159
Üvegtigris 3 - A történet folytatódik
  • rooney8
    #159
    kövezzetek meg, de nekem tetszett :D legalább volt olyan jó, mint az első rész :D úgy érzem még egy párszor meg fogom nézni :))
  • cmsworld
    #158
    Ami meghozta a népszerűséget.
  • Tyler1
    #157
    bár hozzáteszem nagyot alakítani tényleg nem kellett, csak picsát rázni, erre ő is tökéletesen megfelelt.
  • Tyler1
    #156
    én azért Rudolf helyében kerestem volna olyan fasza testű csajt, aki közben még színészkedni is tud, mert a Barátok közt nem egy Broadway, és ez a Szabó Erika is távol áll a jó színészkedéstől.
  • cmsworld
    #155
    Szerintem a siker egy része Szabó Erika alakjának köszönhető.
  • Narxis
    #154
    Szerintem jólett, mérföldekkel jobb mint a 2. rész.
  • royalfeco
    #153
    Szerintem jó film,mondjuk én rosszabbra számítottam...
    Nekem tetszett sok poénon.Pl:Dinnye szállítás.
    Szabó Erika(Barátok közt Tildája) nem sok ruhát viselt.
  • Tyler1
    #152
    volt pár poén ami nem jött át, néhányon nevettem jót, meg jó pár jelenet idegesített. az első rész mérföldkő, aztán nem tudom, h most az uccsó kettő hogy áll egymással.
  • Murder3
    #151
    Sztem messze a legjobb rész, mondta is Peti h itt sikerült a legjobban visszaadni azt amit eredetileg is szerettek volna
  • Matte
    #150
    Üvegtigris 3 kritika
  • Magnumrolcsi
    #149
    pssszt
  • N o N a m e
    #148
    cinedub
  • bakosla24
    #147
    Nekem annyira nem jött be az 1. és a 2. rész sem. Őszinte leszek - kis túlzással-, ha Sanyi nem lett volna benne, nem sokat nevettem volna rajta.
    Mondjuk, sajnos a magyar filmek nem szoktak túl jól sikerülni. Nagy kivétel nekem a Valami Amerika, s annak is a második része. Na az teli van jó poénokkal.
    Valószínű, meg fogom nézni az Üvegtigris 3. részét, bár nem biztos, hogy moziban. Nem sokat dob egy magyar vígjátékon a mozi.
    Persze, egy akciófilm, vagy sci-fi esetében más a helyzet, azok igénylik a széles vásznat és a dolbyt! :D
  • kabel15
    #146
    Sziasztok! Én ma voltam megnézni és piszkosul tetszett. Bár az első és a második rész jobban sikerült. De nekem ezek a városban vagy egy házban játszódó filmek nem jönnek be annyira. Nálam így is 7/10
  • Tyler1
    #145
    minket sem érint kellemetlenül, az a lényeg
  • zeneimádó22
    #144
    ezt nézzétek meg,ha már Szabó Erikánál tartunk...

