163
Sebestyén Balázs és Vadon János újra együtt vezetnek műsort az RTL Klubon
  • tenkenorman
    #123
    Azért meg kell nézni hogy a japán verzsönben nincs védőezköz, és néha már szabályosan száguld a fal, és olyan lehetetlen lyukak jönnek, a forró vízről nem is beszélve.
  • akyyy
    #122
    sztem jó volt. viszotn holna pcigány győző hogy fulladna meg a 8 fokos vizbe:D
  • cargame
    #121
    Szerencse h Bardosiek kiestek, mert nala irrutalobb szemelyiseg nincs szamomra :P Nem tudom de nagykepu, vagy a fene tudja.
  • Benny04
    #120
    nekem nem csak az miatt :Dd
  • akyyy
    #119
    jah ezt a pontozást valami nagyon nem jó. de nem változtatják meg sztem, már le van forgatva az egész végig.
  • pdpd
    #118
    és most nem is bénáznak annyira
  • pdpd
    #117
    Ezen a részen azért lehet röhögni!!! De sztem Bárdosi eléggé megbánta hogy a kvízfalat mondta!
  • cargame
    #116
    Idaig ez a legjobb resz. De csak a sok szerencsetlenkedese miatt, mert uszni sem tud.
  • ToCsEk
    #115
    pákófail
  • Benny04
    #114
  • gregtom6
    #113
    Elég marhaság lett, de csak a pontozási rendszer miatt. A többivel semmi bajom, minden ugyanaz, mint a japán(eredeti)változatban. De a pontozás, hogy akkor is kapnak pontot, ha beesnek a vízbe. Így nincs értelme az egésznek, az nyer, akit a műsorvezetők akarnak nyertesnek...
    1 pont/ember, ha átmegy a falon, 2 embernél meg ha 1 ember megy át, akkor fél pont, v 1 pont. 2 pont, ha mind2-en átmennek.
    Sztem ez jobb lenne.
  • zoliii
    #112
    Szerintem elég gagyi műsor lett belőle. Egyedül Vadon János és Balázs ökörködése a legjobb az egész műsorban :D Kár, hogy a fal nem betonból van. Sokkal érdekesebb lenne
  • Benny04
    #111
    :D
  • akyyy
    #110
    nah holnap pákó lesz:C
    bár még mindig jobb ming győzike vagy krisfoggecije:C
  • pdpd
    #109
    De még jó hogy nem a Kristófék jutottak tovább. Persze Rippel-el semmi bajom de nem bírtam volna még egyszer végignézni ahogySteiner *uzi Kristóf flörtöl a bagolyfejű,Baywatchból szabadult állmentővel.
  • ToCsEk
    #108
    vége
  • theone91
    #107
    Szőke Anrdás szerencsétlenkedése a medencében eléggé mű volt, de legalább szórakoztató... :D
  • akyyy
    #106
    fúj mekkora egy b*** miért kell beletenni:(
  • ToCsEk
    #105
    be vagyunk melegítve, én a legjobban
  • cargame
    #104
    Az aztan be tenne az ajtot. remelem csak az 1. resz volt ilyen feszul es mostanra jobban hozzak a formajukat.
  • Dean Winchester
    #103
    ebben nincs semmi alázás szerintem..
    jót játszanak és még kapják a zsetont is érte ,ja a celebeket kell pézelni na de h ennyire :S ez már fáj..
    az lenne a poén ha az áll az alkuban is celebek vehetnének részt :DD
  • theone91
    #102
    Balázs és Vadon Jani remek választás volt a műsor vezetésére.

    Celebalázás FTW!
  • Daza500
    #101
    A Japán 1000x jobb...a múltkor egy középkorú férfi nyerte meg a fiával.
  • Benny04
    #100
    ték
  • Benny04
    #99
    sda
  • Benny04
    #98
    hátja :DDD
  • pdpd
    #97
    Vagy Győzike
  • ldavid
    #96
    majd lesz helyette somma
  • pdpd
    #95
    Mondjuk igaz, de Kuki se az RTL-en kezdte úgyhogy akár még Anettka is bemehet...
  • Phat Smoker
    #94
    elég undorító volt, ahogy az a kb. 150 kiló zsírszalonna szerencsétlenkedik ki a vízből, seggén azzal a lepedőböl csavart tangával!
  • Benny04
    #93
    szumós embert alig bítrták kihúzni XD
  • Phat Smoker
    #92
    ...jah, meg lévén, hogy ez az rtl-en megy, nem áll fenn szerencsére az a veszély sem, hogy ilyen testhezálló ezüstruciban kelljen megcsodálni mondjuk liptai klaudiát!
  • desigo
    #91
    és még örülnek is neki büszkén,hogy mekkora bénák
    botrány ...
  • RelakS
    #90
    Ott nem a fal volt a lényeg, az csak a műsor egy része volt

    Meg nem két fickó vezette a műsort, hanem volt egy műsorvezető, meg egy kirakatcsaj :D
  • RelakS
    #89
    meg mi ez a béna pontozás?
    Beleesett, vagy szétment a fal? ÍJ
    Nem esett bele, és a fal is egyben maradt? OK
  • ToCsEk
    #88
    hát amit néztem youtubon a japcsi műsorból ott jobban nyomták azért :D
  • desigo
    #87
    Alkesz Hajast,hogy osztják már :)
  • desigo
    #86
    Ez akkor lett volna nagyon sikeres ha ismeretlenek lettek volna beválogatva és komoly nyereményért menne a harc (pl egy autó)
  • ToCsEk
    #85

    nem maradna vííííz :D
  • akyyy
    #84
    máshol csak a különkiadásokba vcannak sztárok, nálunk azért vannak csak sztárok mert a főzös musorokban csak őket nézték:

    egyébként nem rossz, de sok a duma-visitozás.
    túl nagyképűek ezek a "sztárok"


    meg ez a pontozást nem nagyon értem. mi számít szebb esésnek? az, ha az esik bele a vizbe, aki balázsnak a haverja? aki beleesik 0, aki átmegy 10, ha rombolodik a fal, annyi pont minusz, illetve ha eltalálja a helyes "megfejtést", ahogy tökéletesen át lehet menni a falon, akkr kapjanak plusz pontot.

    mama2-nek üzenem, hogy sportoljon és egyen sok zöldséget, mert az anyja megveri!