311802
  • IMYke2.0.0.0
    #205980
    A kenyér ára miatt is csak akkor lehetünk felháborodtak, ha pék a szakmánk?
  • Micsu
    #205979
    valamelyiktők játszik amúgy mmoval? :D
    mert olyan a felháborodás mindha nagy mmo függők lennétek
  • Botond #205978
    WB
  • Dzsini
    #205977
    Ha nem lenne az Elder Scrolls világban a korábbi részek alapján eléggé könnyen beszerezhető a hátasló, akkor még elfogadható és magyarázható lenne, hiszen egy jól nevelt (harcban is megállja a helyét), kitenyésztett, okos ló a történelem során simán egy falu ára volt... (nem is beszélve egy fém vértezetről, minőségi fegyverekről, stb.)

    Bár a régebbi részekben se volt annyira sok ló, sokszor lehetett látni, hogy nagyobb utakra gyalog indulnak még komolyabb személyek is (persze ennek programozási háttere is volt, de a lore az lore). De nem volt olyan drága.
  • IMYke2.0.0.0
    #205976
    Így van - az egy dolog, hogy pofátlanul keveset dobnak az ellenfelek, bossok, de 40+ ezer arany egy valamit is érő hátas?!
    Joe videója után akkor sem játszanék a tesóval (direkt így), ha ingyenes lenne, és mindenem adott lenne hozzá.
  • Fpocok
    #205975
    Goldseller botok minden MMORPG-ben vannak.
  • Fpocok
    #205974
    Szerintem neki nem feltétlen ez volt a baja. A gond ott van, hogy SZÁNDÉKOSAN baromira drágán adják a lovat, így az ember vagy szarrá farmolja a mobokat vagy megveszi a drágább verziót. Ez a hozzáállás lesz a végük. Majd év végén belenézek a játékba.
  • IMYke2.0.0.0
    #205973
    Egy érdekes cikk: "Elders Scrolls Online: harc a goldsellerek ellen"

    [Ugye, Angry Joe videójából tudható, hogy még a Bossok is átlagosan 2 (kettő!) aranyat dobnak]
  • IMYke2.0.0.0
    #205972
    A riasztásost talán még a "Legend" mellett lehet a legnehezebb megcsinálni [sokkal éberebbek az őrök].
  • Rapid81
    #205971
    Nekem van 6. Viheted mindet...
  • IMYke2.0.0.0
    #205970
    Ahogy írtam (és a wikiről az idézet is): a "The Fall" mellett mázlid még lehet.
    Minden más esetben buktad.

    De a riasztásost tuti nem lehet egy végigjátszás alatt. Én azt az első végigjátszásom végén szívtam meg, az ölőssel együtt.
    A Missing Link alatt meg a Factory Zero öcsivel jártam így egy bizonyos résznél.
  • Fpocok
    #205969
    Akkor lehet szerencsém volt, de mondom, biztos, hogy a nem gyilkolósat meg a the fallt egy futás alatt csináltam meg, itt mutassa a steam nekem.
  • ratgab
    #205968
    Nem mennék bele jobban a dologba. Az én kis kazuár gémer lelkemnek megnyugtató, ha vissza tudok tölteni és kikerülni azt, amit nem akartam, hogy megtörténjen. Ha már az életben ez nem megy, legalább játékban legyen megengedőbb a dolog.

    Amúgy újrakezdtem (ha már így hardcore-kodunk mi az, hogy újra tudom bármikor kezdeni? Mi ez a szar kazuár pelenkásvérpistike megoldás? [irónia off]) és a kihagyott questeket pótoltam. Kíváncsian várom mikor szopódok be újra.
  • IMYke2.0.0.0
    #205967
    A "The Fall"-hoz kell egy adag mázli is, hogy ne riasszannak - a Pacifist pedig nem biztos, hogy megoldható meg vele. Hiszen ölsz [akkor is, ha leütöd előtte].

    "Dropping a character to his death in order to secure an achievement will result in a kill. However, said character may not always be registered as dead and will still allow the achievement to progress."
  • Fpocok
    #205966
    Hmm... félig lehet igazad volt.
    Én az első végigjátszásom során egyszerre megcsináltam a The Fall-t és a Pacifist. EZ BIZTOS. A riasztós csak másodszorra sikerült, lehet ezért nem lett meg elsőre? Ebben nem vagyok biztos, de lehetséges.
  • IMYke2.0.0.0
    #205965
    Fokozom: ehhez még a nehézségi szinteknek sincs közük.
  • IMYke2.0.0.0
    #205964
    * The Fall - You sent Diamond Chan on the trip of a lifetime.
    (nem kell mondanom, hogy mit kell tenned ahhoz, hogy "zuhanás" legyen a vége)

    Ebből következik:
    - alattad, az utcán: zsaruk riasztanak: ennek lőttek: - * Foxiest of the Hounds - Complete Deus Ex: Human Revolution without setting off any alarms.
    És ebből egyenesen következik, hogy ennek is: * Pacifist - Complete Deus Ex: Human Revolution without anyone dying by your hand. (Boss fights do not count.)

    Sőt, ha bárhol, bármikor ártatlant, bűnöst kinyírsz, és riasztanak, mindkettőnek lőttek. Mentés visszatöltés nem segít.
  • Fpocok
    #205963
    Ümm... és ezek közül melyik üti melyiket? De leginkább... miért is?
  • IMYke2.0.0.0
    #205962
    Csak pár példa, amik azonnal ütik egymást, és rögvest kizárják egyik, vagy másik megszerzését:
    * Foxiest of the Hounds - Complete Deus Ex: Human Revolution without setting off any alarms.
    * The Fall - You sent Diamond Chan on the trip of a lifetime.
    * Pacifist - Complete Deus Ex: Human Revolution without anyone dying by your hand. (Boss fights do not count.)

