311802
  • ratgab
    #205940
    Egyrészt Brothers in Arms teljesen más tészta. Másrészt nézd meg a Multit realistic fokozaton (nincs célkereszt!, 1 jó lövés temetés), mert ott nyújt igazán plusszt a játék. Ennek az egyjátékos módja felejtős, de többjátékosban nagyon jó.

    Multiban esnek a kártyák. De mondom azzal a részével megéri foglalkozni. Egyébként azt ha jól tudom külön kell letölteni. Azt is kaptátok ingyen?
  • Scooter
    #205939
    Nekem single-ben nem ugrott 1 kártya se, pedig benne voltam 1 órát. A kitűzőknél multi van írva. Lehet, hogy csak abban esik le.
  • Botond #205938
    Én is otthon indítottam rá, még tegnap este, aztán éjjelre kikapcsoltam, reggel megint pörgettem egy kicsit, amíg a gyerekeket összeraktuk ovikészre, este majd megint mehet kicsit. Napközben nekem se megy.

    De amúgy nem kell letölteni, ha egyszer rányomsz, hogy install, aztán mégse rakod fel, akkor ha visszamész a kliensbe az oldalára, akkor már azt írja, hogy megvan neked a cucc.
  • Scooter
    #205937
    Leszedtem, de, hogy is mondjam, nem egy Brothers in Arms. Fejetlenség az egész csata. Single-ben össze vissza rohangálnak a saját társak. Még jó, hogy ingyen adták. Ezért még pénzt kértek?! Kiváncsi vagyok, hogyha jobban beleásom magam, akkor változik-e. Folyamatosan hullanak el a fejetlenül rohangáló társak. Még jó, hogy van utánpótlás XD
  • kigyi
    #205936
    Melóban vagyok itt nem lehet.....
  • Botond #205935
    Én beraktam letöltésre, úgyis megy most nonstop a gép, mert konvertálom mpeg4be a trónok harca első 3 évadát dvdről, hogy iPaden meg tudjam nézni, addig a háttérben letölti, meg ha lejött elindítom, és kiugrik az 5 kártya. :)
  • kigyi
    #205934
    Én beraktam az acc-ra, de letölteni nem tudom :( Remélem nem feltétele, hogy teljesen le is kell tölteni.
  • ZsZso
    #205933
    Tudom volt már, de mivel csak 24 óráig ingyenes ezért beteszem, hátha feledésbe merült.

    Red Orchestra 2 ingyen
  • grebber
    #205932
    Dead Island Epidemic béta szánalomhegyet adott ign prime akit érdekel jelezze viheti!
  • ratgab
    #205931
    Oké, köszi.
  • grebber
    #205930
    Prohardvren megvették már páran és ad steam kulcsot + steamworks nincs is belőle más verzió!
  • ratgab
    #205929
    És azt hol látod, hogy ez steames?
  • Fpocok
    #205928
    NA NEEEE
    Istenem... ez az internet... mindig meg tud lepni
  • Fpocok
    #205927
    [apro][b]Még fél nap bitchez!
  • grebber
    #205926
    Ubishopba Batman akciók!

    A nemrég megjelent Blackgate -75% 5 euro steames.
  • DarkSector
    #205925
    Jah és de nagy paraszt vagyok.

    Utólag is kellemes nyulat mindenkinek.
    Én a héten el voltam foglalva ezzel-azzal el is felejtettem kivánni.
  • DarkSector
    #205924
    Na de mind1 is nem akarok elkalandozni, a lényeg hogy a HR elég jó hogy van benne origami. :)
    De nem értem, elvileg akkor minden kiadásban van Origami, és régen bárki vett itt sg-n még soha senkinek nem láttam vagy hallottam volna hogy ilyenje lett volna a játékhoz....
  • DarkSector
    #205923
    Jaja. :)
    De a filmben kemény arc volt, mikor mrgessen csücsörít murphy, ezek a jellegzetes pofák, nagyon oott van, mikor meg kilövik a sisakját és látszik a ball szeme, ott belenézel mikor a kamera mutatja, tök kis ártatlan embernek tünik, nem egy gyilkolásra teremtett robotra. :D

