792
A Topwire Interactive díjnyertes Killing Floor UT2004 mod feljavított változata különálló játékként
  • tototto
    #72
    annyi történet sincs mint l4dben, teljesen más, van sok video nézz párat
    ez egy multi játék, azokban milyen történetet vársz
  • Shep
    #71
    Ez ilyen öljük a zombikat a végtelenségig L4D-es agymenés, vagy van rendes történet is?
  • DarkSector
    #70
    EEEE:

    ingame videó: Killing Floor videó (1680x1050 AA=C16XQ , full details)
  • terribad
    #69
    ez egy jó ideig nem lesz boltban.

    Titann: ne neveket, hanem ide http://steamcommunity.com/groups/killingfloorhungary lepjen be mindenki, ha van más KF fórum oda is írjátok be, így könnyű megtalálni egymást.
  • Titann
    #68
    Írjatok steam neveket, és noymjuk együtt :Ð
  • XeeN
    #67
    A baráti társaságomból többen letöltöttük a warez verziót és kipróbáltuk. Valószínűleg meg is vesszük. :) Más kategória mint a L4D, de ennyi pénzért megéri.
  • Pyro82
    #66
    Lehet venni már boltban a gémet? Tud erről valaki bármi! Üdv!
  • terribad
    #65
    játssz nehéz fokozaton társakkal, többször is át kell menekülni új ajtóval ellátott pályárészekre :)
  • grebber
    #64
    Én pl a pályákat baszott nagynak találom ahogy egyedül tolom jó tudom nem 1 emberre kell nézni,de akkor is kb 30x30-as területen szaladgálok a zombik elöl azt nem is látom a pálya többi részét csak akkor derül ki amikor el kell menni egy kör után a traderhez akkor látom csak hogy rohadnak a platz,de minek ha nem is kell kihasználni.
  • Krinyo
    #63
    Ugyanezt érzem én is. l4d-vel mai napig játszom, ezzel viszont nem tudom hogy meddig fogok.
  • azamat
    #62
    na kinek hogy tetszik? szerintem egész jó, de nem hiszem hogy ronggyá fogom játszani azért.
  • Árnyvadász
    #61
    Nekem a középső egérgombra (görgő lenyomása) gyógyította az általam irányított karaktert. Amúgy osztom azt a nézetedet, miszerint nem könnyű a játék. Sharpshooter perkem nőtt eddig leginkább. Jól lehet fejest osztani célzással. KFH rulz!
  • grebber
    #60
    FPS-ek nagy többségében ezt kell igen!
  • strebacom
    #59
    Ahogy látom ez olyan megyek oszt lövök játék, mint a L4D....semmi más nincs benne....
  • DarkSector
    #58
    erre én is kiváncsi leszek.
    akkor hétvégén.
  • tototto
    #57
    Na készítettem egy publikus groupot a magyar játékosoknak steamen szerintem lépjen be mindenki aki játszik vele hogy könnyebben megtalálhassuk egymást
    Killing Floor Hungary
  • tototto
    #56
    én most probáltam multiban , nagyon nehéz ugy is :)
    ezzel az életszurival hogy lehet magamba is adni mert amikor én ráváltok akkor mindig azt mondja keressek egy másik embert , de magamat nem tudom gyógyitani :S
    viszont jó hír hogy rengetegen tolják, ahhoz képest hogy reggel van nem számitottam ennyi szerverre :D
  • grebber
    #55
    Hétvégén fogok csak multizni vele!
    Addig soloban görcsölök.
    Kíváncsi vagyok hogyha 6-an toljuk akkor is ennyi ellenfél jön-e majd!
  • DarkSector
    #54
    na itt vagy.
    nyomunk multiban????
    lol
    má tegnap éjjel mikor aktiválták steam-en akartalak keresni :D

    monnyuk windows 7-em van, de az fps-em így sem rossz :D
    40-fps full csutkagrafon 1680x1050-ben (vagyis az élsimitásnál C16xQ)
  • grebber
    #53
  • grebber
    #52






    Na legkönnyebb szinten eljutok a végső pályáig de azt nem sikerült megcsinálnom! Majd csapatba kíváncsi leszek!

    Gyorsan csináltam egy videot de fraps végett akad sajnos:




  • tototto
    #51
    vedd vissza az élsimitást az szerintem segit
  • grebber
    #50
    Pff soloban kurva nehéz normal szinten.4 kör van a 2.at nem éltem túl még soha.1 körben 20-an 2.ban 32jönnek ránk de itt van már fekete ugrándozós meg láthatatlan is
  • azamat
    #49
    bassza meg nekem akadozik. még minimál grafon is éppenhogy meglehet a 30 fps. pedig simán megvan az ajánlott konfig
  • strebacom
    #48
    Képeket....!!
  • tototto
    #47
    na első benyomásokra nagyon komoly, a fegyverek és animációik zseniálisak a grafika 1680ban nagyon szép, nincs célkereszt csak ha vállhoz emeljük a fegyvert mint Red Orchestrában, msot egyenlőre ennyit mert hulla vagyok csak épphogy megnéztem holnap jobban letesztelgetem :D
  • DarkSector
    #46
    műkszik....:D
  • tototto
    #45
    nah most 23:41kor végre műxik :D
  • vgvg
    #44
    na már én is várom:)
    holnap game?kéne vmi jo kis magyar csapat!
    nekem még 2 orát ir,de nem fogom megvárni...:S
  • tototto
    #43
    szerintem az is kamu 3 óra lesz az holnap este is mire megjelenik :D
  • azamat
    #42
    na fasza... még 3 órát írnak. én már meg nem várom
  • terribad
    #41
    pedig ebből ma nem lesz játék:)

    There is currently no ETA. We are still working hard on making sure everything is ready. Currently we are still working on Dedicated Server files. Thank you for your patience.
  • Árnyvadász
    #40
    Eddig a Braid volt olyan, hogy aznapról átrakták másnapra, de azt a készítők oldaláról kevesebbért meg tudtam venni. De ennél ezt nem fogják eljátszani. Ha igen, felmondok :)
  • DarkSector
    #39
    hát én bizok benne, hogy még ma
  • Árnyvadász
    #38
    Én is arra várok, hogy játszhassunk már végre. Steam-en minden játék előtt van egy ilyen szarozás. Csak legalább itt már ugye elő van töltve. Szerintem kilenc óra után már játszható lesz.
  • DarkSector
    #37
    Istenfasza, még mindig nem aktiválható ez a geci...
    mit kell ennyit baszakodni ezen.
    ha már egyszer megvettük, akkor ne baszakodjanak.
  • Árnyvadász
    #36
    Bocsánat. Pedig vissza olvastam, de úgy látszik át siklottam felette. Engedményül: Játék közben lelőhetsz :D

  • azamat
    #35
    zsír, legyünk minél többen magyarok!
  • tototto
    #34
    na megvettem én is, már csordogál lefele :)
  • tototto
    #33
    olvass már kicsit vissza mielőtt belinkeled ugyanazt