311802
  • ratgab
    #208664
    Kicsit lentebb görgetsz, akkor ott van, hogy kapcsolódó termékek. Jah várjál az nem blueray, hanem DVD. Bocsi.
  • TBTPumpa
    #208663
    3000? Én 6000 Ft-ot látok. Mondjuk annyiért is jó, mert nem DVD-ről van szó, hanem BD-ről.
    Nameg nem 4 filmipari hulladékot kapsz.
  • ratgab
    #208662
    3000-ért ez egy mocsok jó kis pakk!
  • wantonly
    #208661
    Én vittem el a a másikat, ez már a 3. játék amit tőled nyertem, igazán hálás lehetek.

    Az első volt a Skyrim: LE, eddig ~70 óra körül járok, mondanom sem kell, hogy remek játék, sok tartalommal, a második a Remember Me, amit már végigjátszottam és nagyon bejött és most ez... Szóval köszönöm szépen!

    Ugyanolyan szerencsés flótás vagyok, mint Grebber, elég sokat nyertünk SG-n.
  • DarkSector
    #208660
    off //

    Ebből nekem a "Tökéletes trükk" kéne. Valakit érdekel egy közös biznisz? Mert a maradék 3-at ha elvinné valaki akkor privibe jelezze. THX. Még úgy is megéri ha levélként postázzuk szét egymás közt.

    CN Collection Batman: Kezdődik! / A sötét lovag / Eredet / Tökéletes trükk.
  • Rapid81
    #208659
    Üdv az új házból srácok. :) Net még nincs csak mobilról, úgyhogy sokat nem leszek erre, amíg be nem kötik az újat. Jók legyetek! Flémwart csak módjával. XD
  • genndy
    #208658
    Én úgy tudom hogy Stemeseknél azért a frissítéseket a Steam intézi, emiatt messze nem olyan nyögvenyelős mint ami csak UPlayes.
  • MerlinW
    #208657
    Egyik UBI játék sem Steam-es... Annyi hogy szerepel a listában. Frissítés, achivementek, multi, minden UPlay-en megy. Steam csak elindítja az UPlay-t.
  • TBTPumpa
    #208656
    Gratula neki! Megérdemelte!

    Mondjuk a többi jelentkező is megérdemelte volna, de Grebber tényleg alig nyert Steamgifts-en.
  • genndy
    #208655
    Na tessék. Még hogy grebber nem nyer semmit. Úgy elvitte a Metro LL-t mint a szél
    Gratula! Elküldtem a Humble linket emailben.
  • Totti5
    #208654
    A limitált fegyverhasználat mikéntje: taktika és az hogy erre épül a játékmechanika illetve miért kellene 1 karakternek 15 fegyverrel a hátán rohangálni?

    Az hogy nincs gomb, egyszerűen badarság, ezt te sem gondolhatod komolyan, legalább is remélem...
  • Scooter
    #208653
    Én le se merem írni, hogy mennyinél vagyok
  • IMYke2.0.0.0
    #208652
    A STEAM-en vásárolthoz is Uplay fiók kell... tudtommal.
  • IMYke2.0.0.0
    #208651
    Hiszek neked.
    Én azért STEAM-et preferálnám. Meg hát 300 Ft is pénz sajna... de ez megint személyes.
  • Fpocok
    #208650
    De utóbbi nem STEAMes.
  • IMYke2.0.0.0
    #208649
    Remélem, nem hitted, hogy elvétettem... :)
    Direkt figyelőlistának használom. Ezért nekem örökké Watchlist marad.
    Pontosan azért, mert akciókkor csak át kell görgetnem, és látom, melyiknek az ára mellé kapott zöld jelzést, azaz akciót = nincs többé matatás a keresőben.
  • ratgab
    #208648
    De annak is alkalmas.
  • tomsolo
    #208647
    Of Orcs and Men cdkulcsot(nosteam) 1 euroért adták nem olyan rég.
  • IMYke2.0.0.0
    #208646
    Köszönjük Ubisoft:

    * STEAM: Assassins Creed Liberation HD - 33% - 13,39 euro [~4070 Ft]

    * CDGalaxis: Assassins Creed Liberation HD - 1990 Ft + [990 Ft, legrosszabb esetben].
  • Botond #208645
    Wishlist, nem watchlist amúgy. És én csak 50nél állok. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #208644
    No, lassan meg lesz a 70 figyelt játék is a STEAM-en :)
    Idén talán a 100 is :)
  • ratgab
    #208643
    Nem kell ahhoz. Dark Eye világban játszódik, amit én se ismerek annyira, de azért tudtam élvezni. Sir Quno is tőlem kérdezte, hogy érdemes-e begyűjteni és végül jól szórakozott vele.
  • IMYke2.0.0.0
    #208642
    A "Demonicon"-t kipróbáltam demo-ban, de talán 2 (?) óra után félretettem, és töröltem is, mert mindig kell a hely valamiért.
    Szóval, azt a játékot sem ismerem, de tudtommal, ahhoz még valami előismeret is kell...
  • ratgab
    #208641
    Mars: War Logs... Picit többet vártam, ennek ellenére kellemes kis története van annak is. Sztorit jól szövögetik a Spidernél.
  • IMYke2.0.0.0
    #208640
    tomsolo: 99%-ban nem játszom magyarítással :)

