311802
  • tomsolo
    #203659
    Én simán tudok 1000Ft-ot ezer forintért küldeni Rapidnak. Nem raknak rá semmit.
  • Tinman #203658
    Sajnos jól látod.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Majd tetováltatok egy figyelmeztetést a fejemre, hogy ne baxtass a telóm miatt, jó az nekem.

    + extra, hogy vele futok. Értsd jól, az Adidas micoach app-al mindent mér nekem, lehet grafikonokkal buzulni, edzésterveket letölteni, meg még ezernyi dolgot. Futás közben ki van hangosítva, a karomra van csatolva, néha még talán túl hangos is. Sigh... csak félek, hogy 3 éves, aztán ha tönkremegy akkor nemtom mit veszek, mert most legalább még eltudnám adni, mert semmi baja.
  • Moby
    #203657
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    A google navival nem az a baj, hogy netigényes, hanem hogy fosch. És egyre rosszabb és rosszabb és rosszabb...
    A win8-as appoktól meg szimplán agyfaszt fog kapni. Nem embernek való az.
  • Moby
    #203656
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    >Hát sose lesz droidos telóm? Pedig a hörcsöglés mehetne ott is :-(

    Nem lesz szimpatikus amit mondok, pedig vérkomolyan gondolom: vegyél egy jó droidos tabletet. Azon lehet a droidos appokkal buzulni, gémelni bármi. A telefon nem erre van. Én úgy látom, hogy azokra a feladatokra, amire neked kell a mostani telefonod tökéletes, csak szeretnél a droidba belemeríteni. Egy eszközbe ne fogod tudni belezsúfolni, és talán nem is kell.
  • Sir Quno Jedi
    #203655
    Mondjuk egy normális fényképezős/kamerás (értsd. elképesztően jó) teló lehet engem is érdekelne. Barátom galaxy note 3-mával filmezgetett euródiznilendben és mutatta a videókat, képeket, durván jó (és ha "csak" fullhd-ban veszel fel vele, akkor stabil mint a kő).
  • Tinman #203654
    N8-on wifin leszedtem vagy 20 ország térképét, azóta csak az ingyenes frissétesek szedem. Pont 2 hete szedett le 580 MB-nyi adatot wifin (Ausztria, Magyarország, Szlovénia, Horvátország). Kezdetektől fogva teljesen free. Szomália utca szinten 1 checkbox kipipálása :-)

    Lényeg: Net nélkül tölti be a már leszedett ország térképeket, offline is perfekt navigál.

    Szóval, ha ehhez hozzászokok az ember, akkor elég nehéz ebből leadni.
  • Dzsini
    #203653
    Erre próbáltam utalni :)
  • Botond #203652
    Ingyen navi minden telefonon van (w8, iOS, andriod), de net nélkül nem tölti be a térképet. :D
  • Tinman #203651
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Úgy tűnik a Nokia nem ereszt... vagy marad ami van, vagy ami előre lépés lenne az a 1020-as Lumia (ingyenes navi/hangnavi, könnyfakasztó minőségű fényképező funkció, emberi méret, 32 GB belső memória, sok helyen 1+2 év garral, "kihangosítva igen hangos", OPTIKAI KÉPSTABILIZÁLÓ wohhoooo ^^). Ez utóbbi olyan képeket csinál gyerekek, hogy szem nem marad szárazon.

    Sokkoló képek!

    Hát sose lesz droidos telóm? Pedig a hörcsöglés mehetne ott is :-(

    Rapid:

    S3 nekem kissé nagy, meg árban az sem baráti, mondjuk 1020-as se.
    Offline navi nagyon fontos nekem melóhoz. Néha olyan helyeken járok, ahol térerő se nagyon, nem, hogy mobilnet.