    Akkor csücsörít például mikor hazamegy az üres lakásba, beugranak neki az emlékképek és kifelé beleüt egyet abba a tv-be előtte nézd meg a szájával mit csücsörít nah az durva. Beleégett az agyamba. :D
  • grebber
    #205922
    Gamersgate Spring Sale--> Különbet ürítek

    Azért kíváncsi vagyok hogy fogok-e még valaha ott bármit is venni amióta nincs -20% minden ár nevetségesen drága
    De olyan szinten ,hogy a bluecoinokat se látom értelmet bármire is elkölteni.
    Raklap game-et vettem volna már rég de mivel nem steam nem köll..
  • ratgab
    #205921
    Maszkmesterek nem voltak ám kispályások.
  • DarkSector
    #205920
    :)
  • genndy
    #205919
    Ez bazi jó!
  • DarkSector
    #205918
    nem. :) de a behajtások helye megvolt már, csak szépen ki volt teritve egy négyzetre. :D A lényeg hogy ha jár ha nem jopofa kis ajándék, más játékba is tehetnének ilyen aranyos egyszerű dolgokat.
  • Evoluti0N
    #205917
    Jah... Azt hittem, hogy összehajtogatva kaptad el. :D
  • DarkSector
    #205916
    Basszameg nem tudom szerkeszteni a hsz-t.
    Itt hajtottam össze nah.
  • DarkSector
    #205915
    Figy lehet mindegyikhez jár, az zsir dolog. De nem volt összehajtogatva, én hajtottam össze. :D
  • Evoluti0N
    #205914
    Minden verzióhoz jár. Játék telepítése közben mutatja a lépéseket, hogyan kell összehajtogatni. Így lefoglalod magad, miközben rakja fel. Nem hiába az a játék alcíme, hogy Origami Killer. :) Gondolom, hogy ez azért kész már, mert az előző tulaj megcsinálta.
  • DarkSector
    #205913
    Hát elsőnek kiszedem a kézikönyvet mondom mi a geca van itt, egy szalonnacukros papir?
    erre nézem vannak feliratok, mondo valami madárinfluenziás levél, vagy szerelmetes levél, erre látom ugyanolyan szinű mint az a madár. :D
  • zorrobomber
    #205912
    Az élet apró örömei :)
  • DarkSector
    #205911
    Heavy Rain Origami Killer csomagból lehet ez szerintem. :D
  • DarkSector
    #205910
    Igen én arra tippelek hogy egy extra kiadásból maradt valakinek, mert ez elvileg egy extra pack tartalma kellene hogy legyen. :DDDDDDDDDDDDDDD
  • Jim Morrison
    #205909
    szerintem csak az előző tulaj jó fej volt :D
  • DarkSector
    #205908
    De WTF srácok, ez alapon minden példányhoz jár?????? :D

    Heavy Rain Origami.
  • DarkSector
    #205907
    jaja.
    nem találtam azóta sem HITELESEBB filmet.
  • Sir Quno Jedi
    #205906
    Ezek még kurvára tudtak vaze.
  • DarkSector
    #205905
    Csak semmi vizuális trükk.

  • DarkSector
    #205904
    Nekem van ps3 azzal hálisten lehet. :D
    Most Robocop végett eddig is odavoltam, de hogy ilyen exclusive kiadással jöttek, mint a remastered pl, hát omg.

    MOST bármilyen mai robotos film mellé odaállítanám a Robocop 1 Remastered részt.
    Bármelyik mellé!!!!!!!!!
    1987-es film...Bármilyen robotos film mellé.Sirnának a készitők sorba.
  • arty
    #205903
    ezesetben egy péeshárom bluray lejátszó megérett a beszerzésre ;)
  • wantonly
    #205902
    Bankot robbantottál? :)

    Nem avagy idióta, mindannyiunknak vannak ilyen vágyai, hogy a kedvenc játékait/filmjeit minden elképzelhető formában beszerezze.

    Viszont az milyen, hogy én úgy vettem Blu-Ray filmeket, hogy még lejátszóm sincs?:D
  • arty
    #205901
    Naigen. Szívesen lecserélnélek két rapidra is akár :P