311802
  • IMYke2.0.0.0
    #210951
    Úristen, erről megfeledkeztem - bazi nagy a játék mérete ("Dead Space (1)"):

  • Troger911
    #210950
    Na, a Dead Space 1-et át kellett regeljem originre, mert csak náluk van magyar nyelv benne :)
  • Was
    #210949
    Bocs de ilyet nem nagyon látok. Attól még hogy a tömeg szerint szar lehet, hogy valakinek tetszik. Akkor meg hadd játsszon vele, nem kell őt is lebeszélni róla, meg mindenféle lehúzó kritikákat linkelgetni neki folyamatosan, hogy téved.
  • Maak
    #210948
    Mondjuk codok elso reszeit elfogadnam, tobb mint harom eve kijottek es van mar folytatas is.
  • Maak
    #210947
    Hat, bf-et tobbe nem az tuti.
  • IMYke2.0.0.0
    #210946
    War of Roses pl ugyanilyen onlány kardozós.
  • Botond #210945
    Chivalry vagy mi a búbánat az pont ilyen kardozós TF2, nem? War of roses? Nem ugrik be a pontos neve hirtelen.
  • IMYke2.0.0.0
    #210944
    Engem sem izgatott fel semmilyen aspektusból.
  • Moby
    #210943
    Hát izé, nekem is bejön eddig.
  • zorrobomber
    #210942
    meh
  • zorrobomber
    #210941
    Dark Messiah of Might and Magic (steam) - 2.5 dollár
  • Fpocok
    #210940
    Puzzle nincs benne, max annyi, hogy kitaláld, hogy kell átugrtani a másik platformra.
  • tomsolo
    #210939
    Hmm azt reméltem több lesz benne a puzzle így már nem izgat annyira... :(
  • IMYke2.0.0.0
    #210938
    Új játék a Bethesdától: Battlecry

    "A Bethesda bejelentette vadonatúj stúdiójának a Battlecry-nak új játékát, amely szintén a Battlecry nevet viseli. Az ingyenesen játszható darabban, ami a Team Fortresshez hasonló, csak épp nincsenek benne modern lőfegyverek 32-fős csapatokban vívhatunk PvP csatákat."

    "A játék grafikája erősen stilizált lesz, az alap elképzelés az, hogy a harc brutalitását a világ szépségével állítják kontrasztba. Mivel ingyenesen játszható darabról van szó, számíthatunk arra, hogy lesz, amiért fizetnünk kell, ezt az iron nevű fizetőeszközzel tehetjük majd meg, melyet játék közben is megkereshetünk, ha nem akarunk valós pénztárcánkba nyúlni. Az iron segítségével kinyithatjuk a talentfákat, új fegyvereket, páncélokat és skineket vásárolhatunk és még nemet is válthatunk, ha pl. nem jön be nekünk Cossack íjászunk kackiás bajusza. A játék bétája 2015-ben fog indulni."
  • zorrobomber
    #210937
    Egy rakás embernek meg az a küldetése hogy szar játékokat vegyen védelmébe :) Nincs ezzel semmi gond, erre van a fórum.
  • Was
    #210936
    Majd lebeszélnek róla, vagy megmagyarázzák, hogy neked se jön be. Egy rakás ember van akinek ez a küldetése.
  • zorrobomber
    #210935
    Szerintem nem csak a játék a gond, hanem mindenkinek tele van már a hócipője a Uplay-el is. Nekem tuti.
  • Evoluti0N
    #210934
    Jajaj emberek! Egyre gyanúsabb, hogy a Watch_Dogs lesz az idei "mindenki más utálja, de nekem bejön" játékom. Pedig még a GTA V-t is végigjátszottam. Persze az jobb, de ez is tetszik.
  • Fpocok
    #210933
    Már három éve kijött és már folytatás is van. Mit akarsz még?
  • Maak
    #210932
    Nesze neked limited edition preorder..."'nyatokat veszek megegyszer bf-et" melle megy egy strigula.
  • IMYke2.0.0.0
    #210931
    Meg kéne várni, míg ők fizetnek, hogy tegyük magunkévá a játékukat.
  • #210930
    Figyelem figyelem!
    Minden napra egy Dead Space 2 ajándék sorsolása lesz! 3 játékot sorsolok még ki. Hogy miért napi 1 és miért nem egyszerre 3 és mondjuk vasárnapig? Mert a szaros rendszer nem enged egyszerre csak egyet!
    EZÉRT KÉRNÉK MINDENKIT AKI JELENTKEZIK, HOGY MINDEN ESTE LEGYEN AKTÍV (ÁTADÁS, VISSZAIGAZOLÁS), HOGY A KÖVETKEZŐ NAPI AJÁNDÉKOT IS MINÉL HAMARABB KI TUDJAM RAKNI. ÁTADÁS MINDEN NAP 7-ÓRA UTÁN!
    Sok sikert! :)
  • genndy
    #210929
    0 Ft-ot talán már egy igazi hörcsögnek is megér, nem? Vagy várjunk valami jobb akcióra?
  • IMYke2.0.0.0
    #210928
    Origin - On The House akcióban - "Battlefield 3 alapjáték
  • IMYke2.0.0.0
    #210927
    Tényleg örülök, hogy gondoltál rám. Jól esett :)
  • genndy
    #210926
    Ja, a "meg már ki kellene próbálnom" úgy értelmeztem hogy nincs meg, de kipróbálnád.