  • IMYke2.0.0.0
    #205961
    Megszerezhető - ha kellő időben menteget az ember, és azt visszatöltögeti - de még így is van [emlékeim szerint] egy pár, ami így nem szerezhető meg.
    Tehát, 2 végigjátszás tuti kell hozzá.
  • arty
    #205960
    Uplaysux No.542134

    Vettem trialst, preordereseknek járt a béta, de nemám a béta alakul véglegessé, nem - az túl szép lenne, pláne egy olyan keretrendszerben, ahol a DEMO-k is örökre az accon ragadnak és még kb filterezni is képtelenség őket: irány az accountnak a trágyahalom.

    Csodás, "örökre":



    kösz, ubiszar



  • Zóanagyvarázsló
    #205959
    Egy végigjátszás alatt is összeszedhető az összes achievement. Mondjuk nekem 130 óra alatt sem lett meg, de ez más kérdés.
  • IMYke2.0.0.0
    #205958
    "Deus Ex: Human Revolution" 2. végigjátszás is megvolt, így a kimaradt véget is be tudtam pótolni.
    Nem tudom, hogy Rapid81 hogy csinálta, hogy 38 óra alatt minden öcsit beszerzett - nekem 44 óra után is csak 42 van meg :)
  • Zóanagyvarázsló
    #205957
    Inkább azt mondanám, hogy az utóbbi években már így működik nyugati RPG-kben, nehogy az elkényelmesedett, egykor dicső játékosok, vagy éppen a férfias darabokat sosem próbáló fiatal tacskók telesírják a fórumokat
  • ratgab
    #205956
    Vannak játékok, amelyek kifejezetten szeretik, ha kattintgatunk párat bennük. Szerintem aktivitáshoz van valamelyest kötve a kártyadobás. Ezért lehet az, hogy ezek nem dobják ki csak az első párat.

    Lehet ez csak téves megfigyelés részemről, de néha bejön, hogy csak megpöccinted bennük az egert és már dobja is, amit dobni kell.
  • Zóanagyvarázsló
    #205955
    Jó esetben ilyet nem lehet. Hiába van hagyományos mentési rendszere a BioWare játékainak vagy a Witchernek, ha harc közben nem enged menteni.

    Persze azért egy Iron Man mode hardcore-abb, és azt sem konzolos gyökerű, szóval kár a Dragon's Dogmát a mentési rendszer miatt lekonzolosozni.
  • Dzsini
    #205954
    (aztán van, hogy egy éjszaka alatt 4 futó program 3 kártyát dob (12-ből), és van, hogy 7-et (8-ból))
  • ratgab
    #205953
    Most is egyik percben az egyik indie dobott kártyát, másik percben meg a másik. Megy ez. Na de ez ide durva off, úgyhogy be is fejeztem.
  • ratgab
    #205952
    Korrekció: kinyomni a játék helyett kinyomni a játékot ; így nem helyett így ment.
  • ratgab
    #205951
    Sőt még a CSGO is dobálja az itemeket ha idle-re van állítva, mellette akár még játszhatnék is mással (tegnap Weskerre vártam Red Alert 3-ban, nem akartam kinyomni a játék, de közben hasznosan akartam tölteni az időt így nem a csgo idle, szépen dobta is a cuccokat ahogy kell).
  • ratgab
    #205950
    Nekem így most felváltva dobálja mindhárom, ergó így gyorsabb, mintha egyenként futtatnám. Tegnap is csináltam, ma is és mindkét nap ugyanezt tapasztaltam.

    Be van lőve három játék (többet azért nem merek) közben meg nyomom ps3-on a Dragon's Dogma-t.
  • Dzsini
    #205949
    Sokkal lassabban dobálja, de éjszakára pl. ott lehet hagyni 3-4 játékot :)
    Asztalra téve nem is fogják általában a procit, úgyhogy a ventilátorok se dolgoznak.
  • genndy
    #205948
    Nem dobálja gyorsabban, több játéknál jellemzően belassul a kártyadobálás, nem jársz jobban mintha külön futtatnád. Hacsak azóta nem reszeltek a rendszeren.
  • ratgab
    #205947
    Most látom, hogy egyszerre megy több játék (nálam most 3 megy párhuzamosan igaz mind Indie) is és dobálja egymás után a kártyákat. Szóval nem, hogy játszani se kell már, de trükközni sem.

    Ez azért mégse csalás és mégis gyorsabban dobálja a cuccost.
  • Fpocok
    #205946
    RO2-nek van single része? Ne csináljátok már. Az nem arról szól, hanem a multiról, abban meg igenis jó.
  • grebber
    #205945
    Ezt kéne minden jobb játékkal pc-ről droidra vagy droidról -pc-re kiadni.Mennyi jóság lehetne
  • davidka003
    #205944
    XCOM®: Enemy Unknown Android
  • Szabi #205943
    ha nem akarsz vele játszani, csak a kártyákat kiszedni, akkor SAM bácsi segít.. :D

    viszont 3centet adnak a kártyákért
  • Botond #205942
    A kitűzőknél nyomtam rá a playre, és a multist kezdte el letölteni. 21 giga. -.-
  • grebber
    #205941
    Érkezőben az nVIDIA Shield 2