinW a bűvös 500-as határ felett jár már szépen... alakul ez! :-)
  • IMYke2.0.0.0
    #202475
    w77d: 474 játék STEAM-en.
    Tinman: 993 játék STEAM-en.

    Valóban nem egy liga, de mindketten több játékkal rendelkeztek, mint én - ezért kerültetek említésre :)
  • Tinman #202473
    W77D? NB3-as kosárfonó :-D
  • Botond #202472
    iPhoneon minden másodpercét élveztem mindkettőnek. :)
  • arty
    #202471
    1x elfelejtettem (lett is gyorsan pw csere) és nem vágtak ki. ezekszerint örülhetek neki :/

    mindegy, a lényeg h amikor paypalra jelentkezünk be, akkor már ne legyen proxy

    nem egy bonyolult eljárás, a kulcsok pedig nemzetköziek - ebben az Origin az istencsászár :)
  • tomsolo
    #202470
    Életem nagy tévedése volt anno, hogy behúztam a Shift1-2-t.
  • DarkSector
    #202469
    Forza 5 kulcsod nincs? :D
  • arty
    #202468
    ahogy írtam: van még egy shift2-m, hogy szolidaríthass! ;))
  • IMYke2.0.0.0
    #202467
    Autodidakta módon tanultam meg mindent az elmúlt 10+ év alatt, és számos dologhoz nem értek IT-vonalon - és amihez nem értek, azt nem is nagyon merem abajgatni. :)
    Ráadásul, ha nem is Tinman-w77d-magasságokban járok a játékokat illetően, de már nem merem egyik digitális platformos fiókomat sem kockáztatni ilyen akciózásokkal.
    Cserébe, inkább lemaradok ilyen olcsóságokról (akciók), vagy megveszem őket később, amikor pénzem is lesz :)
  • Botond #202466
    Prostreet az egyetlen NFS ami megvan xboxra. Hát a többi autós cucc mellett nem állta meg a helyét, ment rá a delete elég hamar. Rém gyenge cucc.
  • arty
    #202465
    első volt már steamen olcsó, biztos lesz is még!
    a cartelt pedig nyugodtan hagyd ki, a széria szégyene (sőt, ugy egyáltalán: az fps műfaj egyik legalja képviselője. tudom, végigtoltam :D )
  • genndy
    #202464
    Aha, ok köszi, de ennyit én se akarok szenvedni meg trükközni.
  • arty
    #202463
    prostreetre vagyok igazából kíváncsi, ill lehet poénból lenyomom a számomra extrém hulladványnak tűnő undercovert (demot probáltam anno asszem)

    félig viccből nyomtam le a carbont is, ahoz se volt valójában semmi kedvem... :)

    shift1-et anno nyomtam a gyorsabb kocsikig, most a shift2 "megyeget", nem hiszem h visszatérnék a kevesebb tartalmat nyújtó korábbi részhez. az 1:1 csak a "gyűjteménybe" kellett.
    jó voltna a régebbiekből is egy hasonló pakk, hasonló áron :) (nfs1-4-5)
  • tomsolo
    #202462
    Chrome alatt Proxy SwitchSharp a barátod.
  • Botond #202461
    Még akkora vagyok, mint tini koromban. :)
  • DarkSector
    #202460
    Némelyik NFS még oké, de az Undercover? még bottal sem. :D
    Jó ha Arty-nak gyüjtői kollekcióból hiányzik az egy dolog, de énnekem az ingyen sem kéne.
  • tomsolo
    #202459
    Viszont arra mocskosul ügyeljetek, hogy nehogy a proxy/vpn mögül menjen a paypal mert pp kivágja az accodat érte.
  • IMYke2.0.0.0
    #202458
    Hú, ennyi maszatolást nekem nem érne meg egyetlen játék se :)
    Sőt, nem is értek ezekhez a proxy / VPN bohóságokhoz :)