    Az se baj ha nem jelentkezik értük senki, akkor majd megy a ninjáknak.
  • IMYke2.0.0.0
    #210925
    Első két mondatod márványtáblára!

    Shep előszeretettel élcelődött ugye egy időben a "30 perces szabállyal" [ahogy ő nevezte(?) el], pedig van benne igazság - az okos fejlesztők ugye rájöttek, ha nem tudják egy játék elején megfogni a játékost, akkor kábé örökre el is veszítették, fizetett a játékért, vagy sem.
  • Botond #210924
    Bennem is felvetődött ez a kérdés. :D
  • benőmenő
    #210923
    Minden játék más és minden ember más. Sőt lehet valaki egyik nap türelmesebb, mint máskor.
    Watchdogsból nekem elég volt 20 perc eldönteni, hogy még bundliban sem, míg a Castlevania LoS-ba beletoltam 32 órát hardon, amikor azt mondtam hogy betelt a cérna és elszakadt a pohár egy perccel se többet ebből.
  • IMYke2.0.0.0
    #210922
    "The First Templar (Imy előnyt élvez ha még ki akarja próbálni)"

    Hálás köszönetem, tényleg - nekem a CDGalaxisos szuper learázasokor [3in1 kiadványok] meg lett vásárolva, és aktiválva is van.
  • Fpocok
    #210921
    ITT össze van szedve minden.

  • IMYke2.0.0.0
    #210920
    Tervben is van az első 2 rész újrajátszása, és a 3. első végigjátszása :)
  • ZsZso
    #210919
    1-2 óra után ne húzzunk le egy játékot, de 30-40 óra után se. Mennyit kell egy játékkal játszanom, hogy ne legyen túlságosan elhamarkodott a véleményem de ne is legyek egy barom, aki egy hulladékra pazarolta az idejét? :)
  • HeadHunter86
    #210918
    Már nem kell nekem videó. Tojok rá. A saját szememnek hiszek. Inkább játszok vele, mint holmi hülye videókat lesegessek róla. Nekem rohadtul bejön, nem váltotta meg a világot, mint ahogy mindenki gondolta, de jó lett!
  • zorrobomber
    #210917
    1-2 óra után is fel lehet értelmes ellenérveket hozni. Ez egy szubjektív műfaj, és biztos vagyok benne hogy te is nyomtál már ki játékot 10 perc után. Miért nyomtad ki? Nyilván volt oka.
  • Fpocok
    #210916
    Az csak egy része, amiért sokan háborognak. Menj, és nézd meg megint a videókat, amik bemutatják, mik lettek benne szar.
  • IMYke2.0.0.0
    #210915
    TBTPumpa, Scooter, Troger911: köszönöm szépen :)
    Ahogy én meg mulli86-nak a lehetőséget.

    Emellett szeretném megköszönni a köv***... ja, bocs, azt a beszédet nem ide tartogattam :)))

    *** = bocs, nem hagyhattam ki :)
  • HeadHunter86
    #210914
    Bírom azokat akik 1-2 óra játékidővel lehúzzák a játékot. Megy ám a divatfikázás rendesen.
    Meg azok is jók, akik 30-40 órát beleraktak és szapulják. Minek játszik vele akkor?

    Ha nem lett volna 2012-ben az az E3-mas videó most mindenki örülne.
  • #210913
    Bazz kurva jó. Fel is iratkzoztam XD
  • kill3r21
    #210912
    Sziasztok, nem porosodik valakinek valahol egy Uplay-es FarCry3 kódja? :D MEgvenném :D