311802
  • genndy
    #208624
    Ugrani nem is lehet. Csak séta van.
  • genndy
    #208623
    Még nem egészen 1 óráig él:
  • arty
    #208622
    Ezt még talán elnézném, de... fészbukra sem lehet posztolni, ha mondjuk átugrottam egy követ??? :(
  • Béluska74
    #208621
    Igen tudom,hogy Uplayes. Így is kell. Nekem megvan Uplayen havernak is kellene,hogy menjen a coop móka.
  • IMYke2.0.0.0
    #208620
    Vááá, a "Giana Sisters" Dieselstörmers-pálya nagyon hangulatos lett!
    Szerintem, mindenki megkapta ajándékba a legutóbbi frissítéssel.
  • genndy
    #208619
    Se coop, se multi. Ez nem a te játékod.
  • IMYke2.0.0.0
    #208618
    Hát ja... a DICE... garantáltan "minőséget" gyárt...
  • genndy
    #208617
    Vásárlásban nem tudok segíteni (gondolom proxy a megoldás), de tudod hogy ez nem Steames, csak Uplayes. Így is kell?
  • IMYke2.0.0.0
    #208616
    A Giana Sisters készítőinek Kickstarter játéka: [URL=https://www.kickstarter.com/projects/project-giana/dieselstormers/]Most vitt oda a játék "Want more" menüpontj alatt[/URL] "DIESELSTÖRMERS"
  • IMYke2.0.0.0
    #208615
    Originen meg lehet nézni valakinek a játékait?
    Mer' akkor mingyá megmondom :)))

    //Szerintem, úgy 200-300 órát tuti beleölt a 4-esbe is. A 3. részbe meg ezres+ mérhető.
  • arty
    #208614
    "Achi nincs, kártya nincs, nem is baj."

    de legalább 100+ órás multi? esetleg coop? semmi??? :(
  • genndy
    #208613
    Dear Esther
    Első "végigjátszás" (bár fura ilyet mondani ennél a játéknál, fogalmazzunk úgy hogy eljutottam a végéig), a mai esős délelőttre pont jó volt.
    Hát fura. Fura, de jó. Nem a hagyományos értelemben vett játék. Hangok olyanok, amit egy lakatlan szigettől vár az ember, a zenék egyszerűek de jók. A grafika viszont üt, ez tipikusan nagytévés, kontrolleres élmény (főleg hogy csak sétálni kell, úgyhogy az irányítás sem szabad hogy gondot okozzon). A barlang pl. valami félelmetesen szép, két lépésenként lehetne screenshotot csinálni. Egyébként HL2 modnak indult, Source motoros. A hangulata még nagy erőssége; lakatlan sziget, egyedüli séta, jelek, nyomok, néha megszólaló hosszú monológok.
    Elsőre 2 óra lett, de van benne még lehetőség, ahhoz hogy jobban összeálljon a történet, 3-4 próbálkozás még biztos kell (és az igazi, mélységi megértéshez tippem szerint 8-10 is, de ahhoz szerintem azért már nem lesz türelmem).
    Szóval akit nem riaszt el, ha egy játékban csak sétálni, figyelni és gondolkozni(!) kell, annak határozottan tudom ajánlani.
    Achi nincs, kártya nincs, nem is baj.
  • arty
    #208612
    Józsi azért gondolom így is belerakott már 100+ órát, tehát nem mondhatjuk, h nem érte meg neki ;)
    Max nem lett teljesen olyan, mint az elvárható lenne - elvégre 3 éve "bétateszteljük" (bf3+bf4)
  • Béluska74
    #208611
    Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni valakitől. A helyzet : A Gamefly oldalán van a Far Cry 3 nevű játék,de csak Angol területen élők fiúk-lányok vehetik meg. Valaki tudna adni valami tippet,hogy hogyan tudnám megvásárolni. Vagy (ha nekem nem megy sehogy sem) megvenné-e valaki nekem? PayPal-en tudok fizetni állok minden költséget és ha kell akkor előre is fizetek.
  • TBTPumpa
    #208610
    Jó lesz az a Star Wars Battlefront és Mirror's Edge 2.
    Itt halottátok először!!!
  • arty
    #208609
    Digihez DVB-C kell, ráadásul nem is kódolt (mint az UPC)!
    itt egy lista, +180 hsz a témában - nemtudom ennyit szánsz-e rá.

    Haloban az életerőd NEM töltödik, azt medpackokkal töltheted fel maxra. A Pajzsod regenerálódik csupán.
    Viszont azt baromira nem látom, hogy minden játék ezt a mintát követné manapság :D Életerő szokott töltődni ...

