311802
  • MerlinW
    #208104
    Én is, de mindig visszautasít...:(
  • zorrobomber
    #208103
    Dugnám Siri-t!
  • MerlinW
    #208102
    Mint az iOS:)
  • IMYke2.0.0.0
    #208101
    Fizika és törések a GRID: Autosportban
  • Botond #208100
    Ugyanígy jártam. :D
  • Tinman #208099
    Nem megmondtam ;-)

    Amúgy én is rettegek az androidtól... jós kis letisztult Symbian, jó is volt az.
  • zorrobomber
    #208098
  • IMYke2.0.0.0
    #208097
    Kalypso játékok a Nuuvemen: Válassz 3-at, 30 brazil reálért!
  • Shep
    #208096
    A mondat első felénél felhúztam a szemöldökömet, mert az OS-re gondoltam, aztán tovább olvasva megvilágosodtam :)
  • zorrobomber
    #208095
    OFF:
    Az emberek harmada retteg az androidoktól, ötödük viszont még dugna is velük
  • kigyi
    #208094
    Ez a veszély nem fenyeget megnéztem mit veszek, működés közben láttam és láttam, hogy nincs benne olyan hiba sőt amióta elérhető nem vétettek olyan hibát amit nem javítottak volna rettenetesen rövid időn belül. Így megvásároltam olcsóbban mint ami a végleges lesz. Persze ez nem vonatkozik minden ilyen játékra amit előre meg lehet venni, de ez speciel ilyen.
    Tesztelek én nekik szívesen sőt még segítek is, mert az az én érdekem is, hogy a játék jó és használható legyen. Ezzel fogok évekig magyar és akár nemzetközi bajnokságokban menni és ahhoz tapasztalat, meg stabil jó game kell.
  • IMYke2.0.0.0
    #208093
    ""Ezeknek a játékoknak örökké élnie kell, részei a történelemnek. Ha valaki nem is játszik már rendszeresen, akkor is érthető, hogy kiakad, ha kiderül, hogy nem mehet már többé vissza egy kicsit nosztalgiázni, ha úgy tartja kedve."

    "A játékosbázis mérete nem számít, ha csak pár haverral akarsz játszani. Minden időmet a GameRangernek szentelem, olyan játékokat támogatok, melyekkel már senki sem játszik, de lehet, hogy akad valaki, aki egy nap újra elő akarja venni."
  • IMYke2.0.0.0
    #208092
    Bezár a GameSpy, jön a Game Ranger
  • IMYke2.0.0.0
    #208091
    //Hatalmas segítség lenne. A "[url=http://sg.hu/listazas.php3?id=950654595]Játékmagyarítások fóruma"[/url]-ban szívesen vennénk páran, gondolom ezeke az infókat.
  • Dzsini
    #208090
    ...és besegíteni a tesztelésbe, tehát fizetsz azért, hogy dolgozhass nekik :) (és ők spórolnak azon, hogy "szakképzett" tesztelőket kelljen megfizetni)

    Persze, élvezet, de ha "most 3 hétig ez a játékmodul fut, keressetek hibákat benne" van, akkor azért el lehet gondolkodni, hogy téged támogatónak vagy munkásnak tartanak a készítők.
  • kigyi
    #208089
    Érdekes ez a nagy vita erről az Early Access-ről. Van aki ezt igényli és van aki nem. Eddig is volt hasonló preorder-ben vásároltak a népek 1 hét megjelenés előtti beta-ért..... És nem igazán olcsóbban. Itt legalább lehetőség van olcsóbban megvásárolni persze nem ész nélkül, mert meg kell nézni mit vesz az ember. És akár okos vásárlással jó minőségű játékot használni megjelenés előtt jóval és élvezni azt ez a legfontosabb.
  • wesker24
    #208088
    Hamár az Early Accessröl van szó az egyik Gamer egy nagyon jó kérdést tett fel !

    Mennyibe fog kerülni a játék ha végre Final release lesz belöle !

    Erre a fejlesztök válasza az volt hogy The Final release is much more expensive when the Early Access version !
  • Micsu
    #208087
    Sztem ez nem csak a paradoxnal van igy
    Ez a fasza dlc rendszer hozadeka
  • Micsu
    #208086
    :)
    Van kivetel de alt olcsobb mint a teljes ar
  • tomsolo
    #208085
    "Az ea legalabb nem teljes ar"

    A Planetary Annihilation árára gondolsz? :)
  • Botond #208084
    dlc is van hozzá, akkor csak nem lett kész, ha meg még lesz, akkor most sincs kész. :)
  • Botond #208083
    Paradox játékok közül mai eszemmel én mindet early accessnek hívnám. Mióta ezt felismertem azóta én se vesz tőlük semmit, még a complete editionokat se, mert abból is van complete, completebb, még completebb, annál is completebb, legcompletebb, de mostmár tényleg completebb, nadetényleg complete, stb.

