311802
  • wantonly
    #207702
    Úgy csináld, hogy fedje le az egész padot, mert a széle nem biztos, hogy le lesz vágva csak ajánlott belülre tenni a lényeges dolgokat.
  • DarkSector
    #207701
    :) remélem jol állitottam be a keretet hogy a pirosra helyeztem a fekete kép szélét, ha nem jó megeszem a lábamat. :D
  • wantonly
    #207700
    Én meg úgy csináltam az elsőt, hogy majd utána jönnek az igazán jók... Amiből nem lett semmi, úgyhogy elcsesztem. :)

    Igen, amikor kéri az adataidat ott lesz a kuponkód is.
  • DarkSector
    #207699
    Amúgy ő lenne a kis aranyos. :)

  • DarkSector
    #207698
    a kodot vásárláskor kell beírni? :)
  • DarkSector
    #207697
    Basszameg. :D
    akkor szerkeszthetem újra
    nagyon nehéz dönteni 1 lehet csak és mi legyen a badass kép rajta. :D
  • wantonly
    #207696
    Igen. Ami a szaggatott vonalon kívül esik az levágásra kerülhet az elkészült egérpadnál.
  • DarkSector
    #207695
    Na még 1 kérdésem van, mi az a piros keret?
    a safe terület? azon bellül kell lenni a tényleges képnek?
  • DarkSector
    #207694
    ja. :)
  • ratgab
    #207693
    Én is most fogok majd, csak még ki kéne választani melyik legyen. Jobbnál-jobbakat kreáltam. Nekem használatra lesz.
  • Sippie
    #207692
    hát igen, de akinek nincs rokona, ismerőse, és forever alone, az megszívta :(
  • wantonly
    #207691
    Amúgy, ha még nem ismeritek ITT nagyjából három másodperc e-mail címet regisztrálni. :)
  • wantonly
    #207690
    Azt nem próbáltam, de ahogy írják lakcímhez is van kötve, a szomszédba meg nem fogok rendelni. :)
  • Tinman #207689
    Ergo semmi értelme.

    Regelsz egy mail címet, ellövöd a kódot, fizetsz 0.99 dolcsit, és lekéred ismerőshöz, rokonhoz. Sokkal simább, mint várni, hogy 6-an töltsék fel a kereted 6 dolcsival és venni 1 padot 6 dolcsiért.
  • arty
    #207688
    ilyenem van, asztalon használom (word, excel-re természetesen, hiszen játékra gamepad való :D )
  • Sippie
    #207687
    VPN mögül sem?

    #207685 most nézem, hogy nem is nyerni lehet (megzavart a reward), hanem elvileg minden vásárlás után kapsz 1 dolcsit. De gyanítom csak ottani vásárlásra tudod alkalmazni, mondjuk még 5 vásárló, és megvan az újabb egérpad :D
  • wantonly
    #207686
    Nem tudom, nekem sehogy sem sikerül többet rendelnem. :(
  • Tinman #207685
    Ha nyernék a teljes összeget elgiftelem. Könnyű lesz... 2 db. Dark Souls 2 Steam kód és vége is :-D
  • davidka003
    #207684
    Legalábbis azt írták.
  • davidka003
    #207683
    Lakcímhez.
  • DarkSector
    #207682
    Csak 1 darab / acc, vagy mihez van kötve a limit? IP-hez?
  • DarkSector
    #207681
    Steam-en köszönő üzenet majd. :)

    Azt sem tudom milyen Robo képet csináltassak most hirtelen. :)
  • Sippie
    #207680
    helyes, legalább nem valami ismeretlennek adunk esélyt dollárcsilliókat nyerni :D
    Én meg most rendeltem, ne keseríts el... :O
  • davidka003
    #207679
    Még én se kaptam meg.
  • Tinman #207678
    Kaptam egy kuponkódot ismerőstől és felhasználtam, kaptam egy másik kuponkódot levélben a pados cégtől és megosztottam. Nem érdekel lehet-e vele nyerni, csak a pad érdekel, de még nem kaptam meg őket :-/
  • Sippie
    #207677
    Amúgy ja, ez egy elmés megoldás
  • Tinman #207676
    Hopp, egy műértő :-)

    Ilyen egérpadom van kb. 8 éve. Ajándékba kaptam 10k-t hagytak ott anno érte.

    De nem ez a vicc, hanem az, hogy tavaly egy fordításokkal foglalkozó, erősen sokat egeret használó ürge meg akarta venni 3k-ért. Nem adtam neki oda, 5k vagy semmi. Nem jutottunk dűlőre maradt. Nem csoda, nem is akartam eladni... van tartása, NAGY, szép, a lézer és optikai egereim is imádják és nem eszi le picit sem a skatezt róluk.



    Egereim:

    A 2. force feedback-es. Sok játékban nagyon szerettem... visszarúgó fegyverek, robbanások, érdes felület érzése, speciális ikonoknál jelzés, etc.

  • tomsolo
    #207675
    Best refer.
  • ratgab
    #207674
    Akkor WarezCapratgabi is back...
  • Sippie
    #207673
    Amúgy nagyon rafkós ez a Tinman. Vásárláskor jár egy kupon kód, amit ha terjesztünk, és azzal vesz valaki szintén ilyen 1 dolcsis egérpadot, akkor nyerhetünk 100 dollárt is akár. Kis trükkös srác :D :D
  • DarkSector
    #207672
    igen, ha sikerül, de ha nem? :)
  • wantonly
    #207671
    Azt bukták, mert az e-mail meg telefonszámhoz és másodlagos e-mail címhez van kötve.
  • ratgab
    #207670
    Annem az. :-)
  • ratgab
    #207669
    Minap keresztfiamnál akartunk valamit állítani. Beléptünk a én gépemen az ő steam fiókjába, ahol is az fogadott, hogy 7 napig le van tiltva a csereberéről(mivel másik gépről léptünk be az ő fiókjába). Ennyi idő alatt ha más nem supportnak lehet jelezni, hogy lopás történt és ne hagyják a kereskedést.
  • DarkSector
    #207668
    Jah értem most azt hittem ez ilyen kiárusítás és fix egérpadok vannak, éppen hogy rákkukkoltam csak. :D
    Allul az előképekre hittem hogy az a választék. :)
  • Sippie
    #207667
    strapabíró, ha a bazigyenge kábeltől eltekintünk. pont ma jött meg a szervízből az ugyanilyen egerem, szokásos Logitech kábelhiba
  • wantonly
    #207666
    Egy darabot rendelhetsz a kuponnal és 1$.
  • ratgab
    #207665
    Ha lopják, akkor viszik a mailcímet is (anélkül nem tudnak jelszót módosítani). És akkor már hajadra kenheted a digitális játékaid bizonylatait.

    Függés: Check.
  • DarkSector
    #207664
    Melyik gombra kell nyomni? mind1? Create It? alsó vagy felső?
  • wantonly
    #207663
    A tárgykereskedés nem az én asztalom, azt a pár centet meg ellophatja a wallet-ről. :D