    Két fegyver számtalan játékban volt előtte is (ezzel téve realisztikussá/taktikusabbá az eszközhasználatot), ez nagyon gyenge érv volt.
  • Fpocok
    #208608
    A mai napig nem tudok játszani, mert crashel. Soha többet.
  • IMYke2.0.0.0
    #208607
    Hoppá és ez is:

    "Tom Clancy's Ghost Recon Phantoms - EU" - 37 óra.

    Sőt, erre engem is csábított, csak mondtam neki, hogy van még pár kazuárom, amit le akarok nyomni, van még pár újrázásom [pl. most Giana Sisters], és utána.
  • IMYke2.0.0.0
    #208606
    Ráadásul ugye pont a Battle-alpha-field 4 miatt lett dobva sok játék is a fejlesztési sorból...
  • IMYke2.0.0.0
    #208605
    FPS Józsi barátom ráadásul 0 Day vette a Premiumot - komoly suskáért...
    S ha már ő azt mondja egy Battlefieldre, hogy "szar", akkor ott komoly gondok vannak.

    Nem véletlen, hogy - és most puskázok a STEAM profiljáról -
    a "Killing Floor"-ral [544 óra, 252 öcsiből 138 megvan neki], és
    a "Rising Storm/Red Orchestra 2 Multiplayer"-rel [5 óra, 6 öcsi a 140-ből]
    vigasztalódik.

    Sőt, ráállt valami Travian nevű játékra is...
  • Totti5
    #208604
    EA már elég szigorúan rákólintott a DICE fejére multkor, de ezekszerint nem eléggé...
  • TBTPumpa
    #208603
    WTF?!
    A bétateszt minek vót akkor?

    A megjelenés előtt van bétateszt, de a megjelenéskor is még béta állapotban van a játék, és még FÉL évvel a megjelenés után is béta állapotban van a játék?

    Ezek szerint igazi EA minőséget kaptak a játékosok 10 000 Ft-ért.
  • arty
    #208602
    na, ha ez lemegy és jön ki valami TÉNYLEG értelmes patch, lehet elindítom már azt a fránya bf4 multit, kezdek kíváncsi lenni rá, annyiszor szóba került :D
  • Totti5
    #208601
    Ok, akkor téma lezárva. Win.
  • tomsolo
    #208600
    A wikipedia idevágó bejegyzése talán segít neked ebben is.
  • Totti5
    #208599
    Már rég túl van tárgyalva a játék, de te még mindig személyeskedésnél tartasz. Nekem ZSé ma is, holnap is. Ennek nem kellene fájnia, ez az én véleményem, ezen te nem fogsz változtatni, de mint mondtam túl van tárgyalva már rég.

    Maradjunk az indie vonalnál az érdekesebb. Mi a független, mi a kicsi? pl az Insomniac is független játékstudió aki címemeket csinál Sonynak, MSnek, éppen annak aki fizet érte. Mi a kicsi? pl a Minecraft, FEZ egy kis csapat... amről most szó van az nem kis csapat azokhoz képest, s mint mondtam komoly eszközökkel és háttérrel dolgoznak. Nem 1-2 grafikus csinál pixeleket, vagy rajzolgat dolgokat... komoly mocap, szinkronozálás, színészi játék és sok minden ami ezzel jár. Ez nagyon nem egy indie jellegzetessége.

    Nagyon nem inide ez az inide meg az az indie.
  • tomsolo
    #208598
    Az indie alatt független, kicsi játékfejlesztőket értünk.

    A 20 emberes cég amiben benne van a takarítónő és a pénztáros, könyvelő is egyértelműen jelzi mi a szitu(nem véletlen van csak 7 ember kiemelve kiemelve kik dolgoznak náluk), de vitatkozzál nyugodtan.

    Pont azokon a dolgokon spóroltak - eddig is - amik miatt 10 évvel ezelőtti színvonalat emlegetsz, ettől függetlenül ez sem lett szerintem kifejezetten rossz játék, minőségben talán az Of Orcs and Men játékukhoz áll közel, de annál sokkal jobb.

    Ha ez neked ZS kategória akkor menjél inkább pinpogozni.



  • IMYke2.0.0.0
    #208597
    Újra tesztelhetjük a Battlefield 4-et

    "Az EA a rajongókkal együttműködve szeretne javítani a Battlefield 4-en, ennek érdekében hozták létre a "Közösségi tesztkörnyezetet", amely lényegében egy, a játék mellett folyamatosan működő tesztszerver, ahol a BF4 újdonságait lehet kipróbálni és letesztelni. A javítandó dolgok listájának legelején a játék problémás netkódjának rendberakása áll, amely az olyan alapvető funkciókért felelős, mint pl. a sérülések regisztrálása.

