311802
  • Dzsini
    #203699
    Ahogy egy futár ismerős mondta: A kerékpáros szereti az esőt. Azért szereti, mert ha nem szeretné, az akkor is esne.
  • lalakov
    #203698
    Még a gondolatától is fázom. :( A szelet csak 35 fokban szeretem.
  • IMYke2.0.0.0
    #203697
    http://www.met.hu szerint sem - sajnos. :(
  • IMYke2.0.0.0
    #203696
    Én meg ugye mindennap kerékpározok [kényszerből], és nagyon fázós lettem általa az elmúlt évek folyamán.
    A zsebemben például mindig ott a vékony kesztyű - a vérkeringésem sem a régi, így a végtagjaim elég gyorsan kihűlnek. Ezen a kerékpározás sem segít már sajna.
    Cserébe, kapom a frankó szelet az arcomba, mindegy milyen irányban haladok [ez a vidék amúgy is szeles, többnyire északnyugati].
  • lalakov
    #203695
    A radarkép szerint nem kell addig várnotok.
  • lalakov
    #203694
    Nem, sajnos esik pár helyen az országban jég.

    De jó lenne már tekerni egyet, de én 25 fok alatt megfagyok a biciklin.
  • IMYke2.0.0.0
    #203693
    Amúgy, az időjárás előrejelzés szerint, mi este kapjuk meg a nem kevés esőt... :(
  • IMYke2.0.0.0
    #203692
    Miskolci vagy?
    Itt Baranyában még jó az idő - az erős szél miatt persze "élvezet" volt a napi kerékpártúrám...
  • Tinman #203691
    Reggel kapartam a jeget a szélvédőről :-/
  • lalakov
    #203690
    Jégeső, ez nem hiányzott. :((
  • IMYke2.0.0.0
    #203689
    Én már ott elvesztem, hogy létezik Paragon Level.
    Sebaj, majd amikor 1990 Ft-ért meg tudom venni a Diablo III All In One-t, akkor megtudom, mi is ez, a gyakorlatban - Google, és fanoldalak nem izgatnak, és 90%-ban spoileresek is.
  • Moby
    #203688
    Nálam ugyanez van: van egy telefonom, ami a _kommunikátor_, nem mellesleg jóval személyesebb is, mint bármelyik eszközöm, és van egy tabletem, ami eddig egy ipad volt, most n7_2 lett. Na az van kb minden másra, ami már sokkal kevésbé személyes, stb.
  • Maak
    #203687
    Kisiskolas meg

    Ismeros mondta, kerdeztem tole, hogy mire fel a kulonbsegek statban, : "Neked két rozsdás ajtószeged van, nekem meg egy interkontinentális rakétám." Holott az alapertekek egy kivetelevel nalam voltak jobbak...na jo, o nem hagyta abba es paragon lvl-ben 300folott jar, en meg kb 20-on voltam akkor.
  • Micsu
    #203686
    de, van regelve steamn, kijátszva :D
  • zorrobomber
    #203685
    Nekem volt, de tegnap utánanéztem és sajna elajándékoztam már.
  • tomsolo
    #203684
    Tényleg nincs senkinek egy Hotline Miami-ja? :(
  • Botond #203683
    Most éppen andriodos telefont adott a cég. Telefonálni, sms-t küldeni szuper. Saját pénzből meg ipadet vettem, mert azon van a legtöbb komoly játék, szóval az nekem plusz egy játékplatform.
  • Botond #203682
    Passz, én papír térképet használok a mai napig. Ha új helyre megyek, előre kinézem a térképen, megjegyzem hol kell lefordulni, utána hanyadik utca jobbra, majd hanyadik balra, és ott is vagyok. Ha nagy gebasz van megállok és megkérdezem. Elmúlt 15 évben egyszer kellett kérdezősködni, és még sehonnan nem késtem el. A GPS szerintem elbutít, plusz elvonja a figyelmed a tájról/városról, ami többnyire az értelme az utazásnak.
  • Botond #203681
    Tudom, de a mai telefonokon az ingyenes térkép az netes.
  • IMYke2.0.0.0
    #203680
    Nem kicsiben játszol :)))
  • Maak
    #203679
    Eleg sovanyka meg a barbim, mondjuk az a kard allat ingame, akkora mint a karakter. :D
  • Maak
    #203678
    Aha, nem is keves...mondjuk en a set/legendary itemeket kutatom most, annyi, hogy ezek miatt kenytelen az ember farmolni, de ha mindezt bounty-nak alcazva kell tenni, amiert jar jutalom, na az mar egeszen mas tema mint a farmolj a semmiert.
  • Dzsini
    #203677
    Ajánlott életkor: egyetemista, szorgalmi időszakban :)

    Esetleg alkalmi felhasználásra turista időszakban, idegen településeken :)
  • IMYke2.0.0.0
    #203676
    Nem okozna gondot - 10+ évig évente előkerült a Diablo 2...
  • tomsolo
    #203675
    A Uplay a Desurahoz képest egy Steam.

