311802
  • benőmenő
    #210991
    Egy tps lövölde a Remedytől, amiben van bullet-time?
    Tetszik a frissessége!
    Kinézetre már most elég messze van a leleplezésén mutatottakkal, de már kezdem megszokni.
  • wesker24
    #210990
    Szép jó napot majd ha tudsz gyere steamre ! :D

    Amugy a tiltást mikor akarod feloldani nálam ? xD
  • Fpocok
    #210989
    Az irányítása és az egész harc... iszonyat jó :D
  • DarkSector
    #210988
    Uramisten, tudtam hogy oda fog BASZNI!!!!!!!!!!!!!!

  • Troger911
    #210987
    Szerintem is érdemes. Ugye teljesen más koncepció mint az alap Dead Island, ezért sokaknál rögtön kuka.
  • Fpocok
    #210986
    Ez az epidemic nem is olyan kuka játék. Most toltuk haverral kicsit és van egy mód, ami iszonyat nehéz és nagyon jó szórakozást. Rajta tartom a szemem azt hiszem.
  • Prince23
    #210985
    Az bezony, ha az irányítás jó lenne, akkor számomra 92% lenne a játék, de így kritikusan nézve nálam abszolút 88%. De ha szemet hunyok e felett, akkor megadnám neki még a 95%-ot is,
    Egyre jobban tetszik, bődületes tartalma van, emiatt tetszik nagyon.

    Ja és eddig Év játéka nálam.... egyelőre.
  • zorrobomber
    #210984
    lol, Arma 3 gokart DLC :)
  • Was
    #210983
    Fogalmam sincs milyen a játék már megírtam, nem próbáltam.
    Biztos nekem válaszoltál? Egy szóval se írtam, hogy tetszik vagy sem, nem a játék minőségéről ment a (most már)vita részemről, sem a technikai részletekről.

  • tomsolo
    #210982
    Megírta a sajtó is, hogy jó játék a Őrkutyák.
  • Botond #210981
    Én értettem, hogy mit szeretnél, de itt nem kell megvédeni senkit. Van aki ezt szereti van aki azt szereti. Ugyanarról a játékról van 10 vélemény néha 8 szereti 2 utálja, elolvasod őket és döntesz. Az meg, hogy az alapján döntesz, hogy 8vs2 vagy 2vs8, vagy beleolvasol és a 8 ellenvélemény csupa olyan dolgot kritizál, ami számodra teljesen irreleváns, a 2 viszont olyan dolgokat emel ki, ami gyerekkori álmaid valósítja meg, ez meg a te döntésed. Esetleg vitatkozhatsz azzal, hogy az egyiknek azért nem tetszik, mert csak 640*480 a max felbontás, de te be tudtad lőni 800*600ra is, és ezért marhaság amit mond.

    De ez hogy nekem tetszik, de nem, de igen, de nem. Na az ide nem hiszem, hogy elfér.
  • Was
    #210980
    De hát akkor nagyon elbeszélünk egymás mellett, pont azt a két embert próbáltam úgymond védeni, akik a saját véleményüket mondták egy játékról és játszanak vele. Végül is hagyjuk az egészet egy kicsit nagyobb dolog lett belőle mint aminek szántam.
  • zorrobomber
    #210979
  • zorrobomber
    #210978
    Botond hsz-éhez én csak annyit tennék hozzá, hogy nem szeretném ha elmennél innen. Tehát igen, írogatom, hogy el lehet innen menni, de csak mint egy létező, valid opció, és nem sugallom. Én se nézek gameplay-eket, mert úgy érzem rombolná a későbbi játékélményem.
  • Botond #210977
    Te jöttél ide leszólni embereket, akik elmondják a véleményüket pár játékról. A topik erről szól, hogy játékokról véleményt mondunk, van akinek vmi tetszik, van akinek vmi nem. Te viszont ezzel szemben a vélemény alkotásról mint olyanról alkottál véleményt. Na ez viszont nem célja ennek a fórumnak. Így már érted mi a gond?
  • Rapid81
    #210976
    I'm back!

  • Botond #210975
    Nekem annyira nem tetszett. Pont mafia1-2 után játszottam, és kicsit visszalépésnek éltem meg minden szempontból. Ettől függetlenül 6 dodót és egy végigjátszást megér, az tuti.
  • Was
    #210974
    Viszont téged nem értelek, mit akarsz elérni, meg mit kötekedsz. Ne magyarázd már el nekem, hogy mi az a fórum, és főleg ne mondogasd minden második hozzászólásodban, hogy ne jöjjek ide, meg ne olvasgassam a fórumot. Nekem is van véleményem és én is ugyanúgy elmondom ahogy te is. És az enyémnek meg pont az volt a lényege, hogy nem kell mindenkinek beadni az "igazságot".
  • zorrobomber
    #210973
    De most érted, elrontom a másik szórakozását? Ha tényleg jó a játék, akkor nem rontja el pár sárdobáló üres szava. Ha meg nem jó, és csak rossz pirulát vettél be játék előtt, akkor nem kell idejönni a fórumra, ahol megmondják neked az "igazságot".
  • Was
    #210972
    Akkor már mindent értek.
  • zorrobomber
    #210971
    Mert ez egy fórum, erről szól hogy írunk bele dolgokat.
  • Was
    #210970
    Ne haragudj, de olvassál már vissza. Egy szóval se védtem a játékot, nem tudom milyen, mivel nem is próbáltam. Arra reagáltam, hogy valaki azt írta, hogy bejön neki, a másik nem sokkal alatta meg hogy tojik a negatív kritikákra: neki tetszik. De ettől függetlenül még továbbra is oltja valaki a mindenféle alázó kritikákkal. Tudom hogy a divatfikázás az egy mindig létező dolog marad, de ha már valakinek tetszik, akkor minek bizonygatni neki, hogy milyen szar?
  • IMYke2.0.0.0
    #210969
    Nézőpont kérdése.
    Az 1. és a 2. rész szerves egységet képeznek - még ha a második résszel kapcsolatban [mint általában majd' minden folytatás esetében] vannak ilyen-olyan jogos-kevésbé jogos aggályok, a sztorihoz kell.

