311802
  • IMYke2.0.0.0
    #213162
    "vízszintes vonal van, viszont ha valami felajánlás van, akkor arra rögtön rácuppan"

    Azért ha lassan is, de működik nálunk a "természetes szelekció" :)
  • lostprophet
    #213161
    Há' vegyetek fel Steamen és írjatok rám:
    lostprophetHUN
  • grebber
    #213160
    Hát ha nem azonnal hatállyal kell tegnapra végigjátszani atom gyorsan akkor benne vagyok szívesen!
    Munka mellett napi pár órát tudnám tesztelni ezer éve várok amúgy is a magyarításra,hogy végre játszhassak vele!
  • tomsolo
    #213159
    jöhet :)
  • Scooter
    #213158
    Én is kattant játékos vagyok, de nem küzdök, hogy bekerüljek, mégha, nyálcsorgató játékok is vannak, amik-re csak SG EJ tagok tudnak csak tenni. Én örülök annak is, hogy az SG csoportba, bevettetek.

    Persze, nem a játékfelajánlás a lényeg, de azért szerintem az is furcsa dolog, hogy valaki tag, az egyik vagy a másik csoportban és a steamgifts-en minden jobb oldali oszlopában vízszintes vonal van, viszont ha valami felajánlás van, akkor arra rögtön rácuppan. Ez csak az én véleményem.
  • lostprophet
    #213157
    Szeretne valaki segíteni a Krater magyarításának tesztelésében? Mivel a szöveg gyakorlatilag készen van (a menükben lehetnek ő és ű betű felcserélések, de javítják majd), én már csak az átvezetők szövegeinek beépítésére várok, addig meg simán mehetne :)
  • IMYke2.0.0.0
    #213156
    "ráadásul nem is csak arról szól."

    Tovább fejtegetem:

    Én például szeretem látni és tudni, hogy a csoportba tartozók mikkel játszanak épp. Sőt, egy szinten "versengés" is van bennem, amikor látom hogy a Raptr-kliensben előttem van, vagy jó véleményt írt róla a játék STEAM-adatlapján stb.
  • IMYke2.0.0.0
    #213155
    genndy gondolatmenetéhez még: az STEAM EJ-HUB az erről a topikról szól.
    Nem kötelességünk egy létszámot feltölteni, hogy "működőképesek" legyünk, tehát, semmiféle nyomás nincs rajtunk.
    Ha úgy gondoljuk, akkor évekig a jelenlegi létszámmal tobzódunk tovább, mert jól esik :)

    Viszont, a topikban mindenképp szívesen látjuk a hozzánk hasonlóan játékokra kattant, hetente-naponta sokat játszó, tájékozódó, ős- és kevésbé ősgémereket.

    Aztán szépen azon kapja magát a sűrűn idejáró, hogy megkedveljük, és úgy érezzük, a baráti társaságunk része, és a STEAM-csoportunkban is látni szeretnénk... amiben TÉNYLEG nem kötelező állandóan játékokat felajánlani, ráadásul nem is csak arról szól.
  • TBTPumpa
    #213154
    Hely van, de még csak 1 hónapja vagy itt. Más meg évekig kapart mire bejutott.
    De ha nagyon be akarsz kerülni és nem tűnsz el fél év múlva, akkor gyere közénk! Persze egy Rise of the Tomb Raider felajánlás sokat segítene a helyzeteden.
  • genndy
    #213153
    De ez nem igaz, mondom.
    "Sűrűn kell jobbnál-jobb játékokat felajánlanod" - dehogy kell.
    "csak sűrűn tegyél fel valamit." - nem, nem és nem. Akinek amilye van és fel akarja ajánlani, megteheti. De nincs semmi ilyen elvárás, vagy kötelezvény.
    Igen, előfordul hogy valaki bedob valami drágább játékot a közösségnek, vagy olyat ami a csoportból sokaknak ott van a whislistjén, mert szeretné hogy egy kisebb közösség általa ismertebb tagja kapja, akivel esetleg napi szinten is kommunikál.
    De azért még nem rúgtunk ki semmit, mert nem tett föl rendszeresen játékot. Olyanért már igen, hogy évekig nem volt itt jelen, de a felajánlásokra bezzeg jelentkezett. Meg volt olyan is aki előre jelezte, hogy nem lesz aktív, és tényleg nem látta hosszú ideig senki se itt se Steamen, úgyhogy idővel ő is kikerült. De NINCS játékfelajánlásos elvárás.
  • Troger911
    #213152
    Üdv!
    Akkor én szeretnék csatlakozni :) Fanatikusnak fanatikus vagyok, aktívnak úgy érzem aktív. Szavaztok róla? Köszi! Ja, ha jól tudom van maximális tag létszám, nem tudom, hely van-e egyáltalán. Köszönöm, hogy meghallgattatok!
  • Scooter
    #213151
    Oké, nem teljesen úgy értettem. Bundle is jó, csak sűrűn tegyél fel valamit. Azért ti elég szépen dobáljátok a cuccokat. Legyen az bármi, de láttam már csúcs gémeket is.
  • Shep
    #213150
    Az én szavazatom megvásárolható. Privátban tudom küldeni a listát :D
  • genndy
    #213149
    Miért ne működhetne így? Nyilván pályázni akarsz a csoporton belül felajánlásra kerülő játékokra. Ahhoz meg a legjobb kezdés, ha te ajánlasz föl valamit a közösségnek.
    Egyébként nem így működik. Ha elég aktív vagy ebben a topikban, és tag akarsz lenni, akkor szólsz és a közösség szavazással eldönti. De viccen kívül a játékfelajánlás előny lehet, de nem ezen múlik.

