311802
  • Sippie
    #207060
    annyira azé nem jó film :D
  • Evoluti0N
    #207059
    Úristen! Mi ez a sok hozzászólás? Ilyenkor majálisozni kell, nem kockulni!
  • DarkSector
    #207058
    Hát csak az a baj, hogy már rákészültem hogy megnézem a 2-3.részt. :D Ha el is adnám kibontom előtte és megnézem. :D
    De a másikra lehet évvégéig kell várnom mire ésszerű összegért meg tudom vásárolni.
    És akkor még ott van a 2014-es fémtokos változat azt is meg kéne venni.....ájjáj.
  • Sippie
    #207057
    rendeld meg az újat, a régire meg dobj fel apróhirdetést
  • DarkSector
    #207056
    Jah csak gyors mondom elmondom mekkora szemétség, kifosztanak ezek minden pénzemből basszameg. :D
  • Sippie
    #207055
    Terminátorból bezzeg nem tudnak kiadni egy szaros magyar nyelvűt... Legalábbis a második részből.

    Na de ne offoljál, van filmes topik :P :D
  • DarkSector
    #207054
    Ja és ebbe valamiért már 5.1-es magyar szinkron van a 2.0 helyett ez magyarázatra szorulna azért.
  • DarkSector
    #207053
    Megrendeltem a Trilogy-t, erre meg:



    új -> Robocop Trilogy (Includes Robocop Remastered)

    Na oké itt feladom, most 1-2 napja dobták ezt fel hogy május 26.-án kiadják.
    Kész, végem van.
  • DarkSector
    #207052
    Egyedül a Gold szarság hiányzik nekem ahogy néztem a listát.
  • DarkSector
    #207051
    Uram atyám, ez gebasz, nem értem mik ezek.

    SS Duble XXL
    SS Revolution
    SS Gold Edition
    SS 2
    SS HD First Encounter
    SS HD Second Encounter
    SS Classic First Encounter
    SS Classic Second Encounter
    SS Random Encounter
    SS 3

    Agyfaszt kapok.
  • genndy
    #207050
    Több van, de a franc se tartja számon, nem vagyok oda a SS-ért.
    Ha megvolt az 1-2 akkor megkaptad ezt a Revolutiont, ez tuti.
  • DarkSector
    #207049
    Nem vágom, 5 serious van? sima 1-2 , hd 1-2 és ez a revolution?
  • DarkSector
    #207048
    Először kapkodtam a fejem mi a fasz van...:D
    De már rájöttem arra értetted hogy nemsokkal utána olcsóbb lett valami amit megrendeltél. Nem? :)
  • genndy
    #207047
    Ingyen kaptál, ha megvan az 1 vagy a 2 (nem a HD, ami volt bundliban is, hanem még az eredetik).
  • kjhun
    #207046
    DarkSector: Ezt, én is mondhatnám a TV miatt. Alighanem meg van a bűnös.

    Link

    Nem, más, mint a Mór/Cserhát-dűlőn lévő adó!

    De, vajon hány W-al ad? Tavaly dec. közepén volt egy "rettenetes" tropó jött minden, és mégis semmi gond nem volt Kab-hegy vételével.
  • DarkSector
    #207045
    Valaki ezt tudja mi?
    Olyan mintha ingyen kaptam volna 1-et.

    Serious Sam Classic : Revolution
  • DarkSector
    #207044
    Na elmennek a gennyes picsába.
    Pár napja rendeltem meg akkor 16 euro volt és 10%-os kuponnal tudtam ennyiért megvenni amennyi most KUPON NÉLKÜL. elmennek a picsába.
  • kjhun
    #207043
    TV OFF!


    Aki, Kab-hegyet vételezi, nem "döglött" meg nála a műsor?? Jelszint/minőség mennyi? 1 hete, valamit kisérleteztek az UHF46-os csatin, azóta ha egy kis tropó van, a minőség %-os értékének nyekk, kúszik lefelé, a jelszint a nappalihoz képest, meg 1-5%-nyit felfelé. A-mux: jel: 80%, min: 79-84% általában, még esőben is, a B-mux: ~90/90%, a C-mux, ~90/90% általában, max 5%-ot eshet le esős időben. Még 57%-os minőségnél sem akad/kockásodik a vétel, a STRONG bix-on, szóval van tartalék. Bezzeg Gerecse/Bp/Szfvár, és a többi amit oldalról/hátulról vesz, azok jönnek. Azokon, a frekiken nem csinálja ezt. És, a városi tv is jön, a szokott jel/minőség értékekkel ~30km-ről. Tetőn van az antenna. A szobaablakból ugyanolyan antennával, pár napja még Kékest/Szentest is sikerült elcsípni, sőt Nagy-Hideg-hegyet is. (Kb. Most is jönne, ha megnézném, a szerb 2-est, Újvidéket ne is említsem már.)

