311802
  • IMYke2.0.0.0
    #214888
    A Marlow Biggs elkezdett újra érdekelni - videót néztem újra.
  • ratgab
    #214887
    Más körökben mozgunk. Néha anyám elmormol egy-egy bazdmegot, mert ahol ő született ez kötőszó (pedig világ életében irodában dolgozott). Ezen mindig jót derülünk.
  • ratgab
    #214886
    Azért durva hogy én hörcsögöltem eddig a legkevesebbet így a leírások alapján (IMy neked nem ér beírni, hogy te még kevesebbet), legalábbis játék számban mindenképp. Értékben már nem biztos, hogy olyan jól állok.
  • IMYke2.0.0.0
    #214885
    Dolgoztam elég sok helyen, és még a lerobbanásom előtt fizikai munkás is voltam - a talicska tologatásnál, és a cserép feladogatásnál nem kicsit keményebb meló volt, cserébe ugyanúgy akár 40 fokban is - és eszembe se jutott kocsiul káromkodni... még mindig nem tartom viccesnek, ha valaki így tesz.

    De, ne feszegessük ezt a témát, mert rohadt nagy OFF.
  • w77d
    #214884
    nekem SS alatt eddig:

    Wargame: Airland Battle
    NASCAR 2014
    DmC: Devil May Cry
    Slender: The Arrival
    Amnesia: Machine for Pigs
    Octodad: Dadliest Catch
    Euro Truck Simulator 2 - Ice Cold Paint Jobs Pack
    Marlow Briggs
    Master Reboot

    meglátjuk ma este bővül e a lista...
  • ratgab
    #214883
    Most ami vonz a maiból az a Walking Dead season 2 1700 jó magyar pezóért, illetve némi késztetés van a Dynasty Warriors megvételére is 2600 jó magyar valutáért.

    Egyelőre még erősnek érzem magam. A kettőből azonban ha este nem lesz más érdekesség a Sétáló Élőhalottak Második Hulláma lehet legyűr ilyen áron...
  • ratgab
    #214882
    Miért is lenne a legjobb AC rész ingyenes?
  • ratgab
    #214881
    Szigorúan steam summer sale-re korlátozva:

    Dead Rising 3

    Eddig még féken tartom nagyjából a belső hörcsögöt....
  • ratgab
    #214880
    De humoros tud lenni, ha már tapasztaltál ilyen szituációkat...:-)
  • shaddam
    #214879
    Köszönném a kupont arty-nak.
  • tomsolo
    #214878
    Mondjuk ha én nyernék SS alatt vicces lenne mert ilyen játékok vannak a whistlistbe, hogy: Shelter 1, Shelter 2 :D
  • tomsolo
    #214877
    Én a saját vásárlásaimra írtam azt amit írtam. :)
  • Rapid81
    #214876
    Gunslingerrel én nem találkoztam még 3.7 ojróért. Blood Dragon természetesen ingyen meglett kuponnal, de fujj, nem Steamesen...
    Papers, Please még nem volt bundle-ban, Lyne nemtom. Ez Amazonról van meg telefonra ingyen és mocskosul megtetszett. A The Dream Machine-nál meg vedd figyelembe, hogy az összes részt tartalmazza (1-6), míg bundle-okban maximum az 1-2 volt.
  • tomsolo
    #214875
    De, az öbölben. :D
  • IMYke2.0.0.0
    #214874
    Még mindig nem ingyenesek ezek a játékok?

    ///
  • tomsolo
    #214873
    Assassin's Creed 2 Deluxe Edition - 2,49 EUR
  • MerlinW
    #214872
    Már sehogy, legalábbis nem ilyen haszonnal. Az első nap 0.2 és alatta voltak az árak, akkor vásároltam be ~100 darabot.
  • tomsolo
    #214871
    Grebber! Ez a marlow brigs megérte az az egy eurót?
  • tomsolo
    #214870
    ezeknek kb 70% ss-től független, 99% pedig nem a steamről lett véve hanem olcsóbban :D
  • Rapid81
    #214869
    Én még csupán ennyinél tartok:
    Call of Juarez Gunslinger + Far Cry 3 - Blood Dragon
    Papers, Please
    LYNE
    The Dream Machine Bundle


    Kivárásra játszom. :) Lesz még olcsóbb is, amit én akarok venni.

