311802
  • ZsZso
    #214808
    Küzdünk az elnyomás ellen (csak viccelek Imy!)
  • IMYke2.0.0.0
    #214807
    Mert mindenki elvből lázad a Vezetés (általánosságban! A Hatalom szó ide túl erős lenne) ellen...
  • IMYke2.0.0.0
    #214806
    Állítólag, a napi 3 fürdés nem is egészséges :)
  • Seth
    #214805
    Érdekes, hogy amikor jót akarsz, mindig beindul a szóáradat. Pont azt éred el,ami ellen küzdesz. Nézd meg most is mi lett belőle :)
  • IMYke2.0.0.0
    #214804
    De hagyjuk - a lényeg a Sumér Szél.
  • ratgab
    #214803
    Vaj? Basszus. Lehet többet kéne fürdenem...
  • ratgab
    #214802
    De egyszerűbb lenne.
  • IMYke2.0.0.0
    #214801
    Nem vagyok ennyire galád - ha neked akarok írni, akkor neked írok.
    A topiknak üzentem, a később megszólalóknak, és mivel te voltál az első, aki kontrázott, magadra vetted... a vajról nem tehetek a füled mögött :)
  • IMYke2.0.0.0
    #214800
    Nem ok nélkül hagyom benn ezeket, elhiheted.
  • ratgab
    #214799
    Attól, hogy nem nyomsz a válasz gombra nem nehéz kitalálni, hogy kinek szólsz
  • ratgab
    #214798
    De van erre ám egy jó eszközöd a törlés. Problem solved és akkor nincs lavina, meg lapát, meg fáklyás-vasvilla kombó...
  • IMYke2.0.0.0
    #214797
    Figyelted: senkinek sem válaszoltam, amikor az első hozzászólásomat írtam.
    Aztán megszólítottál...
  • IMYke2.0.0.0
    #214796
    arty-hoz hasonló jószívű ember kevés van a világon, ez nem is kérdés.

    Inkább az a gond, hogy olyan lavina indulhat be egy-egy elnézett rákontrázás után, aminek során már senki sem érez nyomást a buksijában, ha a másikat lebunkózza... a lavinát megakadályozni kell, nem utólag lapátot kézbe ragadni...

    Ezért fogok MINDIG szólni, ha valaki ilyen hangnemet üt meg, vagy támogat valakit a másik (vagy annak ízlésének) ilyetén meg- és elítélésében.
  • arty
    #214795
    Nem ostobáztam le senkit.
    fpocok magáévá tett egy ostoba érvrendszert (mert ez nem sajátja, ettől nem lesz egyéniség :PPP ) - hogy tudniillik, ami elismert, az már nyilván szar is és ezért kihagyja

    Tegnap kezdtem a négyes szériát és nem bírtuk ki: éjfél után mentünk aludni, a tervezett egy helyett három részt "használtunk el" a 10-es pakkból.
    Szenzációs.
  • ZsZso
    #214794
    Itt minden mondatnak, szónak és betűnek komoly súlya van!
  • arty
    #214793
    értem, thx :)

    annyi macerát már nekem nem ér pluszminusz 100-150ft
  • ratgab
    #214792
    Neked is vannak elveid és nekem is vannak dolgok, amit nem tolerálok.

    De legyen úgy, ahogy írtad.

    Azért tök jó, hogy engem találtál megint meg (Arty is írta, Totti is helyeselt, Aullah-t meg hidegen hagyja).
  • Fpocok
    #214791
    Jézusom, ha tudom, hogy ez lesz, be sem linkelem a vicces videót. [off]Amúgy nem az a főérv, hogy hypeolt, hanem ez is egy rohadt könyvfeldolgozás. Nálam az ilyen alapból hátrányból indul, na de psszt.
  • ZsZso
    #214790
    Szerencsére engem sose izgatott, hogy ki mit szeret és mennyire van hype -olva. Ha valami tetszik, megnézem, ha nem nem. Attól hogy valami népszerű senem lesz jobb vagy rosszabb. Pl. a Fight Clubot vagy Shawshank Redemptiont csak azért kihagyni mert kultuszfilm, nettó bűn (és akkor a nagyon nagyokról mint Godfather, Star Wars nem is beszéltem).

    Imy, szerintem pont nem gyűlöletkampány. Csak jót akarnak Aullahnak, s azt mondják tegye félre az előítéleteit. Néha jót tesz az embernek, ha el tud gondolkodni olyan dolgokon amiken azelőtt sose, mert kőbe vésett szabály volt az életében.

