60
  • Motoroj
    #20
    Hát ennél sokkal jobban én sem fogalmaztam volna :)
    1 pont oda.
  • bmw
    #19
    Ha lenne lovem En is siman mennek....
  • Sanyix
    #18
    :D Nem, az a periszkóp.
  • fizik
    #17
    Azon a zöld csövön a szennyvizet engedik ki?!

    Amúgy én is simán kimennék, ha lenne rá ennyi feleslegem. Lehet el is kezdek gyűjteni az ük-ükunokáimnak... :S
  • B0nFire
    #16
    Nem maga az űrhajó a drága (relatíve), hanem a rakéta, vagyis a hordozóegység, mert az minden felszálláskor megsemmisül, így újra kell "teremteni".
  • Sanyix
    #15
    "akkor drága politikusainknak miért nem sikerül."

    sikerült nekik, ezért megy a csőd felé az ország, mert a pénz ami az országé volt, már a politikusok bankszámláján díszeleg. Hol élsz te? Nem csak elkúrás volt itt, ellopás is.
  • roliika
    #14
    Simonyit megkérdezték amúgy, hogy Magyarországon esetleg nem-e akarna segíteni, merthogy van annyi pénze, hogy az államadósság jó részét ő egyedül ki tudná fizetni...azt mondta, hogy nem célja, mert az országnak magának kell megoldania ezt a problémát. Szerintem teljesen igaza van amúgy...ha ő..egyedül ennyi pénzt össze tudott szedni, akkor drága politikusainknak miért nem sikerül.

    Még annyit, hogy ő rendesen beszél magyarul, és nem játtsza meg hogy néém bészélni mádzsar becasuse very sok idő tölteni én USA...pedig neki lenne mire. Jó utat neki. :)
  • tntmax
    #13
    Pór magyar-gazdagoknak lehet alternatíva hasonló élményszerzésre:
    http://www.meglepkek.hu/Csak-gazdagoknak/Null-gravitacios-sulytalansagi-repules.html
  • tntmax
    #12
    Klassz lehet egy ilyen utazás.
  • kvp
    #11
    Az urturistak alapelve a kovetkezo: minden egyes urturista fizeti az urhajojat, eztaltal ket masik (hasznos) urhajos jut ki igy az urbe. Alapvetoen a penz amit elkolt hasznalhato lenne masra is, de ez meg mindig hasznosabb mintha luxushajot/autot venne belole. Persze felhasznalhatna arra is, hogy epitsen belole egy sajat urhajot, de igy sokkal gyorsabban feljut, bar rovidebb idore, de hasznalhatja a nemzetkozi urallomast is.
  • Mcsiv
    #10
    Simonyi évente több milliót költ jótékonykodásra. Ez szimplán az emberi butaság, irigység és az, hogy igazából a reklamálók és a "jót akarók" a google-be nem képesek beírni a nevét;] Többet tett ő már le az asztalra, mint az előbb említettek valaha is fognak;]
  • szasz85
    #9
    A fejlődés nagyságrendekkel fontosabb (és nem utolsó sorban jövedelmezőbb) mint a jótékonykodás.

    Ha esetleg te ezt nem így gondolod akkor add el a géped, a mobilod, mond le az internet és kábel TV előfizetésed és az így felszabadult pénzt add a hajléktalanoknak.
  • tmisi
    #8
    Remélem a Marsig meg sem áll...
  • toto66
    #7
    Google és Demagóg fia vagyok C:
  • who am I 7
    #6
    Egyébként jó helye van annak a 35 milliónak az űrkutatásban, csak nehogy új audikra költsék mint itthon az agyhalottak.
  • who am I 7
    #5
    hopp, a demagóg szó ajvékolása a kedvencem, kis vöröskabátos.
  • mrzool
    #4
    Éjszaka demagógia bogyókat nyeltetek álmotokban, vagy mi van? Szokásos jó magyar irigység?
  • vmiki88
    #3
    Hát akinek van pénze rá
    De nem lehetne ezt a pénzt segélyszervezeteknek, alapítványoknak adni?? (ha jótékonykodott már, akkor bocsánat a tudatlanságomért)
  • T0nk
    #2
    Egyes. Leülhet.
  • B0nFire
    #1
    Szerintem ki kéne tenni, Föld körüli pályára állítani, oszt otthagyni a rákba! Az űrállomásról hajigálnák neki a mogyorót, meg kétnaponta kiürítenék a katéteres-zacskóját, oszt ellenne ott fenn.