311802
  • Scooter
    #208344
    Vajon hihető?

    The Elder Scrolls V Skyrim Legendary Edition
  • lord rayder
    #208343
    Hali, segítséget kérnék.

    Dragon Age Ultimate Editiont, akarom megvenni steamen, de nem tudom. Már 3x is próbálkoztam, de csak ezt írja ki:

    A vásárlás nem fejeződött be.
    A fizetés feldolgozója hibát jelzett a fiókod fedezetével kapcsolatosan. Küszöböld ki a hibát a feldolgozón keresztül, vagy válassz más fizetési módot.

    Eddig mindig simán tudtam vásárolni a paypal online vásárlásként leemelte a számlámról a pénzt és kész. Valaki tud segíteni? Csak hétvégéig lesz ez az akció, és gondolom mire a steamen, valami emberkét elérnék, az leghamarabb is Hétfőn lesz.
  • darkling
    #208342
    mindkét felajánlásért!
  • Botond #208341
    Aha! Akkor azért van meg!
  • IMYke2.0.0.0
    #208340
    Én azonnal fel is tettem a Watchlist"-re :)
  • Totti5
    #208339
    Nagyon ígéretesnek tünik!
  • Evoluti0N
    #208338
    Genndy for president!
  • genndy
    #208337
    Asszem erre szokták mondani hogy "nem szarral gurigázik"

    SG.hu tagoknak. Vasárnap este 7-ig. Sok szerencsét!
  • IMYke2.0.0.0
    #208336
    Először azt hittem, hogy valami vicces Early Access: "Transistor"

    "Discover the world of Transistor, a sci-fi-themed action RPG from the creators of Bastion."

    Csak Single Player!!!!!!! Hála az égnek.
  • IMYke2.0.0.0
    #208335
    Az a baj, hogy - és ezt tudom, Bálint is így gondolja - hogy rendkívül kevesen (ha egyáltalán!) volnának azok, akik:
    * tényleg tesztelnének (ért angolul, tudja mit hall és látja mit olvas, és fel tudja mérni a különbséget, meg tudja azt fogalmazni, mert - a következő pontokban kifejtve), és
    * értenek hozzá,
    * tudnak magyarul is fogalmazni [enélkül ugye fel sem lehet mérni a fordítási hibákat!].
  • ratgab
    #208334
    Hát ez egy jó kérdés.
  • arty
    #208333
    (a végéről kimaradt a "volt" :) )
  • IMYke2.0.0.0
    #208332
    Még én sem kaptam meg tőle a magyarítás csomagot :)
    Szerintem, félig-meddig hivatalossá szeretné tenni, illetve tovább csiszolni - de mondom, majd jön Ő és beszámol :)
  • genndy
    #208331
    Föl lehet lelni a neten a teljes magyarítást, mondjuk így.
    Amihez nincs hivatalos (a magyar dobozosból, alapjáték+Awakening), ahhoz is készült rajongói. TBT még dolgozott rajta, javította, egységesítette, de nem tudom ki fogja-e adni. Legutoljára tesztelőket keresett a DLC-khez, de nem igazán volt jelentkező.
  • IMYke2.0.0.0
    #208330
    Híííínnnye de szép felajánlás - mint mindig!

    Bivaly erős gépeseknek hagyom a lehetőséget :)
    De azért köszönöm :)
  • Tinman #208329
    De jó lenne, ha full magyar lenne... valamivel megpróbálnám honorálni is eskü!
  • genndy
    #208328
    Látom a Wishlisten hogy még mindig sokan szeretnétek. Hát akkor bumsztili!

    SG.hu-EJ tagoknak. Vasárnap este 7-ig. Sok szerencsét!
  • IMYke2.0.0.0
    #208327
    Kérte és kapta.
  • IMYke2.0.0.0
    #208326
    Bálint [TBTPumpa] tud kimerítő választ ebben a témában. Ő bizony ügyködött azon, hogy minden le legyen fordítva / illetve a lefordítottak helyesebben legyenek magyarok. Szerény személyem véleményét, segítségét is kérte az ügyben.
  • arty
    #208325
    Kitől, hol, mikor? Kitépem a szívét, utána ráküldöm tottit és ő is kitépi, még1x! :(

    Forza Horizon előtt a TDU1 mellett szvsz a legjobb "sandboxótóka".
  • tomsolo
    #208324
    nem magyar egyáltalán
  • DarkSector
    #208323
    Hőőőőőőőőőőőő
    Hogyismonnyam, szerintem full egyértelműen az, ez a poznacsússzka annyira Infamous hogy nem is lehetne már jobban az, de akkor a hátán az a szar amikor gyorsan fut ugrik, ugyanaz a stílus, annyira másolják hogy vicc.