    Moby:

    Pedig nem olyan nagy elvárásaim vannak szvsz :-(

  • grebber
    #203650
    Mert megtehetik
  • Sir Quno Jedi
    #203649
    Az tényleg szivacs, mer mire fel?!
  • grebber
    #203648
    Igen!
  • Sir Quno Jedi
    #203647
    mióta? most vezették be?
  • Rapid81
    #203646
    Nem is Steames a GRID az oldalon... Akkor most sem húzom be.
  • grebber
    #203645
    Szemét paypal már nincs ingyenes paypal-paypal utalás 1% sarcot rávernek :(

  • Botond #203644
    Pont ezt akartam írni én is. :) Ezért nem veszek én se telefont lassan 10enx éve, jó az amit a cég ad. :)
  • Moby
    #203643
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    > harmadrészt tényleg van olyan, amit nem tudok vele megoldani vagy csak nagyon körülményesen.
    Én a helyedben ezt járnám körül a leginkább, hogy ebben _valóban_ lesz-e előrelépés, mert ha nem, akkor kb mindenben hátralépés lesz. Az ingyenes jól működő navival azonnal kinyírtad a bulit.
  • Rapid81
    #203642
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem fogsz ilyen árban találni az igényeidnek megfelelőt. Valamelyikből adj le. Én a cseppállót javasolnám és ennek hiányában a Galaxy S3 megfelel az igényeidnek. Nekem is és a páromnak is ilyen van és nagyon jó. Offline navigáció, ami még ingyenes is nem nagyon van, de ma már minden előfizuhoz jár egy min. 500MB-os forgalom és akkor már ajánlom a Waze-t. Amúgy mindent tud, amit kell és nem tablet méretű. Ráadásképpen kifutó széria és utánad vágják a boltban. Asszony példányára valami 3k-t fizetünk 1 évig.
  • Dzsini
    #203641
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sajnos tényleg nincs - valamelyik igényedből le kell sajnos adni én elsőre a "droidos"-t hanyagolnám, és a nagyobb Lumiák között néznék körül, az nagyjából lefedi az összes többi pontot.
  • darkling
    #203640
    Source (nem a játékmotor :) ) trailer:
  • Tinman #203639
    Nem akarok OFF-ot, de tudom, hogy vannak itt nálam jóval hozzáértőbbek telefon téren, szóval spoiler vagy p.ü., ha van ötletetek! Thx!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    Lesz egy meglehetősen nagyobb magán melóm, jól fizet, minden oké, gondoltam lecserélem majd a régi Nokia N8-as telefonom (eladnám+hozzátennék) valami jobbra(!!!), mert egyrészt 3 éves (perfekt állapotban van mégis), másrészt néhányan már cikiznek vele (leszarnám), harmadrészt tényleg van olyan, amit nem tudok vele megoldani vagy csak nagyon körülményesen.

    Mit szeretnék?

    - droidos telefon
    - minimum az N8-hoz felérő fotózási minőség
    - ingyenes térképek + frissítések + hangnavi melyek GSM háló nélkül is mennek offline módban is
    - cseppálló jó volna
    - kihangosítva nem halk
    - 2 mag 4 mag holt nem érdekel
    - tablet méret kösz nem, az a száni kategória

    Beleöltem vagy 3 napot a kérdésbe, de nincs ilyen. Nincs számomra használhatóbb telefon a nevetséges 30-40k-t érő N8-nál? Ez, hogy a 'csába lehetséges? A 130 ezres Xperia Z1 Compact olyan vállalhatatlan fos képeket készít 20 MP-es kamerával, hogy rosszul lettem.

    N8:

    - 12 MP Carl-Zeiss + Xenon vaku = gyönyörű fotók még sötétben is
    - ingyenes nagyon jól használható navi/hangnavi
    - emberi méret, fém ház
    - alapból belső memória 16 GB memória, de azért + 16 GB-os kártya bent van
    - kihangosítva kellően hangos
    - FM transzmitter (céges verdába jól jön)
  • Rapid81
    #203638
    Ez el is kerülte a figyelmemet. Kár, hogy Desurás. :)
  • Malakai
    #203637
    Nálam ez javult valamelyik patch után.
  • Fpocok
    #203636
    Gondoltam elkezdem a batmant new game+ on... de a krok harc az elején ugyanolyan bugos, elvette a kedvemet (ha bizonyos helyeken nekifut a falnak, akkor első körben a hang megy el, nem látszik a karaktere, aztán fekete lesz minden).
  • tomsolo
    #203635
    Tessék egy dollárt megért ez a móka - már beszavazódott így később steam kulcsot is adnak.
  • IMYke2.0.0.0
    #203634
    Ez az egyértelműen (név, fejlesztő) magyar fejlesztésű még nem is rossz. "Pilota by Zsoltbartok"
  • tomsolo
    #203633
    A nagy beérkező AA címek egyike sem gerjeszt bennem várólista növelést.