    http://tv2.hu/aktiv_extra_vagatlan/video/szabo-erikat-nem-erinti-kellemetlenul-hogy-kivillant-a-feneke
  • fann
    #143
    szerintem nézd meg az összes részt,tarts Üvegtigris maratont :D
  • rammfan
    #142
    szerintem nézd meg az első részt is mert arra sokan mondják,hogy talán jobb is mint az első!De Sanyi karaktere tényleg mindent visz :D
    a harmadik részről pedig még csak találgatni tudok,milyen lesz.
  • mojito10
    #141
    Én csak a második részt láttam. Sááánnyiii a best :D
  • zeneimádó22
    #140
    éljen a Corvin mozis menü és az Üvegtigris 3 :D
  • fann
    #139
    jaja teljesen igazad van.én is kb ezért bírom a Corvin mozit,meg mert nekem valahogy családiasabb hangulatot áraszt az egész...a másik ami meg sokat nyom a latban,ez a menüs dolog,úgyhogy szerintem emiatt is ezt fogom választani.a pláza moziktól istenőrizzen:D
  • bippo
    #138
    Én is szeretem a Corvint. Közel van, van 3D terem, olcsóbb, mint a plázák, a kedvezményes nap még olcsóbb, nem kell 1km-t gyalogolni a hátsó termekhez, kisebb a tömeg, mint a plázákban, (kevesebb a p*r*szt is) stb.
  • rammfan
    #137
    Én még nem tudom mikor megyek megnézni,de mindenképpen megnézem valamikor.Szerintem én a Corvin mozit választom,már csak a menü miatt is,meg amúgy is bírom azt a helyet.Ti?
  • tarus21
    #136
    a hab a tortán akkor már akkor tényleg a Szabó Erika lenne a menühöz :D
    Ti mikor mentek megnézni? Premier előtt? És a Corvinban? Vagy hol?
  • zeneimádó22
    #135
    Tök jók ezek az ajándékok,már ezekért is megérné elmenni!Kíváncsi leszek erre a Német vagy vagy mi? pulcsira :D
  • rammfan
    #134
    Persze benne van az árban,hogy biztosan maradandó élmény maradjon a film;)
  • fann
    #133
    Na jah vele én is tudnék mit kezdeni :D Azt nem tudod,hogy ezek az ajándékok már benne lesznek a menü árában vagy külön kell még értük fizetni?Mert azért nem mindegy
  • rammfan
    #132
    A menühöz úgy tudom,hogy választható ajándékok lesznek pl.Üvegtigris 1 DVD ,Üvegtigris 2 DVD,Üvegtigris - Német vagy vagy mi? Pulóver,Üvegtigris sapka.Sajnos Szabó Erikát nem adják a menühöz....pedig nem lenne rossz:D
  • Narxis
    #131
    Akkor megyek moziba és veszek ilyen menüt. :D
  • Rowlend
    #130
    Szabó Erikát
  • Narxis
    #129
    Mit adnak hozzá a menühöz?
  • rammfan
    #128
    köszi azóta én is megnéztem és tényleg lesz a Corvin moziban is,már premier előtt is vetítik.meg lesz hozzá speckó menü is,Üvegtigris 3-as:)
  • Tyler1
    #127
    biztos hogy vetítik a Corvinban is.
  • tarus21
    #126
    wwwwááá üvegtigris 3 nemsokára! most néztem,hogy 16-tól már vetítik!A Corvinban biztos lesz?Örülnék neki,mert kb mellette lakom:D

  • zeneimádó22
    #125
    szerintem nem kéne csak az előzetes alapján megítélni a filmet,lehet, hogy nem sikerült a legjobban de nem az előzetes a lényeg,hanem maga a film.az üvegtigris filmeknek amúgy is megvan a rajongótáboruk,akik az előzetes nélkül is megnézik a filmeket.én speciel szerettem az első és második részt is és meg vagyok róla győződve,hogy a harmadik is tetszeni fog.
    Én is a Corvin mozit olvastam valahol,hogy ott biztosan vetítik premier előtt is.
  • fann
    #124
    hali!én is rammfan véleményét osztom,szerintem is jó lesz a 3.rész is,már csak a szereplők miatt is.Nekem Rudolf Péter nagy kedvencem a Beugró óta,egyszerűen zseniális a fickó!
    Én is úgy tudom,hogy a Corvinban tuti lesz premier előtt a film,dec.16tól adják és ha minden igaz külön menüjük is lesz:D
  • rammfan
    #123
    na láttam itt jót is rosszat is a filmmel kapcsolatban,de alapvetően sztem jó film lesz ez is.sokszor mondják,hogy az első rész a legjobb,de ez ennél a filmnél nem igaz,a második rész is nagyot ütött és szerintem a harmadik is jó lesz,nem hiába három a magyar igazság :D hogy ezzel az elcsépelt frázissal éljek,amúgy azt hallottam a Corvin moziban vetítik premier előtt.Tudtok erről valamit?

    üvegtigris 3 ízelítő
  • bertino
    #122
    Csokinak az a fej
  • Tyler1
    #121
  • Csaba007
    #120
    Miért ne lehetne?:O Elvégre az előzetesnek kellene meggyőznie,hogy megnézem-e vagy sem. És ha csak egy ilyet tudnak összevágni első reklámnak,hát nem sok reményt ad.