311802
  • Rapid81
    #202538
    2 éve béta klienst használok. Nincs vele semmi gond.
  • Rapid81
    #202537
    FTP Advanced Edition
  • IMYke2.0.0.0
    #202536
    Egy kalappal kívánok majd a procedúrához - nekem is el kellene már látogatnom a dokihoz, de fosok tőle :)
  • IMYke2.0.0.0
    #202535
    Wazzer - nem működik a Steam Cloud mentés a "Bisohock: Infinite" alatt.
    [Ugye, 64 bitre váltás, és újratelepítés miatt "új" gépnek láttam a STEAM kliens ezt a masinériát, és állítólag, a bug ebben rejtezik]
    A neten olvastam, hogy erre a megoldás a Bétá kliensben való részt vétel. Kösssssz, inkább nem.
  • Rapid81
    #202534
    Bakker, most jövök a fogdokitól, gyökérkezelni kellett az előzőleg csak sima tömésnek induló fogamat. Plusz lesz egy műtétem, mert begyulladt az egyik koronám alatt a cucc...
  • IMYke2.0.0.0
    #202533
    Míg volt munka: Nálam is a lélektani határ a 3.000 Ft. 0 Day vásárlás ugye ritka, mint a fehér holló.

    A következő 5 éves tervem: utolérni technikával az aktuális generációt.
  • Rapid81
    #202532
    Mióta jobb a fizu (1 éve sacc), azóta bátrabb vagyok, de 2-3k-nál akkor sem adok többet egy játékért. :D
  • Dzsini
    #202531
    Egy idő után (még C64-en) azt játszottuk, hogy minél gyengébb kocsival elkalapálni a Királyt benne - egy idő után már fejlesztés nélküli középkategóriás kocsikkal is ment :)
  • IMYke2.0.0.0
    #202530
    Ja, neeeem... csak a hozzászólásod okán eszembe jutott, hogy annak idején haverral felváltva nyomtuk a "köröket" a játékkal.
    Meg Észak Dél elleneztünk, mert Heroes 2-őztünk... utóbbit heteken keresztül.
    Én kollégista voltam, és az ebéd után, a kötelező szilencium előtt (du. 4) között szinte mindennap náluk lógtam :)
  • IMYke2.0.0.0
    #202529
    Bocs a sok repost-ért.

    Igen, érdekelne majd a véleményed a játékról, mert eléggé előre tettem magamnak a listán, és első kézből játszótól szívesebben olvasok infókat, mint Youtube-playereket bámulva.
  • zorrobomber
    #202528
    Ja, azt hittem csak top down racing a téma :) Ha kell mondani FPS nézetű cuccokat is, akkor igen, Test Drive-oztam is, de leginkább a Stunts ment és a Street Rod-ok. Utólag visszagondolva durva mennyi időt beleöltünk a Street Rod-ba annak ellenére hogy milyen pocsék volt benne a vezetés :)
  • IMYke2.0.0.0
    #202527
    Durván nyomod Te is :)

    //Ijesztgetés: azt hiszem 2013 elején készítettem kíváncsiságból magamnak egy... hatás szünet... táblázatot, benne az akkori tagok játékainak számával.
    Most jó lenne megnézni mindenki fiókját újra. Tuti lenne párunknál szörnyülködés :)
  • IMYke2.0.0.0
    #202526
    Havernál (középsuli) ezt nyomtuk még Commodore-on [pedig PC-je is volt]
  • ratgab
    #202525
    Ki fogod tudni kérni, mert azt is megvettem. Most Burning Cars-t toltam is meg farmoltam is. Arra értettem a 3 eurós max árat.

    Super Toy Cars jön majd, szerintem még ma. Egyfajta Re-volt klónnak érzem képek alapján (nyilván közelében sincs).
  • Rapid81
    #202524
    468-cal már én is kezdek feljönni. :D
  • ratgab
    #202523
    Amúgy ezzel a Burning Cars-al is el lehet pötyögni. Ha van egy kis feles pénzed és nincs mire elköltened 3 eurót megér. Bundleben 1 dolcsiért meg még inkább (nagyon-nagyon hamar lesz ennyi, nem adok neki egy hónapot). Én 1500-öt adtam érte, de csakis azért hátha dob egy fínom kis fóliás lapot (mint írtam már újabban szenvedélyem lett a wallet gyűjtés és a marketen bizniszelés).
  • IMYke2.0.0.0
    #202522
    Á, pedig azt hittem, hogy a Super Toy Cars-ról ki tudom kérni a véleményed... :(
  • IMYke2.0.0.0
    #202521
    Ahogy elnézem, ez nem vészes - ebben lehet turkálni :)
  • zorrobomber
    #202520
    Megvan! A sokak által ismert és nyúzott Ignition-t toltam sokat, de életemben az első a témában EZ volt!
  • ratgab
    #202519
    Nyers valót akarod hallani? Képes voltam azért megvenni, mert jó áron mennek a kártyák (fóliásra gyúrok)... Tudom, tudom üssetek, mert hülye vagyok. Tudom...
  • Dzsini
    #202518


    (én még a Death Rally előtt Amigán a Roadkill-el zümmögtem sokat - ma már egy emulátorral valószínűleg gond nélkül el lehet vele játszani)
  • tomsolo
    #202517
    ^^ Imre néz bele ennek a forrásába, ha érted akkor nem kell sehol tároltatni.