    Scooter: nincs ilyen szabályunk. Aki amit tud és akar, bedobja. Ha bundle, akkor azt, ha 0-day játék, akkor azt.
  • TBTPumpa
    #213148
    Nem, itt az aktivitás a kulcs, nem a felajánlás.
    Olyat nem veszünk be, aki néha írogat a topikba. Ennél többre van szükség. Sokkal aktívabbnak kell lenni itt. Ráadásul elhivatottnak kell lenned a játékok vásárlása és imádata irányt. Mi olyanok vagyunk, akik a játékainkkal alszunk. Nekem a kispárnám alatt egy Tomb Raider fémtok van, mert csak Larával tudok elaludni... Az élethez kell egy kis kattantság!
  • Scooter
    #213147
    Szerintem nem teljesen úgy értette. Sűrűn kell jobbnál-jobb játékokat felajánlanod. Nem csak bundle-ket
  • ACE
    #213146
    Ez komoly? Így működik?
  • TBTPumpa
    #213145
    Wat? Sajnos ez itt nem így működik! Csókosnak kell lenned, de az is megoldás, ha rendelkezel némi zöldhasúval. Anno én is bevásároltattam magam a csapatba.
  • ACE
    #213144
    Valaki megtenné hogy betenne ebbe az Sg.hu eredeti játékok csoportba? Az sg.hu-ba már benne vagyok. Köszi.
  • tegla
    #213143
    Steam Summer Sale 2014.06.19-től 2014.06.30-ig tart
  • grebber
    #213142
    Közben a Gamersgate-en elindult a nyári szél 12-19.-éig tart.

    Esztergomi tescoba nem hogy olcsóság nem volt az említett játékok se voltak megvehetőek :(
  • grebber
    #213141
    Dune 2000-et a steam-re!!!!
  • IMYke2.0.0.0
    #213140
    "Sniper Elite v2" végigjátszva.

    Emlékszik még valaki az egykor még ingyenes játékra?: Crimsonland.
    Most STEAM-en megvehető, minden digit-jósággal.
  • darkling
    #213139
    Köszönjük szépen!
  • ZsZso
    #213138
    Szerintem nekem mint tagnak el kell néznem, vagy legalábbis elfogadnom. Ha HG/admin lennék lehet kikérném magamnak ratgab helyett is, de jelenleg ez nem pálya. Aggályaid mindenképpen értem, mert védeni szeretnél mindenkit aki ide látogat és ezt tisztelem.
    Nekem egyszerűbb azt feltételezni, hogy minimális vagy még annyi ártó szándék se volt abban amit írt, ráadásul ez lehet, hogy igaz is :). Ezért próbáltam Botondnak jelezni, hogy engedje el :). Lehet 10-ből 9 alkalommal nekem sem ártana egy ilyen tipp, aktuális lelki állapotomtól függően.
  • Shep
    #213137
    Mert leírtam ,hogy persze, persze, ezzel aztán úgy szétromboltam a topicot, hogy semmi nem maradt belőle. Értem, csak fel nem foghatom.
  • IMYke2.0.0.0
    #213136
    "Ez csak Shep fura humora, ne is foglalkozz vele :)"

    Éppenséggel nem kéne elnézni neki ezt a romboló stílust...
  • Shep
    #213135
    Sajnos nem érteni angol.
  • zorrobomber
    #213134
  • Shep
    #213133
    Te csak ne személyeskedjél!
  • grebber
    #213132
    Na lecsattogok a város túlsó végébe (100%-osan potyára) van-e valami game olcsón.

    Azért majd árakat hozok azokról amik kint lesznek.Ilyenkor botolok min 10 éves címekbe 10 ezer fölött meg hasonlók.
  • ZsZso
    #213131
    Ez csak Shep fura humora, ne is foglalkozz vele :).
  • Botond #213130
    Ez nettó szemétkedés, minek ez ide?
  • Shep
    #213129
    Persze, persze.
  • Troger911
    #213128
    Ez így korrekt! Majd egyszer csak rászolgálok :)
  • genndy
    #213127

    Viszont még gondolkozom a jelentkezésen, lehet hogy GOTY-t veszek majd (és nem is biztos hogy a mostani salen).

    #213123 'wantonly': neked is
    Erre viszont jelentkezek, nem kell a GOTY.
  • IMYke2.0.0.0
    #213126
    A Csoporton áll vagy bukik a bővítés.

    Nekem nem lehet szavam, mert elfogultsággal vádolhatnának, és nem is tévednének sokat :)
  • Troger911
    #213125
    Szép felajánlás! :(
  • IMYke2.0.0.0
    #213124

    Bátorkodtam jelentkezni.
  • wantonly
    #213123
    Remélem ezúttal nem lőttem mellé és jelentkezni is fogtok!