311802
  • zorrobomber
    #210027
    Kösz, ígéretes!
  • IMYke2.0.0.0
    #210026
    Ne cseréljük fel a szerepeket, rendben?
  • Sippie
    #210025
    steam kártyát ad?
  • Sippie
    #210024
    ha olyanod lesz, a berágást kezd magaddal: #208121
  • DarkSector
    #210023
    Ebben iminek igaza van ne off mögé tedd, vagyis kiirhatod hogy off, de fent a spoiler tag közé tedd, vékonyka hsz és az olvassa el, majd akinek szánod. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #210022
    Javaslom a kiszólásokkal együtt a spoiler tag használatát.
    Nem garantálhatom, hogy legközelebb nem fogok berágni egy ilyenre... például, ha olyanom lesz.
  • Totti5
    #210021
    Parancsolj, első benyomások.
  • Shep
    #210020
    Egyébként be lehet fejezni! Ki nem sz.rja le, hogy milyen képet raktok az 1 dolcsis egérpadra? Ráadásul több éves téma ez már.
  • ZsZso
    #210019
    Happy Wars Closed Beta Steam kulcsok - amíg a készlet tart
  • Totti5
    #210018
    Az oké, de én lemezről telepítettem és az a 'rémhír' járta a netet még 2 napja, hogy 6 gigás peccsel indít. Na ez nem volt igaz:)
  • Sippie
    #210017
    /OFF - Ne olvasd el Imy - Spoiler - Nuke them from orbit

    Neki is elküldtem priviben :)
    Rapid, látom a tiednek a széle is kicsit rojtos, fehéres egykét helyen, ez nálam is megvan :)

    //SzuuupperONeredetijáték!

    Köcsög Uplay még mindig nem írta jóvá a VGA-hoz kapott Watchdogsomat... már 1 hete beaktiváltam. Eredeti játék, és itt szivatnak vele...
    Mondjuk más kérdés hogy csak 4 giga ramom van, így el se indul, majd amikor kijön :D

  • zorrobomber
    #210016
    Azt a teremburáját neki:
    CTF WTF: Titanfall Cuts Game Modes From PC Version
  • Fpocok
    #210015
    Nekem sem peccselt. LEtöltött 40gigát azt indult is.
  • DarkSector
    #210014
    Ha spoilerbe dugtad szerintem nem para, de figy azért a Vissza a jövőbe felirat már kiférhetett volna. :D
  • Rapid81
    #210013
    Ha már egérpad. Tegnap az enyém is megjött. :)



    Bocsi Imy! Úgyse nagyon leszek még egy darabig, mert ez a mobilnet siralmas, az ADSL meg még mindig sehol...
  • DarkSector
    #210012
    Privátba nekem elküldte. :D
    Egyszerű de dizájnos, te is nézd meg de ne itt :P
  • IMYke2.0.0.0
    #210011
    Vonuljatok szobára az egérpadokkal és a témával. Topikot is lehet neki gyártani.
    Itt már ne szemeteljétek tele vele a topikot!
  • Shep
    #210010
    Én amúgy megnézném :)
  • Sippie
    #210009
    bár most hogy mondod... végülis berakom mer mérne, biztos mindenki tűkön ül, hogy vajon milyet rendelhettem, és addig le se fekszik aludni, amíg nem láthatja... szóóóóval íme... najónem :D
    Darksectornak épp írtam, hogy olyan baromi büdös, remélem nem valami rákkeltő szutyokból csinálták, ezekből a hongkongiakból minden kitelik :D
  • IMYke2.0.0.0
    #210008
    Pontosabban: Eredeti játékok - best buy topic - hozzászólás
  • Shep
    #210007
    Képet nehogy be merjél rakni, mert ki leszel utálva! :D
  • wesker24
    #210005
    Nekem se patchelt semmit mert amikor tölti lefele a játékot az már tartalmazza a 8 GB-os patchet is !
  • Totti5
    #210004
    Nem peccselt semmit. Pár perc telepítés után indítottam. ( nem tudom akkor miről beszéltek... )
  • DarkSector
    #210003
    nekem privátba mutasd meg. D:D
  • Sippie
    #210002
    //Off - Spoiler! - Nem kötelező elolvasni - csipkebokorvessző!

    Az én egérpadom is megjött, és én is a második hullámban rendeltem
    és tényleg baromi büdös, kép nincs, volt elég :D

    //On
  • IMYke2.0.0.0
    #210001
    PC-n állítólag 8 GB a 0 Day Patch.
  • DarkSector
    #210000
  • DarkSector
    #209999
    Mondá az úr és lőn világosság!!!!!
    Üdvözöllek a 4k/8k korszakban.