    //lementettem az eredetit
  • IMYke2.0.0.0
    #202516
    Ugye jól érzem az (nem felém célzott) iróniát?
  • IMYke2.0.0.0
    #202515
    Engem a régi Death Rally fertőzött meg - szerintem ezt már mindenki akarva-akaratlanul tudja rólam :)))
  • Dzsini
    #202514
    A szemüveges 3D is bejött, nézz körül, minden monitor 3D képes és minden játék azzal fut :)
  • zorrobomber
    #202513
    Nekem is volt egy kedvencem, hú, nem jut eszembe a címe, de előtúrom!
  • IMYke2.0.0.0
    #202512
    Lehet, hogy túl konzervatív vagyok, de ez a virtual reality erőltetés kezd már lábszagú lenni kicsit:


    VR-támogatás kap a Get Even

    A Painkiller és a Deadfall Adventures alkotóinak új-generációs shootere támogatni fogja a VR headseteket. A bejelentés mellett a lengyel fejlesztőcsapat, a The Farm 51 azt is bejelentette, hogy Steam Greenlight kampányba kezdtek, hogy a 2015-ben megjelenő játékuk a Valve disztribúciós platformján is kapható legyen.

    "A Farm 51-nél a videójátékok világára alternatív valóságként tekintünk, nem interaktív filmként" - mondta Wojtek Pazdur, a fejlesztők vezetője. "A virtuális valóság által kínált izgalmas lehetőségek és a terület újdonságai óriási hasznára válnak egy olyan játéknak, mint a miénk, amelyben nagyon fontos, hogy magával ragadja a közönséget. A Get Even páratlan lehetőséget kínál a VR koncepcióval való összefonódásra, ezért szeretnénk részesei lenni ennek az új forradalomnak, és ezért lehet a Get Even mérföldkő a VR használatában."
  • IMYke2.0.0.0
    #202511
    ratgab: Csak nem te is rajongója vagy ezeknek a felülnézetes autóversenyeknek? :)
  • ratgab
    #202510
    Jó, de neked van házi trénered, ha jól tudom három is (2 gyerek van ha jól emlékszem és asszony....XD)
  • Botond #202509
    Én egy felespoharat se tudnék ráállítani. :D
  • Botond #202508
    Én is 180 vagyok. Szerencsére minimál hassal, bár azért kezd kialakulni. :(
  • ratgab
    #202507
    Na olyan szinten még nincs. Sörösdoboz simán leesne róla. Mondjuk ha üres, akkor már bánja a fene....XD
  • DarkSector
    #202506
    Jól teszed, de az is jó ha nincs otthon asztal, van mire tenned a söröspoharat. :)

    Imyke:

    Hát ja ahány ember annyi féle méretben kéne gyártani, itt van 5-6 méret....S-M-L-XL-XXL-XXXL
    És ezekre van xyz milliárd testalkat.
  • IMYke2.0.0.0
    #202505
    Sajna, betegségem miatt én már pociban is beérem ezeket a XL-eseket.
    Régen rajtam is a pólók is vidám táncot jártak a szélben.
  • ratgab
    #202504
    Sörhason amúgy dolgozom: Foci, úszás, később meg majd biciklizéssel... Na jó néha sörrel is....
  • DarkSector
    #202503
    :D

    De nekem az XL-esen lifeg, nem az L-esen.
  • ratgab
    #202502
    Ezért jó az L-es mert a sörhas megakadályozza a lifegést...XD
  • DarkSector
    #202501
    Én is néh XL-est, csak az a baj sok fajta poloban még az L-es is tök jó nekem, hosszúság mehet, csak az a baj ami hosszabb, xl-es az nagyon széles nekem derékbőségre.
    Én meg ezt rühellem ha oldalt lifeg és mint a vitorlát fújja a szél.
  • grebber
    #202500
    Tavalyelőtt még egyből ugrottam volna ezekre a leárazott CE-kre ,úgy néz ki kiégtem.


    Más:

    Valaki nem tud nekem linkelni MAGYAR nyelvű részletes leírást a paypal disputról?

    Google-be keresem de nem igazán találok :(
  • DarkSector
    #202499
    Én is, mivel ajándék poló, ezért ingyen. :D