43
nyugalom és kellemes kikapcsolódás
  • mrzed001
    #43
    15 éve voltam ott utoljára, akkor még OK volt. De azt hallottam nagy lezüllött a környék sajna. Megerősíteni nem tudom.
    Amúgy ha az a környék, akkor Cserkeszőlőt csak ajánlani tudom. Ott még megvan az a régi jó strand feeling úgy, hogy közben folyamatosan fejlesztik, beltéri, kültéri, szóval sokfelé jártam már az országban, de nekem még mindig Nr 1.
  • _Galamb_
    #42
    Kinek mi a véleménye Gyopárosfürdőről? Esetleg negatív tapasztalat volt e?
  • sLink
    #41
    Sziasztok!

    Szállással, hotellel kapcsolatban lenne egy nem rég indított oldalunk.

    A Hotel.sLink.hu ( http://hotel.slink.hu/ ) oldalon szeretnék mindenkinek segítséget nyújtani, aki szállást keres, vagy megszeretné ismerni a magyarországi Hoteleket.
  • Béccy
    #40
    Hmm köszi, megnézzük! :))
  • Tompabodza
    #39
    Itt olvashatsz bővebben infókat:
    Link
    Én is bepróbáltam, hátha szerencsém lesz. :)
  • Béccy
    #38
    Jól hangzik milyen nyereményjáték ez? Egyébként szoktunk Burgerben enni elég sokszor.
  • garaigabi
    #37
    Húú azt most nagyon el tudnám viselni.. :) Mielőtt elkezdődik a szeptemberi nagy hajrá a suliban, jól esne 1 kis lazítás.
  • Tompabodza
    #36
    Voltam már 1-2-ben, de nekem ami mindent vitt az az aquaworld volt. Nagyon jól megcsinálták, most megy is 1 nyereményjáték amivel lehet nyerni wellness hétvégét, persze ha szeretsz a BK-ben étkezni. :D
  • Béccy
    #35
    Szerintetek melyik a legjobb aquapark Mo-n? Szeretnénk elmenni családdal 1 kicsit kikapcsolódni, gyerekek nagyon tudnák élvezni. Ötleteket várnék.
  • 29spotty
    #34
    Jól hangzik, köszi!
  • OssianFan
    #33
    Szia! Mi voltunk itt már 2x is, idén voltunk 2 hete, és még tavaly novemberben, csak mi a "sima" részben, nem a prémiumban, de az is baromi szép volt. A személyzet is nagyon kedves, de van egy nő, aki eléggé otromba jellemmel bír, tavaly a kajánál nála kellett checkolni, idén már csak a tányérokat szedte össze.. :D A többiek tényleg kedvesek és segítőkészek.
    A wellness részleg is nagyon jó, van 3 medence egy elég nagy normál hőmérsékletű, egy jakuzzi (kb 8-an kényelmesen elférnek benne), meg egy termálvizes, ami kb ugyanakkora mint a jakuzzi. Ja, meg van még egy gyerek pancsoló is.
    Az árak elég magasak, de mi elmentünk boltba és bevásároltunk mindenből ami kell, úgyhogy a bárban nem sokat fogyasztottunk.
    A gasztronómia is jó, nagy a választék, svédasztal, stb..
    Amúgy, nézegesd szerintem sűrűn a csak1nap.hu-t és társait, ott vettünk mi is 2x wellness üdülést oda, 50%-os akció volt, idén azóta is láttam már 2-3x oda akciót, a prémiumba is.
    Ha bármi kérdésed lenne, írj nyugodtan privit :)
  • 29spotty
    #32
    Kicsit ugyan halott a topic, de kérdeznék itt is egyet. A szüleimnek a sokadik házassági évfordulójára szeretnénk egy kis pihenést adni. Nagy Balaton fanok, ezért erre a szállodára gondoltunk, de nem voltunk még itt csak jónak tűnik és jó ajánlatot is adtak. Valaki volt már, milyen a hely élőben?
  • gabmiller12
    #31
    Internetes szallodafoglalas a vilag minden reszen:

    http://momoway.com/hotels

    Tisztelettel,

    Gabriell :)

