18
  • QwErTy89
    #18
    Dos BOX - sokmindent megold és tökéletesen mennek rajta a régi játékok...
  • szmokker
    #17
    Tiszta Race Driver Grid......nekem csak ezért nem jön be mert néhány része olyan mint ha azzal jáccanánk..ennyi
  • zsoltz
    #16
    na ha ilyen lesz a játék ilyen grafóval akkor azt hiszem ideje lesz új gépet vennem xD de legalább mostmár várok egy nfs-t emrt eddig nem sikerült a fejlesztőknek nagy sikert aratni (Carbon,Pro Street,Undercover)de ez igéretesnek indul skacok
  • msgreg
    #15
    Nah végre újra egy NFS,amit érdemes várni.
    Szerintem pont egy teljesen más stílusra van szűkség,ha tényleg ennyire realisztikus lesz a sebesség,akkor minden elismerés.
  • Indigo
    #14
    Tudom, az idő megszépíti az emlékeket. De azért ha manapság ezt próbálnák meg eladni (modern köntösbe bújtatva), kíváncsi lennék az emberek reakciójára :)
  • DarkEvilPiccolo
    #13
    Én szívesebben játszom az ilyen őskövület gammákkal mint a mostani csilli-villi tucat cuccokkal. ;)
  • Indigo
    #12
    Azért ez a videó megmosolyogtatott :) Nekem nem sok kedvem van manapság ilyen NFS-el játszani...
  • DarkEvilPiccolo
    #11
    Nálam a mai napig EZ a favorit. Hát hol vannak a mostani részek ehhez képest? :P Csak nem tudok vele játszani a konfigom miatt. :S Bár, ha jó tudom, valahogy meg lehet mahinálni, de nem igazán találtam hozzá leírást, hogy hogyan kell. Meg asszem az is gondja neki, hogy az XP nem fexik neki.
  • QwErTy89
    #10
    Need for Speed 6 - nekem ez tetszett nagyon, utána játszottam az u1 és u2 -vel (még elment). A Most Wanted-ben fiat punto-val szétaláztam a fekete listát XD nagyon reális, ráadásul a sík egyenes autópályán át lehetett ugratni a rendőrkordont... (a carbon-t és a pro street-et kihagytam) De a lejobb a Undecover volt. Sírva játszottam vele a történet 60%-áig kb. Utána egy este részegen estem haza kocsmából és arra keltem másnaposan zúgó fejjel reggel, hogy kijátszottam az egészet és átalakítottam a kocsijaimat. Remélem a Shift visszatér legalább a hatodik részhez...
  • cateran
    #9
    undercover..haha..megmutattam haveromnak,az meg lefordult a szekrol a rohogestol...respect az EA-nak hogy volt batorsaga 1 akkora fos jatekot kiadni.....(nem mintha az utobbi NfS-ek olyan huuuu de joooo-k lettek volna,de az undercover kiemelkedoen szar....)
  • Indigo
    #8
    Néha? Folyamatosan csalnak, a rendőrök pedig reakcióidő nélkül reagálnak minden mozdulatodra, ami rohadtul idegesítő tudott lenni. Ettől függetlenül a MW élvezetes volt, de az Undercover annyira szánalmas fos volt, hogy egy órát ha bírtam vele játszani...
  • busman001
    #7
    huh az előzgetésről jut eszembe, hogy az nfs-be néha hogy csalnak a botok. még a most wantedbe vagy a carbonba volt hogy fél percel vezettem a 2. előtt és csodák csodájára az utolsó körben behozott,úgy jött mintha zsinóron húzták volna, pedig tökéletesen vezettem:D
    szép idők is voltak amikor még a gépemen futottak a játékok^^
  • DarkEvilPiccolo
    #6
    Hát, szerintem a NFSU2 nem volt jó. Viszont a Most Wanted tetszett.

    "Ha megelözzük őket,visszaelőznek....."
    Jah. :D Megsértődnek ránk. :)
  • cateran
    #5
    "ráadásul a versenytársaink megjegyzik, hogy bizonyos helyzetekben hogyan viselkedtünk velük és ők is úgy állnak majd hozzánk"
    Ha megelözzük őket,visszaelőznek.....
  • smaczylaci
    #4
    az inderground2 ota nem tudtak kiadni normális nfs-t...
  • DarkEvilPiccolo
    #3
    "Amint a videón is látszik, fejünk és az autó teljesen külön is mozoghat, ráadásul a versenytársaink megjegyzik, hogy bizonyos helyzetekben hogyan viselkedtünk velük és ők is úgy állnak majd hozzánk"
    Nem tudnak már mit kitalálni.
  • Máté94
    #2
    2013 Q3
  • 05lampard
    #1
    Ha az utcán játszódna, normálisan megmodellezett környezetben, játszanék is vele :P