    Csak kicserélték a környezeti elemeket, a várost, a főkaraktert, és a katonákat szörnyekre, fegyókat meg ilen vicces fegyókra.

    Komolyan nem tudom akik látták a gameplay-t, és ISMERIK az Infát, mit mondanának erre.
    2 játék tök véletlen tudnak benne ugyanúgy a póznákon közlekedni, és a játékmenet is igen hasonlit egymásra, meg sok dolog.

    Igazából ennyi erővel a Quantum sem egy Geow klón, meg az Unreated sem Uncharted lovagló. :)
  • ratgab
    #208322
    És ami vicc a DLC-k kaptak 33% offot...XD
  • Tinman #208321
    A magyarítás hogy áll ehhez? Úgy értem a nem magyar részek? Hogy is van ez?
  • Tinman #208320
    Alapmű! Meg kell nyerd! Szorítok érted!

    Ma lenyomtam már 3 boss-t összesen, most pihenek kicsit... fejben eléggé lefáraszt a koncentrálás, cserébe alig halok :-)
  • Tinman #208319
    Bio inf akció sztímen... és a season pass megint nem akciós, nem mellesleg 2x annyiba kerül. Pff.
  • ratgab
    #208318
    Nem csak nektek. Nekem is bejött!
  • DarkSector
    #208317
    Na erről már hallottam de nem álltam még neki, steam-en nem is tudom hogy megvan-e nekem már. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #208316
    Ahogy ismerem magam, kevés konzolos játékot tudnék megvenni - egy ilyen arra jó lenne, hogy lássam a "hegyet és a völgyet". :)
  • Totti5
    #208315
    Nem értem mi abban az infamous.
  • IMYke2.0.0.0
    #208314
    Egynek nekem jó lenne - konzolon.
    Csak adalék: "Hunted: The Demon's Forge" [[url=http://www.youtube.com/watch?v=UE7mEMfvGUU]Youtube[/url]] nekem [és Sir Quno Jedinek is] bejött - sokan utálják.
    S bírom, amikor férfi - női karakter párossal [és felváltva] lehet küzdeni, sőt, az a non plus ultra, ha mássá válik a játék, ha az egyikkel és a másikkal játssza végig az ember...
  • DarkSector
    #208313
    Most meg Infamousból csináltak egy másolatot, bár az akár még jobb is lehet.
  • Totti5
    #208312
    Jobb is:)) egy vacak japán GeoW klón, abból is a rosszabbik fajta. Kár volt kiadni kategória.
  • DarkSector
    #208311
    Durva mi? :)
  • DarkSector
    #208310
    Jujj. :D
    Elvileg only X360 játék a Geow paraszt mód lenyúlása, olyan mint amit ezek műveltek az Uncharteddel. :D
    Jó ott azért nem ekkora fos az eredeti alap ötlethez képest, de azé az sem annyira nagy szám.
  • IMYke2.0.0.0
    #208309
    Oké, trailert már láttam
  • IMYke2.0.0.0
    #208308
    Quantum Theory . nem ismerem [még].
  • DarkSector
    #208307
    Ugyanazt a lélegzetelállító szart látom 16x fullhd-ba.
    Mi ezen a jó? a fű, amiből legeneráltak 1 szálat és megssokszorozták, a többi tereptárgy semmi extrát nem mutat, bármelyik mostani AAA játékban sokkalta szebbeket találni.

    Ez a Cry3 így is egy nagy lufi, amit addig fújnak amíg egyszer kipukkad.

    Tudom hogy te csak linkelted a hírt, nem is neked mondom hanem a hírre egy személyes megjegyzésem. :)
  • DarkSector
    #208306
    Alap, én is mindig amikor van gift-be.

    Ez hozzá tartozik a gamer kultúrához ez a játék, annyira egy kkibaszottnagy copy. :D A szarabbik fajtából. :D

    Deja-Vu: Gears of War -> Quantum Theory.
  • grebber
    #208305
    Crysis 3 - lélegzetelállítóan néz ki 8K-ban