    A WD-től nem sok jót várok - AC-ből kiindulva mert bár BF-n jól szórakoztam többet nem kérek belőle, pláne hajók nélkül - talán a Murdered az ami érdekelne, de félek ez is el lesz rontva (kb egyszer játszós lesz).

    Ellenben a teljes EA terítéket odadnám, egy okos, értelmes, jó sztorival rendelkező squad rts/tbs-ért vagy valami hasonló dologért.

    Az Invisible Inc. bízom benne, hogy ilyesmi lesz és már ki is próbálhatnám de 17 dodó azért csak sok earlyként.

  • Rapid81
    #203632
    n+1. bundle
  • IMYke2.0.0.0
    #203631
    Ez a CSS-menü rendkívüli módon megkönnyíti az ember életét!
    Köszi tomsolo!
  • Rapid81
    #203630
    Hát a jó édes anyukájukat, hogy ezeknek is most kell...

  • Rapid81
    #203629
    Végre valaki. :D Akkor húzom is be. :)
  • Botond #203628
    WD az nálam X1 cím lesz, ahogy dió3, gta5, AC4 is. Igaz ezekből 3 még ki se jött x1re, szóval odébb lesz az még. :)
  • Tinman #203627
    0% THM-es PS3 vagy PS4
  • genndy
    #203626
    Miért? Ez is egy szempont játékvásárlásnál. Valakinek fontos hogy Steames legyen, valakinek nem.
    Én se szívesen veszek most már nem-Steames játékot. Mondjuk nemrég simán bedobtam egy LEGO SW:Complete-t a kosárba amikor boltban vásároltam, mert csak egy ezres volt. Annyit Steam nélkül is bőven megér
  • grebber
    #203625
    Hát pedig ez aranyszabály nem steam nem köll

    Kivéve persze a 20+ ezres dobozos CE-k amik néha elborítják az ember agyát és néha napján becsusszannak!
    Amilyen harcot most vívok magammal a Watch Dogs CE (22400ft) miatt az már epikusan monumentális jellegű.
    -Kell-e ez nekem? Igen mert jó game lesz,de sok az a +13K egy szoborért meg pár papírét
    -Megéri-e nekem? Hát fél év múlva a gamere- szórják majd a-33-40-50-os saleket + ki tudja nem marad-e a galaxisba raktáron és feláért lehet majd hozzájutni
    - Miért ne vehetném meg? Megtehetem ,mert se kutyám se macskám nem költök magamra egy fillért se már ezer éve ez a pénz meg max visszajön tőzsdén később.Meg egyszer élünk a fenébe már.
    Hajlok a vétele felé rendesen,de még kicsit küzdök belül.
  • ZsZso
    #203624
    Tudom! Komolyan mondom, egy antiszemita zsidó emberben nincs akkora harc mint amekkora bennem volt, mikor monitorra vettetem azokat a gondolatokat.
  • Botond #203623
    steamsznob :D
  • ZsZso
    #203622
    Viszont csak uplay/telltale kulcs, Steam sajnos nem. Legszívesebben tökön szúrnám magam azért amit mondok, de ez nekem emiatt nem best-buy. :(
  • grebber
    #203621
    The Walking Dead Seasos Two 5.75 euro (uplay) Ilyen olcsó szerintem sosem volt ez!
  • ZsZso
    #203620
    Csorog a nyálunk! Jól hörcsögölsz, testvírem :).