  • DarkSector
    #209998
    ŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ

    2 robotzsaru dizsnek.
    2 darkSector, ami engem hivatott lemodellezni, amiből 1 foliásan elraktároz emlékbe, és egyet befogni használni. :D

    KB ennyi .
  • zorrobomber
    #209997
    Nem 10 az az 5? Amúgy , kíváncsian várom a beszámolót. :)
  • Shep
    #209996
    Aztán mi a frászkarikának neked annyi egérpad?
  • DarkSector
    #209995
    1 dolláros faszregisztrálgatással akkor szarakodok majd ha nem olyan fontos képpel akarok ilyen humbuk padokat, de a faszákért nem sok 2.5 dollár fejenként.
  • DarkSector
    #209994
    Pontosabban:

    1 account + 1 kód = 1 darab pad = 1 dollár
    1 account + 1 kód = 2 darab pad = 4.98 dollár

    Én 2x rendeltem 2 egérpadot, igyis piszok olcsó, nem szarakodtam vele ennyit megér nekem.
  • DarkSector
    #209993
    Én ha egérpadot beállitom és azt akarom a fontos részek meglegyenek azokat a piros keretbe helyezem, és a szélén direkt hagyok kb 1cm-es keretet, namármost nekem szabvány mérettel megy a szerkesztés photoshopba, nem szarral gurigázom. :D
  • DarkSector
    #209992
    Nem baj, ez a jó egyrészt legyenek őszinték az emberek én is megmondom mindenkinek ha megkérdez amit gondook.
    Ne legyen seggnyalás feleslegesen.
    Én nem haragszom meg ha a 40 emberből 30 leszarja, de a maradék 10 aki értékeli mi ebben a lényeg, hogy magad kreálhatsz! azért nekem megéri, de nem csak most a gamepad miatt, hanem amúgyis, sőtt mára van még egy jó hírem az sem fog tetszeni a társaságnak. :D
  • DarkSector
    #209991
    Egy netes kép meg a szerkesztett közt eltérés van, én pl nem csak egy képet basztam rá, hanem feliratokat, NEKEM FONTOS DOLGOKAT, a saját nevemet stb...ettől lesz egyedi.
    Saját stílus, ami az én izlésemet tükrözi az ucsó ngyzetcentiméterig, van aki egy atós játék belső nézetét a kocsi belsejét tette rá, hét ez sem mindenapos dolog, és intenzív látványt nyújt.

    De igazat adok neked.
    Teljesen, csak akkor most hozzuk elő azt hogy melyikünket mi nem érdekel kuvára?
    Pl egy szerencsétlen tag vesz nagy nehezen egy új játékot, egy collector-t, vagy egy szép pack-ot egy játékból, vagy éppen elér egy szép eredményt, attól hogy az esetek 100%-ára gratulálok, attól még nekem is a 20%-a amit értékelni tudok, és anyira ujjongani elismerésképpen mint a gazdája.

    De nem mondom hogy bazdmeg, kurvára nem érdekel, ha egyszer különbözőek vagyunk, van itt 40 ember kb, lehet 10 ennek örül 10 annak a 10 meg megint másnak, a következő 10 meg amannak, elismerik egymást, vagy ha nem érdeklik nem szolnak max semmit rá.

    De lehetne ilyet mindenap hogy 1 téma kurvára nem érdekel x embert. :)

    Szóval értem mit mondasz , sokkoló a dolog, de akkor ha ebbe így belemennénk, biztos sokmindenkinek elmenne a kedve hogy itt, bármit megmutasson ami játékkal kapcsolatban van, vagy egyébb a témakörhöz kapcsolódó dologról.

    Na mit gondolsz, jól mondom? :D
  • grebber
    #209990
    OFF:

    Indiegala Tiny Mix bundle-ból elosztogatnám amim maradt:

    Postal,Truck Racer, Ethan Meteor Hunter kivételével bármelyik ingyen vihető.Akit valami érdekel dobjon egy privátot.
  • Fpocok
    #209989
    Azok a képek... néztem vannak extrák között nácizo.. nácisított átdolgozá zenék :D
  • Totti5
    #209988
    Na indulhat az 5 giga peccselés.......
  • grebber
    #209987
    Gamersgate-en 2K Week egy hétig naponta változo game leárazások.
    És persze ma a Bioshocknál mi nem kapott semmi sale-t na mi? Hát az Infinite szezon passz