    ratgab: A "Mars: War Logs"-ot is szinte vakon tettem a listámra, mert nagyon érdekel - wrz nem játszott - és értelemszerűen: nincs meg, így nem is ismerem.
    Majd felteszem a Sumér Szél miatt a figyelőlistára az orkokról és emberekről játékot is. :)
  • ratgab
    #208639
    Gyanítom, hogy a fejlesztéssel volt itten probléma.
  • tomsolo
    #208638
    Az is nagyon könyű csak nem mindegy hogy fejleszted a srácokat és milyen fegyverrel mész oda be.
  • ratgab
    #208637
    Ajánlott! Tényleg. Jobb a Mars Warlogsnál is. Szégyen szemre az utolsó csatát nem tudtam megnyerni benne...

    5 euró környékén ajánlott vétel, ahogy a Demonicon is.
  • tomsolo
    #208636
    Pedig még egész jó magyarítás is van hozzá ;)
  • IMYke2.0.0.0
    #208635
    "Of Orcs and Men" életemben egy mp-et nem játszottam vele. Meg sincs. Pótolni kell ezek szerint.
  • Fpocok
    #208634
    "(ezzel téve realisztikussá/taktikusabbá az eszközhasználatot),"
    Aham... hát persze... nem is az, hogy nem volt elég gomb.
  • IMYke2.0.0.0
    #208633
    Ehh, sajnos nem tudom megmondani mennyit játszott vele... mint kiderült, nincs is bejelölve nekem Originen a JÓzsi.
    Ellenben, például egy arty nevezetű játékos barátom profiljából is csak azt látom, hogy milyen játékaink közösek, illetve, milyen Egyéb játékai vannak.
  • Scooter
    #208632
    Azt 1 óráig bírtam, aztán töröltem. Bár a legelső Halo-t is rühelltem azzal a sok kis sárga sz*rral
  • DarkSector
    #208631
    Bulletstorm? :D
  • ratgab
    #208630
    "minőségben talán az Of Orcs and Men játékukhoz áll közel, de annál sokkal jobb".

    Na ezzel nagyon egyetértek. És ezt úgy kell érteni, hogy az Of Orcs is igen jó kis játék volt és nem éppen egyszerű!
  • arty
    #208629
    Jesszus. Halo óta egyre több a játék, amiben ugrani se lehet :((
  • ratgab
    #208628
    4 óra után azt mondom 7 pont körülire tenném, ha meg 5-ből kéne értékelnem olyan 3- max 4-es.
  • ratgab
    #208627
    Bound by Flame: További 2 óra játékidő beletéve. Hát ez srácok nekem egyre jobban tetszik. Sok-sok apróság van, ami nagyon jó a játékban. Craft rendszer nagyon bejön, rengeteg irányba lehet minden féle szempontból fejleszteni a karaktert. Harc kifejezetten nehéz, bizony alap képességekkel vért huggyantós, úgyhogy kell fejleszteni a technikáinkat.

    Napszakváltozás van a játékban, ami befolyásolja, hogy milyen ellenfelek vannak adott pályaszakaszon. Rengeteg a dumálási lehetőség annak aki igényli (annak aki nem annak mellékküldiknél megindul a hajhullása az tuti, mert sok mondanivalója van az NPC-knek), ami nagyon jó, mert így Vertiel világát még inkább megismerhetjük. Sok a lore, sok a háttérinfó, ami jó.

    A történet érdekesen alakul és nem igazán a szokásos tucat klissés cuccnak néz ki. Grafika kifejezetten szépnek tekinthető van némi borderlands-es rajzolt beütése, de ez jól áll neki. Driver update után már szépen fut, de majd azért kísérletezek a beállításokkal, hogy mit bír még így a gépem (lehet felrakom maxra aztán megnézzük űgy, hogy néz ki).

    Kezdeti furcsa indítás után egyre jobban kezd beszippantani. Jó lesz ez. Szerintem nem Zsé kategória, hanem egy egyedi kis érdekes RPG élmény. Hangsúlyozom ezt most így 4 óra játék után mondom, tehát ez a meglátás még bőven változhat.
  • IMYke2.0.0.0
    #208626
    Mondjuk, rövidke volt:

  • Evoluti0N
    #208625
    Több, mint egy éve én is végigvittem. Lehet, hogy itt lenne az ideje még egyszer. Inkább élmény, mint játék, de annak nagyon egyedi.