    No, meg nem mellékesen ezt mindig szem előtt tartva vásárolok:
  • Fox44
    #214868
  • DarkSector
    #214867
    Nem sikerült kidobni az ablakon. :D
  • DarkSector
    #214866
    Meee olcsó. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #214865
    Legközleebb szólj, ha ablakon kidobandó pénzed van... :)
  • MoRT2195
    #214864
    De ha "Idióta kalapszarság", akkor a mi a francnak kell? Ha 1 centért árulnának egy szar játékot, akkor sem kéne, mert szar, és ingyen sem játszik vele az ember... :D Még csak kártyát sem dob, szóval nem is hozza vissza az összeget.
  • Zóanagyvarázsló
    #214863
    Rendelkezik valaki egy fölösleges kuponnal Zavvira, amit hajlandó lenne rám testálni, ha szépen kérem?
  • Fox44
    #214862
    Egyetértek a leírtakkal.
  • DarkSector
    #214861
    Én megvettem. :D
  • DarkSector
    #214860
    Én is ezt mondom, pfuj, szerintem idióta egy kép amúgy. :)

    Mutatok jobbat:

    Idióta kalapszarság, de cserébe kibaszott olcsó. Coma Mortuary EP1
    Érdemes most megvenni.
  • tomsolo
    #214859
    Defy Gravity
    Don't Starve
    Don't Starve - Reign of Giants
    Bioshock 1
    Bioshock 2
    Bioshock 3
    Gunpoint
    Marlow Briggs - mondjuk ezt grebbernek
    Sniper Elite 3
    Spintires - thx Rapid81
    State of Decay
    State of Decay - BreakDown
    State of Decay - Lifeline
    The Cave

    Ez olyan egy huszas és még semmilyen walletpénzt nem használtam el.
  • IMYke2.0.0.0
    #214858
    ...nem kell ahhoz közmunkásnak lenni, hogy az ember úgy káromkodjon, mint egy kocsis... de attól még az nem lesz "menő" és humoros sem.
  • Steve Q
    #214857
    ...az nem volt még közmunkás. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #214856
    Minden bántás nélkül, aki ilyen humorra vevő, háááát....
  • DarkSector
    #214855
    Próbáltam a pokol legméllyebb bugyraival egy magasságba elrejteni, hogy télleg csak annak legyen ingere megnézni aki kapós az ilyenre. :)
  • Scooter
    #214854
    Milyen a hörcsög ha éhes
  • Szabi #214853
    Spintires véleményem 5 óra játék után:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    normál játékban könnyedén játszható, de hamar unalmassá is tud válni, szimulátor módban már brutálisan nehéz és leginkább szenvedős.. de idővel biztos belelehet jönni és akkor már nem lesz annyira nehéz :D

    játéknak jelenleg még nemigazán nevezhető, ez egy játszható techdemó, még sok-sok apróságot kell csinálni hogy normálisan játszható is legyen, de azt már látszik, hogy egyedül értelmetlen játszani vele, csapatban az igazi :)

    a játékmenet aránylag egyszerű, egy garázstól indulunk ahol kiválaszthatjuk, hogy melyik járművel akarunk indulni és annak milyen kiegészítői legyenek, a küldetés minden térképen, hogy eljussunk a fatelepre, a fatelepen felpakoljuk a fát és elvigyük a lerakóhoz.. multiba 4 fős szobák vannak, szerencsére lehet barátlistásat is indítani.. 2 járgány eltudja vinni a fát, két másik járgány meg kísérheti, érdemes egy szervizkamionnal és egy tartályos kamionnal menni, mert az üzemanyag sose lesz elég ami a tankba van.. a járgányokat meg könnyű törni vagy motorikusan túlerőltetni, tehát gyakran szükség lehet a szerelőre is :D

    rengeteg mód van már most is, és várhatóan lesz is még, illetve hivatalos frissítés és fejlesztés is várható még bőven, szóval idővel még jobb lehet még.. pl. a belső nézet nagyon kéne, mert külső nézetből gyakran nem látni normálisan előre

    akit érdekel a sárdagasztás, vagy a fuvarozás annak érdemes beszerezni, már jelenleg is van pl. Dakar rallys mód, hogyha nem akarsz a sárba szenvedni :D
  • IMYke2.0.0.0
    #214852
    Ilyen magasröptű dolgoktól megkímélhettél volna minket - még spoilerben is :=(
  • Troger911
    #214851
    Na eddigi ss vásárlásaim:

    Dead Island Riptide
    The Orange Box
    Defy Gravity
    Euro Truck Simulator 2 Gold
    Shadowrun Returns Deluxe
    PayDay 2
    PayDay 2: Armored Transport
    PayDay 2: Gage Weapon Pack #01
    PayDay 2: Gage Weapon Pack #02

    Azt hiszem, abba is hagyom, max. csak ha valami kihagyhatatlan jön, akkor vásárolok... Sajna az az érzésem, hogy minden nap lesz ilyen
  • DarkSector
    #214850
    csak hogy mindenki tudja a kifejezések pontos jelentését ha elkezd dolgozni majd....:D

  • DarkSector
    #214849
    Össze fosom magam milyen rendszer épült ki már steam piacon!