311802
  • MerlinW
    #207100
    Ha elolvasod a cikket, a Monolith-nak már semmi köze a címhez, máshoz kerültek a licenszek. Továbbá a cikk csupán spekuláció sajna.

    "In an email, Night Dive CEO Stephen Kick told us (and everyone else in the press) that while he is currently unable to comment on future plans, "our team has a great fondness for these games and our hope is that they will one day be re-released."

    A cikk címe meg "Looks Like No One Lives Forever Is Finally Getting A Re-Release".

    Imádom a "sajtót"...
  • TBTPumpa
    #207099
    Hmm. Remélem tényleg lesz új rész a Monolith által. Az első két rész baromi jó volt.
  • grebber
    #207098
    Looks Like No One Lives Forever Is Finally Getting A Re-Release

  • Totti5
    #207097
    De nem játékot írt! Mit nem tud megszokni a 8.1ben? mondom, nekem nem változott semmi! Minden az és úgy műkodik ahogy eleddig.
  • IMYke2.0.0.0
    #207096
    Inkább filmes off-ot plíz... de jobb lenne a játékos off...
  • Tinman #207095
    Tedd a kezedre a szívedet(wut?) és mondd, hogy 20 éves játékokat indítgatsz el alatta :-)
  • Tinman #207094
    Fura amit mondasz. Nem egyszerűbb feltennem majd a 8.1-et akkor amikor akarom, mind esetleg majd visszatérni 8-ra, mert 8.1-en nem megy valami régi cucc
  • Totti5
    #207093
    Semmi változást nem vettem észre a 8.0hoz képest.
  • lalakov
    #207092
    Jó játék volt, várnám.
  • tomsolo
    #207091
    A játékok le fogják szarni a 8.1-et, driverek, bios miegymás már nem annyira... Én helyedben most lennék túl rajta - és szopnék kevesebbet mint később sokat.
  • Tinman #207090
    8-as, erre tudom rádobni a 8.1 frissítést, ha akarom. Egyelőre nem akarom, mert van pár nagyon régi játék a listámon idénre és nem szeretném, ha ez gondot okozna esetleg.
  • grebber
    #207089
    No One Lives Forever - végre visszatérhet?
  • Fabio Capello
    #207088
    8 vagy 8.1? :P Amúgy nem tudom, nekem is 8.1 van fenn, de én egyszerűen nem tudom megszokni... Dehát mostmár marad ez, nem akarok megint szöszölni :)
  • bon
    #207087
    Munkahelyi gépemen, nme ritka, hogy kódolok. Mégse használok cocec pack-ot. Canopus procoder, edius vágószoftver, ezek vannak fenn. Ritkán youtube-ra, de az esetek 95%-ban DVD készül a videókból.
  • DarkSector
    #207086
    Grebber szépen fogalmazott, az év fps-e lehet max de az év játéka nekem más lesz majd azért. :)
  • DarkSector
    #207085
    Macskaköröm sheep+grebber.
    Na ez komoly, stílusban nekem fekszik nagyon.
  • DarkSector
    #207084
  • Tinman #207083
    Origin cuccal mostanában nem hiszem, hogy fogok játszani.
  • Tinman #207082
    Videókódolással kelek-fekszek :-)
  • IMYke2.0.0.0
    #207081
    Azoknak nem, akik felvett videót kódolnak, vagy egyéni videót készítenek.
    Tinman is ilyen. Én is ilyen vagyok.
  • TBTPumpa
    #207080
    Csak Steam? Az Originnel mi lesz?
  • bon
    #207079
    Jujj codec pack. Teljesen felesleges.
  • szabolacika
    #207078
    Serious Sam Classics: Revolution is a standalone product and it is completely free to those Steam users that already own both original Serious Sam Classic games on Steam (Serious Sam Classic: The First Encounter and Serious Sam Classic: The Second Encounter).
  • Tinman #207077
    Ez mindig meglep azért:

    USB 2.0 penről, Win8 legál install egészen a desktop megjelenéséig 4 perc 49 mp.

    Driverekkel, se vészes ~20 perc a kulcsrakész rendszer (ebben böngésző, flash, Steam install, PDF, codec pack benne). ^^
  • IMYke2.0.0.0
    #207076
    Kapcsolódó zenei OFF: Armin Van Buuren and Sean Callery...The Longest Day (24 Theme Remix) - nagy kedvenc
  • IMYke2.0.0.0
    #207075
    Filmsorozatos OFF, a Robotzsaru helyett most "24": The Idiot's Guide to 24
    A hamarosan újraindulóhoz jó emlékeztető.
  • IMYke2.0.0.0
    #207074
    Én is megkaptam.
    Igaz, nekem előtte meg lett vásárolva az összes Serious Sam.
  • Shep
    #207073
    Azt a kurva, gépigényre kíváncsi leszek, bár az előző rész alapján erőmű kell majd neki.
  • IMYke2.0.0.0
    #207072
    Most Wanted 2005 az nekem is.
    Az Underground 1-2-vel is ellennék, de nem élek-halok értük.
  • Tinman #207071
    Az komoly! ^^

    DaS 2 végigjátszási statisztika:

    Főszál only, rohanva: 36 óra
    Laza tempóban: ~98 óra
    Kivesézősen: ~118 óra
    Mindent kimaxolva: ~168 óra
  • Fpocok
    #207070
    Ja, tudom... Rogue Shooter a neve.
  • grebber
    #207069
    Meg is van az év FPS-e!
  • Fpocok
    #207068
    Call of Duty: Advanced Warfare Előzetes
  • DarkSector
    #207067
    Ebbő a humblébó szerintem nem sok jó van.
  • DarkSector
    #207066
    Thx, rendes vagy hogy infoztál, igen, kicsivel ezelőtt kutattam és közbe énis rájöttem hogy egy pöppetet csalok a dolog, mert valóban amit írtál az a helyzet hogy az összesített infonál a 3. rész dolgai vannak írva.

    (de halkan megjegyzem az új még így is jobb lenen, mert ott az első rész az uj, szebb, 2.0-ás szinkronos, mig ebben a régi angol van. :) , és a boritója dögösebb egy kicsit.)
  • wantonly
    #207065
    Igazából fogalmam sincs, hogy került oda, észre sem vettem. :)
  • Zóanagyvarázsló
    #207064
    Ha megnézed, ez az amerikai kiadás, a brit még nincs fenn itt. Filmenként nézve pedig látszik, hogy csak a harmadik részen van 5.1-es magyar szinkron, a többihez csak 2.0 létezik.

    Úgy tűnik, az új RoboCop Trilogy Blu-ray ugyanaz, mint a régi, csak az első részből a remastered kerül bele.
  • genndy
    #207063
    Nem cseszegetésből, de a link végén az "?itsgonnabemay" az minek a reflinkje?
  • Fpocok
    #207062
    Meghalt a STEAM.
  • wantonly
    #207061
    Humble Weekly

    Gyenge nagyon.