224
Dragon Ball KAI Avagy DBZ High Definition!
  • r4pt0r
    #224
    Az első tényleg rossz, de Garlic Jr. szerintem jóféle. :D
  • InfectedMann
    #223
    Pl. mikor a namekra utaztak és csomó részt elbasztak azon a kamu namek bolygón az kurva idegesítő volt. Azt sosem néztem meg mikor néztem a Z-t. No meg a Gralic Jr. saga-t se, mert az se része az eredeti mangának. Az is idegesítő.
  • r4pt0r
    #222
    Egyébként a fillerek se mindig rosszak.
  • InfectedMann
    #221
    Hát annyiban jó a Kai, hogy legalább a Cell-saga végéig fillermentes, annyiban viszont rossz, hogy a Buu-sagat nem csinálják meg. Legalább egyelőre. Aztán ki tudja mit hoz a jövő.
    Amúgy már végig is néztem a Z-ből a Buu-sagat. DBNL-féle Remastered DVDRipeket.
  • r4pt0r
    #220
    Akár lehetne is, de akkor már nem keverem. :D Meg ha valamikor újra akarnám nézni akkor úgyis a teljest nézném, mégis csak több minden van benne.
  • 5c0rp330n
    #219
    nezd utana a z-bol a buu sagat es ugy mar jo lesz akkor :)
  • r4pt0r
    #218
    Itt nem de később igen. És mivel ezt itt fejezték be ez a vége, de így meg nem gyere be az egész kai. :D
  • kill3r21
    #217
    ebbe nincs semmi változás, tudtommal a Zben sem élled fel
  • r4pt0r
    #216
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Cellt megölték, Goku ez volt a régiben is, ami a változás, feltámasztják az embereket, de Gokut nem mert azt nem lehet a Dende féle sárkánnyal. Ekkor mondják hogy a másik fel tudná támasztani, de ekkor Goku szól Kaitón keresztül, hogy nem kell feltámasztani és majd Gohan átveszi a helyét. Ennyi fus el vége.

    Azért gondolom mert mindenhol azt írják nem lesz több rész ez az utolsó.
  • Lacc 88
    #215
    Én nem nézem már jó ideje. Mi a vége? Vagy miért gondolod, hogy így lesz vége?
  • r4pt0r
    #214
    wtf

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ügye ez most valami vicc hogy így ér véget a Kai? Ha igen akkor ezt a "sorozatot" nem teszem el a többi közé, mert ez így gáz.
  • Kennyssj
    #213
    Jah...Én ezért is várok a nézésével addig amíg az egész kijön:)
  • r4pt0r
    #212
    Új rész, szünet, új rész, szünet, új rész.

    Nagyon nem szeretem ezt az új vetítési kedvet.
  • Kennyssj
    #211
    Sőt én inkább azt ajánlom:D
  • Kennyssj
    #210
    Hát a Z az eredeti adaptáció és sztem egy fannak mindenképpen azt illik először megnézni:) De mivel te még nem vagy az(esetleg csak leszel:D) több szempontból is a Kai-t ajánlanám neked. Mert mint már te is említetted a Z-ben nagyon sok a filler, és e miatt élvezni is kevésbé lehet(bár csak egy kicsivel, mert még így is naon király:D), és a magyar szinkron meg...pff...eléggé elcseszett(bár ha nosztalgiázni akar az ember, akk arra tökéletes). Plusz a Kaiban egy-két helyen a zenék is jobban elvannak találva(mondjuk az erdeti zenék utánozhatatlanok), és látványosabb is. Viszont a Kai még csak a 60.rész körül jár, így eléggé könnyen beérheted, és akkor csak hetente tudod nézni...
    A te döntésed, de egyébként csak mondom hogy a Z nézése nekem naon nagy élmény volt, és a fillerek is csak azután kezdtek zavarni, mikor már másodszorra néztem:)
    Szal naon sok minden szól a Kai mellett, de a Z-t is tom ajánlani:)
  • knightbali
    #209
    Amikor a Tv-ben ment a DB akkor láttam utoljára, de most megint kedvem támadt nézni, csak nem tudom, hogy a Z-t vagy a kai-t válasszam.
    A Z mellett szól, hogy szinkronnal tudnám nézni és a régi zenék vannak benne. A kai mellett, meg az szól, hogy nincs teletömve fillerekkel...
    Ti melyikre szavaztok? :)
  • Kennyssj
    #208
    neeeeeeeeeeeeeeeeee ez a fórum télleg végleg meghalt....
  • Kennyssj
    #207
    Nah ez a fórum végleg meghalt???:'(
  • Kennyssj
    #206
    Üdv mindenkinek:) Megnyílt egy új animékkel foglalkozó oldal, az Anime Website:) Feltöltőket, fordítókat, stb...keresünk. Aki jelentkezne, az küldjön nekem privát mailt, vagy írjon az [email protected] e-mail címre:D
  • Kennyssj
    #205
    De megállt az élet:D
  • Kennyssj
    #204
    hát az 58.-ig kb :D
  • knightbali
    #203
    Magyar felirat meddig van hozzá?
  • Klemice
    #202
    tanulj meg helyesen írni
    58-ik
  • Smithie
    #201
    58.-ik szedhető.
  • Kennyssj
    #200
    Jaja:)
  • Smithie
    #199
    Teljesen új minden zene,és nagyon ütősek lettek!
  • gibson9
    #198
    full új zenék
  • knightbali
    #197
    Hali
    Arra lennék kíváncsi, hogy a Kai-ban full új zenék vannak, vagy maradtak a régiek?
  • Smithie
    #196
    57.-ik rész tölthető.
  • Kennyssj
    #195
    Az a gond, h minnél inkább az eredeti manga szerint próbálják csinálni, és abban pedig úgy volt h a manga első fele a Dermesztős harcokat ölelte fel, a maradék pedig Cell és Buu saga....szal ez a kettő elég rövid lett, és ha így nézzük akkor nem kizárt h csak 100 részről lesz szó(bár ettől még lehet h több is lesz az, de sztem nem olyan sokkal), szal meglátjuk...de legyen több:D
  • Smithie
    #194
    Jó lenne,remélem is hogy lesz vagy 150.A Buu saga elég hosszú,sok jó résszel,kizárt hogy az 44 részbe belefér.
  • 5c0rp330n
    #193
    sztem tobb lesz az mint 44 meg, az egeszt ami a z-bol maradt sztem qrvara nem tudjak osszesuriteni 44 reszre..
  • Smithie
    #192
    Ja,már lehet szedni az 56.-ik részt.Már csak 44 van hátra... :(
  • Smithie
    #191
    Ne haragudj,de eléggé furcsa stílusban irkálsz,és eléggé félreérthetően.Mindegy,ezen kár vitatkozni,ha ez megnyugtat,akkor elnézésedet kérem!Peace.
  • Kennyssj
    #190
    Nyugi skacok:D
  • 5c0rp330n
    #189
    bocsass meg, nem te voltal aki eloszor nekemrohant mint valami barbar vadember aki most jott le a hegrol? jade. ha valaki buntit fog kapni itt, az te leszel.
  • Smithie
    #188
    Tégy meg egy szívességet,ne káromkodj ennyit,mert megint kapsz egy-két bünti pontot.

  • 5c0rp330n
    #187
    egyaltalan mi a faszt kepzelsz magadrol hogy csak ugy ok nelkul nekemrohansz, kis utolso fereggeci? ne itt probald meg masokon kielni amiert a valo eletben egy balfasz vagy.
  • Roland00726
    #186
    LOL:D:D:D
  • Smithie
    #185