72
Feenoocchiz
  • hunbasser
    #72
    hopsz,mégse :D:D:D
  • hunbasser
    #71
    az brush
  • tigeroo
    #70
    tevagy brash a hősökből?:DD
  • Brash
    #69
    Már csak egy említetlen probléma van, hogy azért "nyomja jól", mert évek óta ugyan arról beszél, így amit betanult az évek alatt azt már nagyszerűen tudja "nyomni". Lásd a telepi szöveg, ami sosem új, vagy a anya/b@szás, ami még régebbi..
  • tigeroo
    #68
    nemtudnak már mivel szócsatázni:P

    most mondd meg, szidni egymást nem könyebb? legalább szólnak valamiről a számok...
  • Noodlee
    #67
    Nem értem minek kell flémelni! Szerintem Siska és Fanka is jól tolja. Azért köpködni a másikra, mert bizonyos dolgokat máshogy lát? Snoopnak és Drenek is vannak szar számai, mégsem köpködi senki. Akinek ez nem tetszik, az lehet bőr szettben...
  • Matt07
    #66
    Ezt bírom sok baromarcú fasznak szól bele ha nem érdekli,és csak kötekedni akar?!-.-
  • tigeroo
    #65
    akkor most töröljük a 2pac topicot?
  • hunbasser
    #64
    igazad van
  • Frosty01
    #63
  • offkorzreg
    #62
    okoska bazmeg,takarodj a topikomból szaros-.-
  • Klare
    #61
    nem akarok bele szolni de 96 halt meg.
  • hunbasser
    #60
    jaj istenem...2Pac topikot minek nyitottak,ha már 97-ben "meghalt"?
  • Atikah
    #59
    minek nyitod ha már rég megszünt a páros?
  • schrank
    #58
    ez a bajom nekem is ezekkel a mai lányokkal hogy hagyján hogy olyan arcuk van mint egy versenylónak de a testük ?!
  • tenkenorman
    #57
    tatabánya rulez:P
    siska is bányai.
  • Csesza
    #56
    ez egy nagyon régi szám, akkoriban még lehet, hogy teljesen mások voltak az érték ítéletek a szövegekkel kapcsolatban

    jah és annyi, hogy minden szövegnek van értelme, csak lehet, hogy nem x és y emberek számára
  • Frosty01
    #55
    jah, a szöveg... kár h szar
  • Matt07
    #54
    így van.. dühkór
  • ChuckyHUN
    #53
    logódban siska :)
  • Matt07
    #52
    személy szerint neked NEM tetszik . van olyan akinek igen . [PONT]
  • Kicsikiraly
    #51
    ebbe az egybe belehallgattam. meghallgattam a feléig, és odafigyeltem a szövegre. na de. ha valaki lehúzza az ilyen hiphop, rap zenét (fogalmam sincs ez mi, ebbe kéretik nem belekötni) akkor a zene kedvelői azt mondják, hogy nem a zene a lényeg, azt csak gép adja, a szövegre kell figyelni. de könyörgöm, ennek a szövege csak nagyon szép mondatok, amik még rímelnek is, de ABSZOLÚTE semmi közük nincs egymáshoz és mondanivalójuk sincs.

    a csináljjobbat kommenteket pls ne
  • Matt07
    #50
    szánalmasak vagytok :)
  • tigeroo
    #49
    ovi sztájl
  • Atti12
    #48
    egyetlen szám ami tetszik tőlük :D
  • offkorzreg
    #47
    yayistenem már,biztos nagyon jó érzés mindez,örülök neki hogy boldog lettél mostmár,mehetsz tovább:|
  • alexisonfire
    #46
    [b]VICEROY RULEZ


  • offkorzreg
    #45
    sírva ne fakadj már,hogy senkit nemérdekel az amit te mutatsz,nyissál neki topikot,omg
  • alexisonfire
    #44
    nézeenek oda! [center][b]ITT EGY [size=hatalmas]EMOREPPER[/size]







  • VRSDM
    #43
    kell neked néhány régi zene, és ilyen keretekben akarsz warezkodni, írjál nekik egy geci ímélt, és odaadják neked CD-n.

    léptem, erről a " szarházi " telepről.
  • VRSDM
    #42
    khm. tirpát - azát - oduplát leszarházizni. na mindegy...
    [center]
  • offkorzreg
    #41
    felhívnám a figyelmed hogy a topik a Feenocchiz-ról szól,nem mindenféle szarháziról,thx.ezek után még kiemelném hogy van underground topik.ezenbelül még megkérnék mindenkit hogy max siskáig terjedjünk ki a feenoo-n kívül hisz ő valaha része volt thx.
  • VRSDM
    #40
    a #10ben említett sisa frísz, hát, nemtudom hányan voltatok akár csak itsrite battle-n, vagy urbangladiators-on vagy akárhol. de hogy ez nem zsigerből jön az fix.

    csak hogy lássátok, TIRPA merem mondani a legnagyobb feltörekvő repper, espec a most kijött albumukat nyílvánították mo. legjobb alapjaival rendelkező hiphop lemezé hála AZA-nak, szóval nem flémelni akarok de ez (lásd lentebb freestyle, amit siska tol az meg egy bohóckodás csíkszemmel)

  • VRSDM
    #39
    siska egy nagyarcú vágottszemű füves.
    nem mondom hogy nem jó a zenéje, csak épp mondanivaló nulla.
  • leho94
    #38
    +fav
  • Csabesz6
    #37
    Hú mi oltás:DDDDDDDDDDDDDDDD
  • Matt07
    #36
    hát ezzel nem nagyon értek egyet,bár igaz van 1-2 száma siskának ami kifejezetten nem jön be.de személy szerint nagyrészt nagyon bejön amit és ahogy mond.lásd pl. Holnap hajnalig vagy Isten álld meg a magyart
  • Matt07
    #35
    ez a szám ODABASZ! :D
  • offkorzreg
    #34
    igen ez is kúrva nagy :Ddd
  • tigeroo
    #33
    hősök + redymmel