    Amennyit a 3. részből láttam, az rettenet volt. Aztán lehet, hogy ha végigjátszottam volna, árnyaltabb lenne a kép - ezért is fogom erőltetni, mikor sor kerül rá.
  • zorrobomber
    #210968
    A legjobban nem az jár, aki ingyen beszerezte az első részt, a többire pedig rá se néz?
  • IMYke2.0.0.0
    #210967
    Gyűlöltem azt.
    Szomorú, hogy kopi-pészt, és zabálta a nép akkor a harmadikat is. Bár, előfordulhat az is, hogy utálták érte, de ha már komoly pénzeket öltek bele a játékba, és a DLC-kbe, akkor mosolyogva elfogadták...

    Mi, akik csomagban vettük meg, sokkal jobban jártunk.
  • benőmenő
    #210966
    Emlékszel az egyben a regenerálódós ellenségre?
    Na a 3-ban már vagy a 3. chapterben rád dobnak 2-t. Meg olyanok, hogy lezáródik egy szoba és 5 percen keresztül csak özönlenek a dögök és ezt egymás után vagy 3x. Teljesen kifogytak az ötletekből.
  • Maak
    #210965
    Feldobtad a napom. Marmint a hir, nem te.
  • zorrobomber
    #210964
    A nap híre!!!
    Steamworks-ös lesz az összes Dawn of War! Woohooo, végre bele lehet csapni a coop lecsóba!
  • IMYke2.0.0.0
    #210963
    2015-re csúszik a Steam Controller megjelenése

    "A Valve különleges kontrollere sajnos nem jelenik meg idén." [...marketinges rizsa kihagyva...] [...] a tervezők rájöttek, hogy valószínűleg néhány dolog még finomítani és alakítani kell majd a kontrolleren [...]

    "Ez tehát arra utal, hogy vélhetően nem csak a Steam Controller, de a Steam Machine-ok sem jelennek meg idén - a Valve vélhetően nem akarja külön árusítani a gépeket és a kontrollert. A Steam PC-ket alapvetően a nappaliba, a TV alá szeretné pozicionálni a Valve, ami azt is jelenti, hogy nem feltétlenül az egér és a billentyűzet lesznek az elsődleges beviteli eszközök. Szükség van tehát a Steam Controllerre, mely nem csak a konzolszerű irányítást oldja meg, de még az alapvetően egérre és billentyűzetre tervezett játékokhoz is kényelmes vezérlést biztosít."
  • IMYke2.0.0.0
    #210962
    Mindenképp felhívnám a figyelmet arra, hogy azért és általában, egymást követő mondatokban mindenképp illik elkerülni a szóismétléseket...
  • IMYke2.0.0.0
    #210961
    Árban mindenképp.
    A játékélmény megítélése várat magára. Nálam mindenképp.
  • davidka003
    #210960
    Meg ám. :D
    Nagyon imádtam benne az arcokat de a szinkron is elsőosztályú. :D
  • tomsolo
    #210959
    Behúztam 6 dodóért az LA Noire Completet. 1300 Ft-t megért.
  • zorrobomber
    #210958
    Te pont ezt csinálod. Az Ubisoft pedig vastagon megérdemli a negatív reklámot. Ha zavar akkor ne olvasd a fórumot amíg végig nem toltad.
  • Troger911
    #210957
    Most kicsit sötét szoba, plusz egy Superlux füles egy Xonar dg hankarival (7.1 virtualizáció), 10 perc játék és érzem a hangulatot!
  • IMYke2.0.0.0
    #210956
    Én este játszottam velük [így jött ki, hiszen: otthon, offline], azért úgy nem kicsit volt "élmény" - néhol majdnem liberózás lett a vége.
  • Troger911
    #210955
    Neki is állok az elsőnek, most lett kész a letöltés!
  • IMYke2.0.0.0
    #210954
    Jó játék - a 2. résszel együtt érdemes egy végigjátszásra.
    A 3. rész után arról is tudok majd nyilatkozni [kipróbakor nem győzött meg]
  • Maak
    #210953
    Megvan dobozosban, steamen, originen, (dobozos meg angliabol van, aszem akkor jelent meg mikor kint eltem) es meg nem jatszottam vele. Ideje vooon...
  • Troger911
    #210952
    Nekem most települ újból, csak 7 GB-t szed le originről... 10 perc, hála a diginek.