21
  • giga123
    #21
    A világ legjobb játéka az AC és az AC2 lesz a másik best gamém 3-szór is átvittem az 1-et és a 2-őt is átfogom vinni annyiszór vagy mégtöbbször. Az AC2-őn amit még mégjóban várok az a SINGULARITY és a CALL OF JUAREZ 2 . No meg a JUMPGATE EVOLUTION
  • haxoror
    #20
    vicces cikk
  • dzsagon
    #19
    Köszi bazmeg a nagy semmit. Ha a kutyámat megkérem jobbat csinál, pedig még nem is látott számítógépet.
  • PetruZ
    #18
    Én tökéletesen értem, mi van, csak Ö.T. nem tud értelmesen írni. :) Az 1. mondatban nem azt írja, hogy "úgy lehetett tudni", hanem "korábban is tudtuk" (és még csak nem is "korábban úgy tudtuk", mert még az is jobb lenne, mint a mostani :) ). Ergo a korábbi infók alapján kizárt volt a középkor. Szerinte. A két mondatból sztem itt mindenkinek egyből lejött, hogy Ö.T. szerint a XV. század nem középkor... Ha pl. a "a XV. század" elég odaszúrta volna, hogy "mégis", hidd el, nem nyelvészkedne itt senki, csak a történelmi hülyeségek maradtak volna terítéken. ;)
  • bakvarnyu
    #17
    na te meg magyarul felejtettél el epic fail megagiga betmen stb
  • cateran
    #16
    Bocs a 2. része nem neked ment:D
    Az 1. rész? no fussunk neki még 1x:)Az 1. mondatban leirja hogy eddig úgy lehetett tudni Altair következő kalandjai nem középkoriak lesznek "Azt már korábban is tudtuk, hogy Altair második kalandja nem a középkorban játszódik majd, ám a pontos korszakról eddig csak pletykák láttak napvilágot."
    A következő mondatban pedig:"A most megjelent videó alapján azonban kijelenthető, hogy az Assassin's Creed a 15. századi Franciaországban"
    Felhivnám figyelmed az "azonban kijelenthető"részre...ha még mindig nem tiszta,akkor ugorjunk:D
  • Cyberdevil
    #15
    Ez talán mindent megmagyaráz.
  • Balumann
    #14
    Jah, tényleg, elnéztem.
  • VvD
    #13
    Ezen a cikken jót derültem, kellemesen indult a napom :)
  • apedro
    #12
    Hát igen, a cikkből levonható a következtetés, hogy a játék egy fiktív, vagy párhuzamos világban fog játszódni, tehát jó eséllyel egy Sliders játékadaptációra számíthatunk. Ebben a világban a 15. század már nem a középkor, Franciaország pedig több mint 300 évvel Napóleon előtt megszállta Velencét, hogy ütközőállamot teremtsen a magyar fenyegetéssel szemben, mert miután MO kiverte a törököket Konstantinápolyból, és végleg megtörte az iszlám hatalmát, éppen a nyugat lerohanására kezdett felkészülni. A főhős neve egyébként Rózsa Sándor lesz, és személyében egy egy minden hájjal megkent magyar 007-es ügynök bőrébe bújhatunk majd.
  • PetruZ
    #11
    Tudtommal Velence sosem volt a Francia Királyság része (a milánói térség igen, de az odébb van), de cáfolj meg, középkori történelemben nem vagyok tudós.
    És igen, Leonardo volt ott, nem is rövid ideig, de azt írtam, az ottani munkásságának ugyanolyan súlya van, mint a milánói, római, firenzei éveknek.
    A cikk 2. bekezdése meg továbbra is ellentmondásos: "...már korábban is tudtuk... nem a középkorban... a 15. századi Franciaországban... játszódik majd"

    Szóval nem értem, mi a bajod...
  • HöfEE
    #10
    Nem érdekel különösebben a játék de ezen a cikken jót röhögtem :D
  • IMYke2.0.0.0
    #9
    Ajajaj, komoly görbetükör a mai kisgenerációnak... tényleg ennyire nincs oktatás és tanulás Magyarországon?! :(
  • cateran
    #8
    Szövegértés:epic fail "A most megjelent videó alapján azonban......15. századi Franciaországban...."
    Franciaország, Velence,Da Vinci? Történelem,földrajz megagiga epic fail....hány éves vagy Betmen? (amúgy legyen inkább Firenze,Milánó vagy Róma..ha már Da Vinci)
  • sambauer
    #7
    utálom a teasereket.
  • winnie
    #6
    nem trailer, teaser. ott van a címben.
  • Lobsterman
    #5
    Velence? Franciaország? WTF????
    És ha már da Vinci akkor inkább Firenze vagy Milánó. Velencéhez nem sok köze volt(ha volt egyáltalán valami), de sebaj.
  • Balumann
    #4
    Ebből a trailerből k**** sokat megtudtunk a játékról.
  • SonicBoom
    #3
    Remélem következetes lesz a sztori. ebből a frencsájzból még ki lehetne hozni ezt-azt.
  • PetruZ
    #2
    Sőt: "...nem a középkorban játszódik... a 15. századi..."

    Emellett Leonardonak kb. ugyanannyi köze van Velencéhez, mint Milánóhoz, Bolognához, Rómához.
  • Shiwo
    #1
    "Assassin's Creed a 15. századi Franciaországban, azon belül is Velencében"