16
  • 05lampard
    #16
    Szekeres Viktor az MTA tiszteletbeli tagja lesz, ha így folytatja a nyelvújítást.
  • torcipepe
    #15
    jaja, a death note mozifilmek hamarabb készültek, mint az anime sorozat. csak itthon utóbbi sikere miatt hozták be a filmet is.
  • bender93
    #14
    Szerény véleményem szerint ezzel a filmmel az lesz a baj hogy mindenki Dragon Ball-t vár.Pedig az előzetes alapján vagy én vagyok felületes, vagy nem sok köze van a DB-hez.Mert lehet annyira nem gagyi, de amiatt hogy a db-akarjuk benne látni, azáltal nem látjuk jó filmnek.
  • winnie
    #13
    a death note nem anime-ből készült.
  • zola2000
    #12
    Arról bezzeg nem cikkezett ennyit az esgé...
  • zola2000
    #11
    Eléggé szidják a filmet az amine rajongók, úgyhogy asszem nem nézem meg. Az egyetlen jófajta animéből készült mozifilm a death note -a halállista volt.
  • smaszi
    #10
    GG: Már ne haragudj, de tanulj meg először helyesen fogalmazni, mert komoly szenvedés olvasni a hsz.-ed (tudom, akkor ne olvassam...)
  • CaptainRumi
    #9
    Mit nem lehet ezen vágni?
    Nem az info érdekel, hanem, hogy stílusban ez most egy kerek nullásra sikeredett...

    "Persze a Sárkánylabda kifejezés a Google szerint még így elég népszerű itthon. "
    "Azonban odakünn, Amerikában, valami zűr lehet a filmmel kapcsolatban..."

    óvodások fogalmaznak ezen a szinten.
    Tud ennél jobbat is a Viktor (?) !!!
  • cateran
    #8
    "Jobb lett volna egy kosztumos filmet csinálni belőle"
    Ezt nem egészen értem....a DB nem a középkorban játszódik..vagy az őskorban...a szereplők kosztümjei -amennyire tudom- megfelelnek a manga/anime ábrázolásnak (nem kizárt hogy rosszul tudom,nem vagyok fan:))
  • GG
    #7
    Ha nem baj én a dragonballról írnék a cikk készítőjéről. A film SIRALMAS, DE QVRA NAGYON. Remélem lesz ebből is egy restart, mert amit kihoztak a jó alapanyagból az a legjobb megitélés szerint is egy amcsi is gagyi. Nagyon Lesztereótipizált, nagyon amerikaizált-modernesített. Semmi köze a dragonball univerzumhoz sajnos, Jobb lett volna egy kosztumos filmet csinálni belőle nem ezt a S Hitet.
  • Tetsuo
    #6
    Ha nem vagod a cikket, az a Te dolgod..
    unalmas mar, ha latod ki irta, es elkezded szidni.
    A cikk nem tartalmaz komoly infot, csak 1 kis csemege (lehet) a fanoknak.
    A Dragonballrol amugy sem lehet komoly infos cikket irni. LOL Mindenki tudja mirol szol.
  • CaptainRumi
    #5
    ezt ki mondta?
  • debut12
    #4
    Kíváncsi lennék ki volt az az agyalágyult aki le akarta fordítani a film címét magyarra.
  • Aldo Moro
    #3
    Sárkánylabdás mozifilm. Anyám, ennyire leessen az ember az agyáról.
  • Loverman
    #2
    gondolom te tökéletes vagy
  • CaptainRumi
    #1
    Mit ittál Viktor?
    Ez a szokásosnál is értékelhetetlenebb írás :D