  • jolanerika85
    #30
    igen igen igen én is ezt nézem... meg 4 éjszaka 3 áráért... meg ilyenek.. de gondolom minden szállodánál más extra ajánlatok vannak. utána kell nézni :)
  • printsreen
    #29
    nekem az is jó, ha valamilyen üvegházból nézhetem a kinti téli hóesést:D
    de itt a lotusban van valami téli wellness kvíz is. meg is lehet nyerni a hétvégét:D
  • jolanerika85
    #28
    Hát ezt így pontosan nem láttam, de ezt tudom elképzelni téli wellness egyik részeként :D
  • printsreen
    #27
    forró jakuzzi? szabadtéren? jó ötlet:D van ott ilyen?
  • jolanerika85
    #26
    Érdekes, érdekes.... Szerintem jó lehet forró jakuzzizni és nézni ahogy gőzölög a forró víz, miközben mínusz fokok vannak :D
  • printsreen
    #25
    én eddig csak nyáron volta Hévízen, az elég jó volt, nem tudom télen mennyiben lehet más...kint a hó meg a hideg, bent a szauna. tény hogy utána nem lehet - nem érdemes - kiülni a teraszra egy hideg sörrel:D
  • jancso22
    #24
    Tedd azt!Aztán majd várom az észrevételeidet hogy neked is tetszett-e?
  • pudváspipacs
    #23
    nah látom dícséritek Hévizet...sztem idén meglepem a családomat egy hétvégével
  • jancso22
    #22
    Igen én elég sokszor voltam a Lothus Hotelban már csak azért is mert nem lakom messze hévíztől,és ha tehetem akkor itt töltöm a hosszabb szabadságaimat! Mindenképpen tudom javasolni.a személyzet nagyon kedves,a hotel felszereltsége is kiváló, a környék pedig gyönyörű!
  • pudváspipacs
    #21
    köszi a segítséget nektek:)....megnéztem mind a hármat....még mérlegelek aztán eldöntöm melyik legyen.....esetleg van vmilyen személyes tapasztalat is?
  • jancso22
    #20
    Bocsi rossz a link!
    Küldöm a jót: http://lotustherme.net/teli-wellness
  • jancso22
    #19
    Valószínűleg a Lothus Therme Hotelre gondolsz! :)
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1239115331
  • immposible
    #18
    Szerintem erről vagy erről beszélünk
  • pudváspipacs
    #17
    én halottam hogy téli akciók vannak valamelyik hévízi szállodában...esetleg ha vki megtudná mondani h melyik az nagyon megköszönném:)
  • Solt
    #16
    Én ITT jártam, egy Luxus superior szobában... elképesztően jó volt a kaja, a masszázs, minden... bár a jakuzzi-nak elég érdekes hangja volt hajnal 3-kor... biztos örültek a szomszéd szobában, amikor bekapcsoltuk! Mintha helikopter szállt volna fel! :D
  • Jeff Gordon
    #15
    Ez közelebbi.
    HÉV-vel, kicsit több mint 1 óra,viszont nem olcsó...
  • zsutyesz
    #14
    Silvanusban voltam már, nagyon jó!
  • Ronny
    #13
    pest közvetlen környékén semmi? Cegléd már volt...
  • Ronny
    #12
    igaz, a zsák krumpli még jól jöhet egyszer.

    valamire csak el kell költeni azt az üdülési csekket:)
  • Bandee1987
    #11
    itt is kéne robizni a kertet :)
  • akyyy
    #10
    jó is jár az akinek most van egy kis telke...

    Nincs is jobb, mikor szüretkor szünetbe főzni valami gulyást vagy húst :)
  • joebacsi
    #9
    Gyertek hozzánk kapálni meg szőlőt metszeni, 20 km-re vagyunk pesttől. Ingyen van, sőt ha beüt az államcsőd, akkor még kapsz érte 1 zsák krumplit is az itteni termésből...hidd el, majd jobban fogod akkor ezt értékelni, mint az egy hétvégényi picsaáztatást :)
  • Gyocsika
    #8
    Szigetvári Gyógyfürdő
  • desigo
    #7
    Sümegen is jó még a Hotel Kapitány
  • akyyy
    #6
    jah ott voltam.

    amugy tény: akkor menj wellnesre ha kruva sok pénzed van, mert fürödni kádba is tudsz:)
  • Tyler1
    #5
    siófokon a Galérius Fürdő igazi római hangulattal sztem egy elég jó és igényes élmény fürdő és welness központ! ajánlom mindenkinek!
    bár itt siófokon jó pár hely akad még a kikapcsolódni vágyoknak :P

    Galérius Fürdő
  • desigo
    #4
    jaja
    azt szeressük
    hotel caramell pl elég jó