    Majd amikor kijön a következő rész, akkor az előző talán már kész és lehet játszani. :) És nem csak a dlc özönre gondolok, mert a paradox dlc az patch is, meg komoly játékmenetbeli változásokat is hoz (eu3nál, pride of nationsnál pl).
  • Micsu
    #208082
    Pedig nemelyik early acceses jatek jobban jatszhato mint par aaas tarsa
    Az a gond ma mar teljes aron is divat beta allapotu cuccot kiadni
    Az ea legalabb nem teljes ar
  • Szabi #208081
    ejj hogy ez a You Have To Win the Game mekkora szemét játék.. már tizenszázaléknál is vannak indokolatlanul nehéz részek.. :(

  • Fpocok
    #208080
    Hát nem is írtam, hogy mindegyik, de nagyrészük.
  • wesker24
    #208079
    Azért ez nem teljesen igaz ott volt ugye a State of Decay az elején még Early Access volt szeptemberben most már tavaly december óta lett belöle Final Release !

    Azóta már minden jó benne DLC is van hozzá szóval probléma egy szál se !



  • Botond #208078
    Akkor megvan a megfejtés. :)
  • Micsu
    #208077
    Ez azert nem teljesen igy van mert a tehetseges fejlesztok jatekait is kiadok finanszirozzak
    Penz nelkul nem sokat erunk a tehetseggel, eleg csak par magyar tudos sorsat megnezni
    Nameg tomsolonak is igaza van
  • Fpocok
    #208076
    Az a baj az early access, béta meg alfa állapotában ÁRUSÍTOTT játékokkal, hogy a 90%-uk sosem fog kilépni ebből az állapotból. Én már egy ideje kerülök minden ilyet.
  • Malakai
    #208075
    //Jelenleg ennek csak azért nem örülök, mert nem tudni, mennyire lesznek fordíthatóak az Unreal Engine 4-es játékok...
    Biztos lesz valami, hacsaknem ezek a játékok jönnek majd a saját megoldásaikkal is.

    UE4-nek a belső fejlesztői fordítási felülete még erősen WIP formátumban van, de létezik. Szóval van valami már előre lefektetett formátum és mivel subscribereknek az engine lényegében open-source, így ha valami egyedi formátumot is használnak, akkor is tuti csinál valaki valami toolt hozzá, hogy lehessen UE4-es játékokat fordítani. Ha érdekel és lesz időm megnézhetem, hogy milyen formátumba menti a nyelvi fileokat, szerkeszthetőek-e sime text editorral.
  • Tinman #208074
    Akkor Botondnak olyanja van :-)
  • Tinman #208073
    Linket adott.
  • genndy
    #208072
    Viszont a bundlés MK Arcade Collection az Steames.
  • IMYke2.0.0.0
    #208071
    Visszatérhet az Age of Empires (?)
    2016-ra a PlayStation 4 uralja majd a konzolpiacot
    Kiszivárgott a Sony E3-as felhozatala

    "Unreal Engine 4-re vált a Loading Human is

    Az Unreal Engine 4 licencfeltételeinek megváltozásával egyre több fejlesztő jelenti be, hogy a Unityról átáll az Epic új motorjára."

    //Jelenleg ennek csak azért nem örülök, mert nem tudni, mennyire lesznek fordíthatóak az Unreal Engine 4-es játékok...

    "Friss előzetesen a Sniper Elite 3

    A játék jobban néz mint ki valaha, és a becsapódó töltény által okozott sérülés is részletesebben és brutálisabban jelenik meg, mint valaha. Valószínűleg ez a játék sem lesz a németek kedvence, de szerencsére ez minket nem érint."
  • IMYke2.0.0.0
    #208070
    A közhelyeket legalább sokan ismerik :)
  • Botond #208069
    Mindennapra egy közhelyet rovatunkat hallották! :D
  • IMYke2.0.0.0
    #208068
    Vannak jobb és rosszabb napok. A házasságok már csak ilyenek :)
  • zorrobomber
    #208067
    In a complicated relationship - with Steam?? :D
  • IMYke2.0.0.0
    #208066
    Emocionális kirohanásokra kérsz mindig racionális magyarázatot.
    Capishe?
  • zorrobomber
    #208065
    Nem tudom ez hogy jön ide, de jó :)