    Ha rosszmájúak lennénk, azt is mondhatnánk, hogy az EA belehajszolta a fejlesztőket abba, hogy túl gyorsan adják ki kezeik közül a játékot, ami ennek következtében bugosan és félkészen jött ki, és most, a fél évvel az indulása után visszament bétába. De mi nem vagyunk rosszmájúak, igaz?

    A tesztre azok a PC-s játékosok jelentkezhetnek, akik Battlefield 4 Premium tagok. A résztvevők száma kezdetben korlátozott lesz, de a későbbiekben több játékost fognak beengedni a szerverre.

    "Új programunk nemcsak azt teszi lehetővé, hogy a játékosok visszajelzéseire gyorsabban reagálhassunk, de általánosságban javít a játék minőségén is. Izgatottan várjuk, hogy veletek együtt fedezhessük fel az előttünk álló lehetőségeket."
  • Fpocok
    #208596
    Van digi előfizu. Be is van vezetve a szobába a kábel... ahhoz érdekelt volna.

    Halo: Wolverine élet és két fegyver maximalizálása. Erre gondoltam.
  • IMYke2.0.0.0
    #208595
    Iránymutatóknak jók, de én majd a szememnek, eszemnek hiszek, amikor kipróbálom otthon :)
  • davidka003
    #208594
    Átlagon aluli lett a Bound by Flame

    Ha kíváncsi vagy a Bound by Flame első pontszámaira, illetve lemaradtál volna a héten befutott launch trailerről, alant mindent pótolhatsz!

    GameSpot – 4/10
    Videogamer – 2/10
    The Escapist – 2.5/5
    Polygon – 4/10
    SoftPedia – 8.5/10
    Eurogamer.de – 5/10
    GamesRadar – 3.5/5
    IncGamers – 6/10
    Trusted Reviews – 5/10
  • Totti5
    #208593
    Ami az ODSTben nem volt hisz ott emberekkel és nem szuperkatonákkal kellett menni, de nem a halo találta fel az újratöltődő pajzsot:) az egy dolog hogy TPSbe, FPSbe legtöbb helyen már használják, de ettől rosszabbak lettek ezek? én nem vettem észre. Bio Infben gyűjtögetni kellett mindig a HPt ( nade ott ha meghaltál akkor több életet és lőszert kaptál vissza mint előtte!!! na az káros, lényegében halhatalan voltál... ), az miben volt jobb? semmiben, csak tele volt felesleges asztal, fiók kutatással és X gomb rotálással hogy mindent szedjek össze. Totál feleslegesnek tartottam.
  • Totti5
    #208592
    Azt az UBI maga csinálja belsős fejlesztés sok emberrel... AAA letöltős játék, semmi indie nincs benne.
  • arty
    #208591
    Lehet, h az újratöltődő életre gondol.

    Az biztos, hogy AI-t és fizikát nem nagyon vettek át tőle, sajnos, ill. a vezethető járművek sem túl dominánsak a mai FPS-ekben.
    COOP se mind játszható végig... szal nemtom.

    Bár többet vettek volna át tőle....
  • IMYke2.0.0.0
    #208590
    Sőt, valahol a "Child of Light is indie ugye - és a Ubisoft kalapozza be érte a pénzt.
  • IMYke2.0.0.0
    #208589
    A Microsoft is, a Sony is pénzel már és ki is ad "indie"-ket.

    " akkor az indie szónak nincs sok értelme már"

    Sajnos, így is van.
  • Totti5
    #208588
    Sajnos nem kapunk rá választ, pedig érdekelt volna.
  • Totti5
    #208587
    Akkkor ezek indie?

    Sok ember, színészek, mocap, külsősök stb stb...

    Lemezes formában kiadták PC, 360, PS3, PS4, Xbox One

    Ha igen akkor az indie szónak nincs sok értelme már, mert mindenre ami nem echte AAA rá lehet mondani. Ez ugye meg nem igaz.
  • arty
    #208586
    pc-be dugsz egy DVB-T usb-s kis szart és az ingyenes adókat tudod fogni

    (vagy nem erre gondoltál?
  • davidka003
    #208585
    Végigvittem a The Cave-et.

    Nem vagyok tőle elájulva. Talán 1000 Ft-ért vettem xboxra pár hónapja.
    Grafika oké de egyetértek a teszttel.
    Sztori gyakorlatilag nulla, a fejtörők nem okoztak kihívást. A több karaktert marha unalmas volt terelgetni.
    Egyedül a the cave hangja volt jópofa. (egy ideig)

    Knight, Time traverel és Monk-al mentem. Shift+del
    Többet is kilehetett volna hozni belőle.
    Sajnos vagy szerencsére csak 3 órás a játék.