488
Korán ellőtt áprilisi tréfa, vagy a gamer világ újradefiniálása?
  • RAZOR27
    #8
    ha valaha elkészül akkor is olyan vaskos lesz a havidíja, hogy inkább megéri venni egy gépet (hosszútávon)
  • karajjj
    #7
    de nem olyan mennyiségben mint amennyit elvisznak a userek
  • ldavid
    #6
    azért az valami, hogy sikerült megszerezni a Ubisoft, Take-Two, EA, Codemasters, THQ, Atari, Warner és az Epic Games támogatását




  • Atkamon
    #5
    A szerverekbe, amiken a játékok futnak ugyanúgy kellenének jó hardverek.
  • deep
    #4
    Persze, ötlet szinten 20 éve tervezik, nekem ez nem tűnik a mai lehetőségekkel, eszközökkel kivitelezhetőnek. Ha majd bizonyítják, hogy ez lehetséges és le tudják győzni a fizikát(ping, lag, stb) akkor kivetetem egy modival:) Egyelőre marketing képeket és videót kaptunk. Ez nekem kevés:)
  • karajjj
    #3
    akkor végülis beadhatnák a kulcsot a videokártya gyártók
  • n3whous3
    #2
    már évek óta tervezik ezt a dolgot, szóval a banner cím már rég nem aktuális (gy.k. nem áprilisi tréfa)
  • deep
    #1
    Az idei GDC-n került bejelentésre hivatalosan ez az új rendszer, amely alapjaiban változtatná meg a játékokról alkotott elképzeléseinket. A jövőben ugyanis nem kell erős hardver az otthonunkba ahhoz, hogy a legújabb játékokkal játszunk. Elég lesz egy tenyérnyi "set top box", mely fogadja az adatokat a szervertől és megjeleníti a kijelzőnkön. A játékot szerveren irányítjuk, csak videó formájában kapjuk a képet az internet segítségével. Vadul hangzik? Eléggé:) Elvileg már nyáron indul a bétateszt és év végén az éles rendszer. Feltételezhetően egyelőre csak az USA-ban.

    Hivatalos oldal. Jelen pillanatban egy visszaszámlálást láthatunk rajta. Ennek végén talán többet is megtudunk. Tréfa csupán? Vagy a jövő érkezik meg? Meglátjuk.