11
  • nessboth
    #11
    Szerintem ez a világ legfélelmetesebb filmje............................................................................................
  • NiGhTM4R3
    #10
    Mást is érdekelt.. attól még nem lesz sikerfilm. imdb-n a 2.7-es átlag hűen tükrözi a film színvonalát

    Érdekelne, hol olvastad azt hogy ez siker lett.
  • Jrex
    #9
    Nem is tudtam h van 3. része pedig minden ilyen filmet megszoktam nézni:)
  • winnie
    #8
    csodálkozol? te is megnézted - akkor miért meglepő, hogy mást is érdekelt? (a 2. rész után én passzoltam a 3.-at, de a scifi channel szombat esti sajátgyártású szuperfilmjei amúgy sem nézősek:)
  • Yutani
    #7
    "félelmetesebbet sz*rok a wc-n"

    De sz*r lehet, hogy minden sz*rás után letolt gatyával, sz*ros s*ggel, sikoltozva törsz ki a WC-ből...

  • NiGhTM4R3
    #6
    Hozzáteszem, hogy irtózom a kígyóktól, ettől függetlenül azonnal megnézek egy kígyós filmet ha tudok

    De itt a trailerben is, annyira de annyira nevetséges a 'kígyó', hihetetlen hogy valaki tud parázni egy ilyenen.
  • NiGhTM4R3
    #5
    A 3. rész sikeres volt?
    Na neee.

    Annyira gagyi volt, hogy a feléig bírtam, pedig nem szokásom félbehagyni a filmeket! Hasselhoff nevetséges volt (mikor nem?) de ezek a kígyók.. félelmetesebbet sz*rok a wc-n.
    Pfff
  • urobee
    #4
    De akkor már adhatnák hetente. Rendes sorozatokban sem szeretem, ha több hetet/hónapot kell várni egy-egy részre, holmi nyári/téli szünet miatt
  • Stonee
    #3
    az első tényleg jó volt, még moziban láttam. a kettőt már nem néztem azt meg nem is tudtam h van 3. is! :) de látom ideje belehúzni mert sokévados sorozat lesz.
  • Dynamic
    #2
    Akarom ezt a filmet!! Most!!
  • xido
    #1
    végre???..3.nak a sikere???...noooormális???