    Gyengébbek kedvéért a Desuranal rosszabb nincs.
  • Moby
    #203674
    Ha kitalálnék végre valamit, ami nélkülem is termeli a lóvét, én ezt nyomatnám feszt :D Bár érzékelem benne, hogy ezekbe azért bele lehet hülyülni rendesen.
  • Tinman #203673
    Akkor készülj fel 1 évnyi Diablozásra. Vagy 4x toltam végig, 100 órányi időt beletéve achik kb. 20%-a lett meg.
  • IMYke2.0.0.0
    #203672
    Van öcsi Diablo 3-ban?... na, ha nekem meglenne a játék, nem nyugodnék addig, míg az összes meg nem lenne!
  • tomsolo
    #203671
    Nekem egy galaxy s1-em van meg egy hero one-m - utóbbit úgy kaptam, nekem a galaxy is elég lenne még most is, bár azon muszájból már CM muzsikál.

    Igazából android alatt van nagyon szar, kevésbé szar meg drága, ráadásul elkezdték erőltetni a KNOX-ot is ami a világ legpofátlanabb dolga miután csesznek updatelni a szarjaikat, valami nem lehet macera nélkül letörölni sok bloated szarjukat.

    Mivel egyik telót sem használom másra mint telefonálásra meg könyvolvasásra kb ennyit várok el ettől az érától. Nagyon ritkán használom a gps-t is, ha gyalog vagyok vhol de autóba nem valók ezek.
  • Dzsini
    #203670
    Már láttam Budapesten néha Ingress-es játékost :) épp valamit zümmögött a gépén (legalábbis azt hiszem Ingress volt, a trailerben olyasmi látszik, ami a képernyőkön volt)
  • Maak
    #203669
    Kieg ota visszamentem diabloba, ez egy masik jatek lett, igy kellett volna kiadni. Ha majd valamikor valamelyikotok ravetemedik, hogy beszerezze, es meglesz neki az osszes achievement, kivancsi leszek a jatekidejere. Mindenesetre miota elkezdtem el sem inditottam mast, eszembe sem jut, hogy elinditsak mast...pedig nem sokmindennel vagyok igy.
  • arty
    #203668
    Grebber!

    Amazonos AC3-ban van magyar nyelv!

    (kösz bontondnak az emlékeztetőért!)
  • Moby
    #203667
    Óriási tábora van ezeknek a gps-es játékoknak :D Tényleg, részben még ide is illik(majd jönnek az okosok, mondják a neveket). Sajnos nincs időm, meg már öreg vagyok ezekhez, de gyerekkoromban sokat ábrándoztam ilyen kincskeresős-nyomothagyós-átkúrós játékokon :D Ez ma valóság.
  • tomsolo
    #203666
    Persze.
  • Sippie
    #203665
    inkább majd én naprakésszé teszem, ha az kell, otthon gépről letöltve, telóra átmásolva, vagy otthoni wifiről leszedve. De amikor utazgatok ne akarjon már töltögetni :D
  • IMYke2.0.0.0
    #203664
    Már azt hittem, hogy remek játéktéma merült fel...
  • Moby
    #203663
    >hát ez zseniális. és ennek mi értelme?

    A térképeket onlány szedi. Így "elvileg" naprakész.
  • Tinman #203662
    Ezzel nem tudok vitatkozni...
  • Sippie
    #203661
    hát ez zseniális. és ennek mi értelme? a gps-nek pont az a lényege, hogy net nélkül is megy. legalább a fizetősök között van normális, ami tényleg úgy működik mint egy rendes navigáció?
  • Moby
    #203660
    Miért sajnos? Azért jó a témafelvetés, mert időről-időre megtudod, hogy van egy tök jó készüléked :D Ennek mind ki vagyunk téve: a kínálat létezésével próbálja értékteleníteni a a már tulajdonolt eszközt. Pediglen jelenleg nálad nagyobb értéke van használatban, ez relevánsabb mint a tény, hogy még épp piacképes-e vagy sem.