20
  • Sanyix
    #20
    Ez esetben a megoldás: TOR az isten!
  • Indriqk
    #19
    Hm ilyesmihez elég két szó: hatalom, érdek.
    Ha hatalmam van eltakarom azt amit nem áll érdekemben hogy látható legyen.
    Az meg, hogy ehhez milyen klisét használok, a mindenkori helyzet függvénye.
    Jah és, hogy ezt törvényesen is csinálhatom, hm ez lenne a hatalom?!
  • 05lampard
    #18
    Írd be a google maps-ba, és kiderül, nekünk is van Area 52-nk :)
  • szlovákiai hun
    #17
    Ha egy bűnöző felakarja térképezni, simán megteszi ezt egy baszott repülőgépről, de az már sokat elárul erről a kreténről, hogy republikánus terjeszti be, hisz az ikertornyokat is ők robbantották le, ezt viccen kívül mondom, féltik a mocskukat...
  • szlovákiai hun
    #16
    Eddig sem volt látható "kényes területek"! Mi a pöcsöt akarnak cenzúrázni, mindig bebizonyitják ilyen kretének, hogy az emberi faj a leghülyébb faj a világon, hiába vannak okosok is köztük, az állatok különbbek az ilyen áll terror meg egyéb veszélyekre felhivó köcsögök, miközben auz igazi terroristák magas poziciókban csücsülne: Háttérhatalom....
  • Balintos
    #15
    Vagy ne cenzúrázzanak, vagy ne csináljanak street view-t, vagy olyan éles műholdképet, amin kivehető ennyi minden. Köztes állapot szerintem nem tartható fent.
  • Hegi90
    #14
    Nem értem, hogy miért kéne kicenzúrázni azokat az utcafelvételeket, ahol az emberek cikis helyzetben vannak. Ha valaki ilyen helyzetbe kerül, és ezt látja a műhold, akkor mindenki más is láthatta a környezetében nem? Akkor meg nem mind1, hogy lefényképezték-e vagy sem?
  • Timbu
    #13
    Ez hülyeség, eddig is cenzúrázták a katonai objektumokat. (Korábban még volt is egy cikk, hogy talán Svédországban egy épületegyüttes helyére erdő került :)
  • Eriongtk
    #12
    "cenzúráznák..."
    Miért? eddig mit csináltak?
  • mousee
    #11
    dededede :) Oké, el lett nézve, nempicit :) Amúgy gógül mepsz szerint egymáshoz egész "közel" van 51 és 52... De végül is teljesen mindegy, csak érdekes nézegetni :)
  • who am I 7
    #10
    Már ott van!
  • Molnibalage
    #9
    Hülyeség az egész szerintem. Nem sok értelme van. Valódi hírszerzési infó nem szerehető így.
  • Teppik Amon
    #8
    Ööööö az 52es körzet közelében a teszt atomrobbantások vannak. Te az 51es körzetre vagy kíváncsi, nem? :)
  • toto66
    #7
    Na kérem szépen, a Szovjetúnióban ennek hagyománya volt. C:
    És mire mentek vele? C:
  • Cobra.
    #6
    Ez akkora baromság. Mennyivel látni ezeken a képeken több információt, mint a helszín közeléből lőtt nagyfelbontású fényképeken? Azt még kevésbé tudják kivédeni, ráadásul ezek a képek évente max 1x frissülnek. Célpontfelmérésre ezért szerintem teljesen alkalmatlanok.
  • mousee
    #5
    Area 52-t egyszer poénból megnéztem :D Érdekes amúgy :D

    Láttam pár repülő(nek tűnő pacá)t, meg egy bazi nagy fehér ilyen izé területet... érdemes megnézni, jópofa látvány... google maps-be beírod hogy area 52 és már dobja is ki :)
  • irkab1rka
    #4
    és ha túlköltekezik az állam, akkor gyorsan felvesznek még 10 épületet a listára, így pótolva a bevételt.

    megtalálta már valaki a google-on az area 52-t? :)
  • Yv@n
    #3
    Dehát ott most is ez van, csak őserdő nélkül :D
  • Cocogány
    #2
    Nálunk a parlament helyére majd egy őserdőt rajzolnak egy csoport majommal, amint a töküket vakargatják és közben banánt esznek.
  • Sanyix
    #1
    Csak nehogy terroristák kezébe kerüljön!