12
  • Slainte
    #12
    van valaki, akinek erről a videóról nem az RR ugrik be? http://www.youtube.com/watch?v=2NEYE3tZJcw
  • Zombee
    #11
    Mivel az eredeti Redneck Rampage fejlesztői közül többen is a Blizzard-nál dolgoznak, miért baj ez?
    A Westwood nem azért bukott meg a Renegade-dal, mert FPS volt, hanem azért, mert idővel unalmassá vált, semmi érdekes nem volt benne (a csúnyácska grafika csak egy dolog, az még nem a világvége, amiatt nem kéne hogy valami megbukjon). Lehetne abból is jó FPS-t csinálni, rengeteg irányítható járművel.
    Amúgy a Blizzard dolgozott már más srílusú játékon, a cikkben is említett StarCraft: Ghost ugyanis egy TPS, igaz, azt leállították évekkel ezelőtt.
    Ami a Redneck Rampage ellen szól, hogy maga a Blizzard már hosszú ideje nagyon szépen elvan a saját ötleteivel, eddig sem nyúltak bele más témákba. De miről is beszélünk? Hisz Activision-Blizzard van. Én inkább azt tartom valószínűnek, hogy szimplán az Activision berkeiben készül majd a Redneck Rampage, a Blizzard pedig csinál majd valamit, ami vagy a Starcraft világában játszódó TPS lesz, vagy nem.
  • Frosty01
    #10
    omg. ez azért most csúnya volt.

    teljesen más játék, nem az SC-ből készül FPS te... áááááárgh.
  • FoodLFG
    #9
    :D
  • immovable
    #8
    wáááá de f@sza. :D Annyit nyomultam ezzel, majd megvakultam. :D
  • Zaraki Kenpachi
    #7
    Szerintem ez akkora FAKE hír mint a ház.

    Alapból Blizzard és a FPS?
    Annó a Westwood ebbe csúnyán belebukott, hogy eltért a jól megszokott receptől.
  • cateran
    #6
    Szerintem is inkább szüljék már meg az SC2-t,D3-at....aztán gondolkodjanak bármin is,mert csiga tempóban fejlesztik őket....
  • GG
    #5
    A Redneck Rampage egy duke nukem klón volt annó igaz ami kimaradt "beteg dolgok" RRben megvalósításra került (csirke):P
  • Frosty01
    #4
  • Seth
    #3
    Végre egy értelmes játék lenne a Blizzard-tól XD
  • Cat 02 #2
    Inkább ha ezt, akkor gondolkozzon a d3-on :p
  • vafeN
    #1
    Majd ha a blizzard megcsinálja a Diablo3-at meg a StarCraft2-t akkor gondolkozon új játékon...