    Mi ez? Román/szerb analóg zavar? Netán, a szlovákok keverik a xart?
  • DarkSector
    #207042
    :DD
  • bon
    #207041
    Már harmadik éve corei7-es gépem van, így annyira nem zavaró...
  • lalakov
    #207040
    i7? Nem rossz, akkor ez kimarad. :(
  • Fpocok
    #207039
    Wolfenstein gépigény megvolt? WTF?

    PC SYSTEM REQUIREMENTS

    64-bit Windows 7/Windows 8
    Intel Core i7 or equivalent AMD
    4 GB System RAM
    50 GB free HDD space
    GeForce 460, ATI Radeon HD 6850
    High Speed Internet Connection
    Steam account and activation required
  • ratgab
    #207038
    De csak a legkelendőbb cuccok esetén. Remélhetőleg ezen még fejlesztenek, mert jó dolog ez. Főleg az utóbbi napok függvényében ugye Dark :-)
  • DarkSector
    #207037
    Most nézem a marketen azonnali frissités van már mint a tőzsdén, villognak a kis nyilak és ugrál az ár, mindig az aktuális legolcsóbbra. :D

    Steam Tőzsde
  • Szabi #207036
    Underground 2 meg Most Wanted kéne :D
  • Fpocok
    #207035
    Igen. Sikerült.
  • lalakov
    #207034
    Activision akció
  • lalakov
    #207033
    Ez egyrészt jó hír, még jó hogy nem vettem meg. :) De ha olyan jó lenne nem tennék ezt. :(

    Sikerült tartósan működésre bírnod?
  • wantonly
    #207032
    Van benne igazság, de ez még mindig a Dark Souls. Két dolog miatt egyszerűbb szerintem. Az egyik, hogy már tapasztaltabbak vagyunk az első rész okán, a másik, hogy a kezdetektől elérhetőek olyan elemek, amiket az első részben csak idővel használhattál.

    Viszont, ha magadnak, segítség nélkül kell felfedezni a világot, akkor továbbra sem egyszerű. A DS2 topikban minden második lépésük után megkérdezik egyesek, hogy mi, hol, merre. Ja, így tényleg könnyű...

    Hozzáteszem még az elején vagyok és BOSS-al sem találkoztam. Sajnos kevés időm volt még játszani.
  • ratgab
    #207031
    Én nem tudom az-e, de valahogy a DaS topikban nemigen láttam ilyen kijelentéseket, hogy könnyű a játék, szóval erős a gyanúm, hogy lehet benne valami.
  • Tinman #207030
    Akkor Macmontam TM van? :-D

    Pont erről regéltem tavaly, hogy már a DaS is kazuárabb, mint a DeS, félő volt, hogy a 2. rész a profit miatt még barátibb lesz.

    Igen, sajna 1. részben PC-n velem is volt ilyen... lvl 200 körül egyetlen mozdulat nélkül haltam meg, még csak túlságosan a közelébe se voltam a támadó tagnak.
  • ratgab
    #207029
    Nem csak a mob farmingot vélem én felfedezni a dolog mögött, hanem hogy bizony könnyebb lett az elődjénél.

    Szerintem neked Walk in the Park kategória lesz (nem szó szerint fordítva nevetségesen könnyű) az a játék és gyanítom hogy ezzel el is veszti a varázsát a szemedben.

    Egy videót megnéztem. Srácot megtalálta az első invader pc-n. Aki ráadásul csalt, ergó nem lehetett sebezni. A játékos addig rohangált, hogy a csaló egy óvatlan pillanatban leesett egy párkányról és visszakerült a saját világába. Akkorát röhögtem!
  • Tinman #207028
    Kerülöm a topikot... iszonyat spoileres.

    Hát igen. Az ugye nyílt titok, hogy a végtelenségig nem lehet farmolni már a mobokat.
  • ratgab
    #207027
    Mit olvastam az imént DaS 2 topikba... Aullah azt kérdezi a többiektől, hogy mit csináljon, hogy legyen a játékban kihívás....
  • ratgab
    #207026
    Steam meg már megint szar, hogy miért is nem lepődök meg ezen....
  • Tinman #207025
    Azért eléggé félek nekiesni. Ha nekiesek, onnantól megint 600 óra hussssss elillan az életemből és min. fél évig más játékra rá sem nézhetek, mert nem lenne értelme, meg megint behúzna :-/
  • ratgab
    #207024
    Hallod, vágd ki a francba azt a DaS2-t! Minek az neked? XD
  • ratgab
    #207023
    Így igaz (köp).
  • Tinman #207022
    Beélesítettem DaS 2 kódomat... 12 GB, nincs elég hely SSD-n, az új HyperX SSD-mre kéne költöznöm (3 hete cirka be van vágva a polcra), de nem visz rá a lélek, hogy itthon is IT huszárt játsszak :-(

    Inkább tolom a Bastion-t
  • Tinman #207021
    Lássuk be... ez egy igazi, vérbeli Activision-féle leárazás.