221
Tuti módszerek fogyásra? Segítsetek!
  • Sir Quno Jedi
    #21
    Hmmm. Én sok csoki után inkább sósat kívánok. Mondjuk töltött káposzta?!
  • DanielT
    #20
    Ez így van, csak van az a típus, amitől idegbajt kapok és pont hozta az összes jellemzőt.

    A kövér ember aki segítséget kér, bár okosabb annál aki ebből él és a csokizabálást tartja a jó diétának. Nane.
  • karribi
    #19
    DanielT, miért te sukár legény vagy, és a verőfényes napsütésben izmos testedről folyik le a verejték? Ha azt mondod, hogy igen, akkor te meg az emberek áldozata vagy, mert meg akarsz felelni egy normának. Ha normális testalkatod van, akkor elkeseredett vagy és szánalmas, hogy itt uncsizol a dagi topicban, ha meg elhízott, akkor szerintem pofi befog, kedves..
    Bocsáss meg hogy így válaszoltam, de hogy lehet látatlanba ilyen baromi nagy arcod ítélkezni felettem. Gondolom szakadék van a korunk között is.
    Üdv!
  • SötétBarom
    #18
    Amióta van kutyám, fogytam egy csomót. 3x fél óra séte egész hatékony :)
  • bghtomi
    #17
    Szerencsére én sem vagyok az a hízékony típus, szinte bármennyit ehetek és nem hízom,sajnos:( A fogyás témát ismerem mert egy időben a hízás miatt sok étrenddel meg egyéb témával foglalkozó oldalt olvastam.

    A lényeg a normális étrenden van. Ha meg már kórosan hízékony vagy akkor ott a gyomorgyűrű vagy a kapszulák.
  • DanielT
    #16
    Igen, használtam, mert volt rajtam egy kis felesleg, amitől már szarul éreztem magam. Mellette persze nagyon-nagyon sokat ér a mozgás és elengedhetetlen. Ne gondolj nagy dolgokra, simán meg tudod te is csinálni. Menj mindenhova gyalog, ahová csak teheted, ne haszálj liftet és egyéb, józan ésszel belátható dolgok. Itt a jó idő, esténként tv előtt döglés helyett menj el egy órát sétálni.
  • kakkala
    #15
    Szerintem azért nem kellene így bántanod.Mindenkinek meg lehet a saját véleménye.Azért vagyunk itt hogy megvitassuk.Sztem ehhez nem kell sértegetni egymást
  • DanielT
    #14
    "Norbi könyvet? Nem vagyok én a média rabja. Én normális és HATÁSOS módszert szeretnék."

    De messze ez volt a legjobb. Kb fogalmad sem lehet róla miről szól a dolog, de baromira felvilágosultnak képzeled magad akkor, amikor ilyen határozottan kijelented, hogy "nem vagy a média rabja". Ja. Csak a kilóidé és ez a valóság.
  • kakkala
    #13
    Szívesen átadnék neked hidd el Talán most hogy jön a tavasz,könnyebb lesz a szabadban töltenem egy kis időt mozgással.Csak egyedül nem jó.Elég visszahúzódó vagyok a súlyom miatt.Nem sok barátom van.
    Daniel T: még nem használtam épp ezért kérdeztem h neked mi a véleményed róla.És emellett sportoltál is?
  • DanielT
    #12
    "Hallottam a csak csoki diétáról, még az szimpatikus lenne"

    Gratulálok. Sok sikert. Aztán próbáld ki a cukrozott zsír diétát, hasonlóan hatásos.

  • karribi
    #11
    Norbi könyvet? Nem vagyok én a média rabja. Én normális és HATÁSOS módszert szeretnék. Hallottam a csak csoki diétáról, még az szimpatikus lenne, de félek, hogy rám inkább növesztő hatással lenne.
    kakkala, ne szégyelld magad, te még fiatal szervezet vagy, gyorsan lefogy, ha van benned elég kitartás.. Az övet én is próbáltam volna, de nem volt rám megfelelő méret, majdnem írtam a panaszkönyvbe, hogy akkor minek fogyós öv, ha ilyen kis pi..ás méretekben van csak :), nem értem.
    Tablettás megoldás milyen létezik?
  • DanielT
    #10
    Nem hiszel benne? Miért? Ismered?

    Úgy tűnik amiben hiszel, nem segít. Vagy nem hiszel semmiben.

    Egyébként igen, kipróbáltam, működik.
  • SimaSuna #9
    1 pár kilót átadhatnál^^

    185/62 vagyok...
    4tagu család kajáját megeszem..és semmi...

    rengeteget bringázom mostanság...túrázgatok az asszonnyal...így amit megeszek, az el is ég..seperc alatt :)

    bringázz, túrázz, mozogj :)
    nem kell 1ből 50km-t tekerni vagy túrázni....
    lassan kezd, és folyamatosan növeld...

    ezt a norbi ápdétet, meg ilyen fogyókúrás szarokat el kell felejteni :)
  • kakkala
    #8
    Te már kipróbáltad Norbi módszerét és bevállt?Mert én nem igazán hiszek benne
  • DanielT
    #7
    Te is.
  • kakkala
    #6
    Hát én megértem szegényt.Én még csak középiskolás vagyok,de mikor tesi órán futni kell,majd meghalok és érzem hogy ez mennyire megalázó..:(én most szauna övöt próbálom és salaktalanító teát iszok,amitól nem is kívánok enni.Anyukám segít benne,mert nagyon sok fini salit csinál,ami ugye elég diétás.De még nem értem el eredményt.Tovább folytatom,de ha nem lesz elég,akkor elkezdek vmi plusz dolgot is szedni.Már nagyon elegem van ebből az életből..jön a nyár,és minden lány kis bikinibe,nekem meg szégyelnem kell magam:(
  • DanielT
    #5
    Vegyé' egy Nobi könyvet.
  • davidka003
    #4
    "Annyira kétseggbeesett vagyok"

    FAIL.

    Nekem meg hízni kéne. 182 cm és 68 kg vagyok. Ötlet?
  • Willi Betz
    #3
    Menj el futni,vagy lépcsőzzél napi 5 percet.
  • bertino
    #2
    "Néztem fogyással kapcsolatós topicokat, de 2 van, és nagyon elszállt a téma rossz irányba, így csináltam most egyet..."
  • karribi
    #1
    Néztem fogyással kapcsolatós topicokat, de 2 van, és nagyon elszállt a téma rossz irányba, így csináltam most egyet, hátha valakik segítenek és hasznos információkkal látják el az olyan kétségbe esett emberek, mint én vagyok.
    Annyira kétseggbeesett vagyok, 178 centimmel lassan 105 kiló leszek és lassan úgy érzem, ez már visszafordíthatatlan folyamat.
    Két éve leléptek a gyermekeim, mert felnőttek, a férjem meg kórházba került 1 éve. Mindig is tudtam, hogy hízékony vagyok, de eddig kordában tudtam tartani. Egy szónak is száz a vége, 1 év alatt 30 kilót biztosan híztam. Teljesen lepadlóztam, és elhatalmasodott rajtam a hormonőrület, így történhetett meg. Mindenféle fogyikúrát kipróbáltam, futottam sokáig, mostmár azt sem tudok, de eredménytelen volt. Fitness-elni nem merek, mert félek, hogy a parketta behorpadna alattam ;o(...
    Most majdhogynem vízen és kenyéren élek, 1-2 kilót le is dobtam, de már nem bírom sokáig. Van valami fogyást segítő természetes szer? A gyógyszerekkel nem szívesen próbálkozom.