    Arty nyers, de humorba csomagolva dobálja a gondolatait (lásd smiley a végén). Amúgy se az embert ostobázta.
  • IMYke2.0.0.0
    #214789
    Nem Fpocok érzékeny lelkét akarom megvédeni - felnőtt ember, tud magára vigyázni -, hanem azt akarom megakadályozni, hogy a topikban mindenki szemet hunyjon afelett, ha a másik tök ismeretlen embert leostobozzák csak azért, mert éppen valaminek/valakinek ellent mond.
    Ezt sem írásban, sem személyesen nem tudom tolerálni.

    Mindenkinek vannak kifogásolható érvei, ne legyen az a non plus ultra ellenérv, hogy ostobának tekintjük a másikét, ha a miénkkel ütközik!
  • Fpocok
    #214788
    Tudtommal minden játék flash salen a legolcsóbb. Tehát ezek szerint ennél jobb nem lesz.
  • ZsZso
    #214787
    BundleStars.com -on 1000$ Steam Wallet sorsolás van. (a link nem refes)
  • ratgab
    #214786
    Egyetértek arty érvrendszerével, hogy Aullah érvrendszere az én szemszögömből is megbukott (nem értem miért jó dolog megfosztani magad egy kiváló sorozattól, csak azért mert éppen népszerű... Ez olyan, mint annó volt a System of a Down kapcsán. Sokan az elvakult rajongók közül kinkább elkezdték nem szeretni, mert egyre népszerűbb lett és az nem menő dolog népszerű dolgot kedvelni egyesek szerint...Igen ez is nettó baromság a szememben).

    Szép dolog a nevelési szándék részedről (utalva a korábbi chates beszélgetésünkre ezek a gondolatok sem ellened irányulnak és Aullah ellen sem... Nincs benne személyesség egy gramm sem részemről) és értékelem is, de nem nagyon fog működni esetemben (makacs ember vagyok).

    Nem kell ennyire túlérzékenynek lenni. Aullah-t meg a legkevésbé se érdekli mások véleménye, nem fog megsértődni ilyen dolgokon (max elmorzsol egy ezek is hülyék kezdetű mondatot).
  • IMYke2.0.0.0
    #214785
    arty le-ostobáz valakit, erre te rá-igenelsz...

    Tessék elgondolkodni ezen...
  • IMYke2.0.0.0
    #214784
    Nézzük csak... körbeírom:

    * Halo 1-2 PC [utóbbi "érdekesen"]
    * Olyan jó volt játszani PC-n a többi HALO címmel is, annyira jóóó.... várjunk csak, de hisz egyik folytatás sem jött ki PC-re!
  • Troger911
    #214783
    Tök jó. Én soha nem csinálta még :) TF2 kulcsot honnan lehet szerezni?
  • Totti5
    #214782
    Aki ostobaságokat állít 2 naponta, azt nem kell védeni, vagyis ha neked nem tetszik akkor az ő hszét gyomláld ki még mielőtt arra lehetne reagálni.
  • ratgab
    #214781
    Megint túlgondokodod.

    Jó sorozatot nem nézni, mert pont éppen felkapott az fura dolog. Ennyi erővel ne játsszunk túlhypeolt játékot sem. Ha valaki erre értetlenül pislogva beírja, hogy érthetetlen (mert ez történt), akkor abban még semmi gyűlöletkampány nincs.

  • grebber
    #214780
    TF2 kulcsokért veszem őket traderektől.
  • Totti5
    #214779
    Mivel?:)

    Halo Spartan Assault egy tapipados teljesen közepes mobilra készült lövölde. Van a témában számtalan jobb játék, pl aki nem játszott vele annak ott a Gatling Gears.
  • IMYke2.0.0.0
    #214778
    Hogy tudtam, hogy ilyen válasz is lesz.

    Rákontráztál arty beszólására. Mi ez, ha nem szikra?
  • ratgab
    #214777
    Nincs itt semmilyen kampány.
  • IMYke2.0.0.0
    #214776
    Nincs szükség gyűlöletkampányra a topikban!
  • ratgab
    #214775
    Úgy-úgy
  • arty
    #214774
    LOL

    nem úgy volt, h nem nézel overhájpolt szarokat?
  • arty
    #214773
    hogy lett neked 1.69 a halo? 2.5 eur most -50%-ban
  • arty
    #214772
    legostobább érvrendszer ever :)))
  • IMYke2.0.0.0
    #214771
    HALO-t elvből nem vennék, amiért torkonszarták a PC-seket...
  • grebber
    #214770
    Kártyapénzből:

    Halo Spartan Assault 1.69euro
    State of Decay 1.68+1.69 euro

    Most már csak tényleg a Dishonored Goty kell.
  • Botond #214769
    Lehet.