25
  • Renátó1985
    #25
    igen ez így van a fenti képet én is már 1 éve láttam olvastam hogy rajongói kép a sony-nak is nagyon tetszik de semmi közük hozzá
    ha már csak úgy a netről lekapta az első képet a cikk író legalább megjegyezhette volna hogy ez még lehetséges változatnak sem jöhet szóba
  • Misi az ezredes
    #24
    Ez szerintem megint a csúszó mechanika miatt gázos de jobban tetszik mint a felfelé csúsztatható. Bár bizonyára meg vannak a technikai és szakmai hátterei a cégnek nem is kétlem csak merész dolog csúsztatható (Műszerfalat, Kapcsolótáblát vagy akinek ami tetszik gombos részt) készíteni.
  • Misi az ezredes
    #23
    Szerintem PSP2 nem rosz ötled de arra gondolnak remélem hogy mint a telefonoknál itt is előfog fordulni hogy a gyakori nyitás csukástól hamar tönkremegy, elhasználódik a csúszó mechanika és ezáltal a javítások sűrűségét is növelni fogja. :/ Szerintem a régi formaterv sokkal kézkreálóbb és esztétikusabb. A szögletes forma inkább a hétköznapjainkra mutat, hogy milyen kimért pontos szögletes az élet.
  • NEXUS6
    #22
    Ja, és csak nehogy a....!

  • NEXUS6
    #21
    Kinek mi a portable.

    Csinálnak laptobot is akkora méretben, hogy ha a vonaton előveszed mindenkinek ki kell mennie a fülkéből, akkora hőt termel, hogy télen le kell kapcsolni a fűtést, és a világ legerősebb embere versenyen az egyik szám, hogy ki tudja félkézzel 100 yardra elvinni!:)))
  • 05lampard
    #20
    Én a buszon már Wiit hordok magammal, amit rákötök a hirdetéses tv-re elől. Nagyon élvezetes csúcsforgalomban csak tartanom kell a kontrollert és az összes kombót elő tudom hozni a játékokból, miközben a seggemben turkálnak.
  • kukacS3K
    #19
    mostmár inkább a méretet kéne eltalálni mert az nagyon nem portabble hogy egy övtáskába is alig fér bele
  • laci 700
    #18
    Találtam ilyet is: -.-

    xD
  • Cseri83
    #17
    Egy másik oldalon olvastam, hogy ez csak egy rajongói kép, már másfél éve fent van a neten
  • Narxis
    #16
    lol
  • cateran
    #15
    Remélem nem te vagy az agy a családodban....
  • Ruley
    #14
    Szerintem fölösleges ennyire csúcsteljesítményt, PS2 grafikát, meg nagyképernyőt erőltetni. Akinek ezek kellenek, az úgyis rendes konzolt vesz.
    Egy kézikészülék pont arra való hogy amíg az ember pár percig várakozik valahol, legyen mit nyomkodni. És ilyenkor legtöbben nem PS2-szerű játékokat fognak betölteni, a fimszerű cselekményükkel, meg a látványos grafikájukkal...

    Ha tényleg ilyesmi a Sony terve, akkor azt hiszem még mindíg abban a tévképzetben élnek hogy a játékiparban bónoszpont jár a faszaságért, még ha az átlagfelhasználót hidegen is hagyja a termékük.
  • smaczylaci
    #13
    és hol vannak a nélkülözhetetlen L és R gombok?? ez nagyon b@lf@sz dizájn... még ránézésre sem kényelmes hát még ha kézbeveszi az ember....
  • NEXUS6
    #12
    Persze! A gép a lábadnál az egyik kezdben fogod a monitort, a combodon a bill, a másik kezeddel egerezel. Ki van ez találva!:)
  • dez
    #11
    A buszon?
  • NEXUS6
    #10
    Hááát, azért a PSP közelebb van a PS2 grafikájához, mint a PS1-éhez!

    Szerintem az új PSP nem fog sokat fejlődni grafikában, a Nintendónak sikerült az igénymentességből divatot csinálni, ami valszeg a Sony vezetői fejében is gyökeret vert, sajnos.:(
  • passatgt
    #9
    minek netbook? sima pc-n is tudsz netezni
  • schrank
    #8
    ha a psp ps1 gémeket futtatott akkor ez majd ps2 kaliberűeket
  • NEXUS6
    #7
    Hát azt biztos, hogy a zérintőképernyő nem meki-komform!;)))
    De a lámákat úgy sem érdekli.

    Amúgy a képen az analog dzsojok is rossz helyen vannak, bár már láttam olyan emberkét, aki ki tudta akasztani a hüvelykujját. Hátborzongató látvány!
  • cateran
    #6
    Net? Veszek 1 netbookot és kész...a PSP2 ne netezésre legyen kitalálva (akkor se ha a PSPben is benne van...szoktam használni szó se róla..olyan 6 évente..)
    Érintőképernyő arra jó,hogy naponta 1000 kelljen letisztitani...
  • aKIRAkechi
    #5
    Érintőképernyő már csak a net miatt is jó. A második analog joy viszont már alap kell legyen. Ez a kinézet viszont nem nyerő. Valami kihajtható kéne hogy csukott állapotban védve legyen a kijelző.
  • Azorut
    #4
    "E3 expón" Az E3 az Electronic Entertainment Expo, tehát a ez így redundáns.

    Kíváncsian várom, hogy mire lesz képes a következő generációs kézi konzol.
  • NEXUS6
    #3
    Gondolom érintőképernyős, meraza trendi. Komoly gémer viszont tudja, hogy játékra igazából használhatatlan, de belerakták hogy ellegyen vele a sok majom.:DDD
  • neoG
    #2
    pontosan!a laikus csak megveszi aztán nézegeti
  • GG
    #1
    Valaki értelmezze az adott mondatott:
    "Csukott állapotban a laikusoknak szólna elsősorban a konzol, míg a profik a képernyőt elcsúsztatva férnének hozzá a szóban forgó gombokhoz"

    A "nem hozzá értők" nem is használnak gombokat csak a profi játékosok? Vagy csak rossz a fogalmazás?