792
A Topwire Interactive díjnyertes Killing Floor UT2004 mod feljavított változata különálló játékként
  • c115
    #152
    OMg,nem mondod! azt irta mind 1 iknél hogy unkown server!
    XD
  • Overloord
    #151
    chellom van na mind1 szar a netem biztos :D

    C115, csak az eredetiben van szerverlista törtben a kékhalál ^^

    IP kell beírnod és csak úgy lesz..
  • c115
    #150
    Sziasztok!
    Valaki meg tudná nekem mondani honnan lehet leszedni ezt a játékot?Leszedtem egy torrenteset de az nem megy mert nincs serverlista :(
    Valaki pls
  • werkfilm
    #149
    pedig nálad van a gond (vagy átmeneti volt a serverrel), fix a 15 alatti ping chelloval.
  • Overloord
    #148
    Igen mutatok neked pinget a szerveredről... hát néha játszhatatlan hát feltéve hamachi jobb vagy sem passz annyiból jobb a tiéd hogy online... de ennyi de 1780 pingel 4 mbites a netem se torret se semmit nem töltöttem le.. hát érdekes...

    http://www.ivpicture.hu/pic.php?id=141190
    Üdv egy olyan KF fan aki örül hogy van szerver :)
  • j0nNyKa
    #147
    Tudom, rettenetesen eldugtam előled, de akkor csak most, csak neked, csak a te agyi szintedhez igazodva:

    --- m-a-g-y-a-r s-z-e-r-v-e-r l-i-n-k ---
  • Avpfan
    #146
    Te segghülye vagy :D:D:D ott a rendes szerver de neki hamacsi hamacsi...
    OMG

  • XeeN
    #145
    "Hatalmas" frissítés jött ki a játékhoz.
  • KOVU
    #144
    nincs bedugva semmi ^^,
  • tototto
    #143
    csak tipp de nincs bedugva gamepad joy, kormány ami bezavarhat?
  • KOVU
    #142
    hali
    olyankor mi lehet a baj hogy:
    elindul meg minden megy rendessen de 1 szer csak 1 irányba megy magátol O.o se egér semmi.
    semmire se reagál általában resetelni kell a gépet...
    de ezt mindig megcsinálja
    elörre is köszi ^^
  • LaCeee92
    #141
    tört a killing floorom h kell hamachival lanozni vagy valahogy multizni thx
  • Electro25
    #140
    az a baj hogy az a hamachi server tele van :/ kéne nyitni egy másikat is sztem
  • grebber
    #139
    Remélem sok jó új pálya lesz majd és be is kerülnek a játékba!
  • tototto
    #138
    mapkészítő verseny
    az utolsó sor alapján meg nemsokára boltokban is kapható lesz a játék dobozos verzióban :)
  • grebber
    #137
    Ipon teszt
  • Blacksheep333
    #136
    Aki rendes server helyett inkább hamachival akar b*szakodni a pingel és egyéb problémákkal, az meg is érdemli...
  • Rowlend
    #135
    Szerintem meg mindenki mennyen oda ahova akar
  • j0nNyKa
    #134
    Tehát: Mutatsz nekem egy screenshotot a pingről? :)
    Utána mutatok én is, és matekozunk egy kicsit, mit szólsz? :)
  • Stanly92
    #133
    bár a ping nem mindig a legjobb... de nem akadozik szal nem laggol.... többi meg nem lényeg
  • j0nNyKa
    #132
    Mutatsz nekem egy screenshotot a pingről? :)
  • Stanly92
    #131
    hát akkor köszi inkább nem... itt egész jó party-k vannak 25 en is... bár be se férünk néha a traderhez az azér durva de jól megvagyunk azé köszi :)

    Gyertek ti is és alkossunk egy "nagyot" gyertek mindannyian lanra!! Hamachin keresztül!!

    Max 256 tag!!

    Szoba neve: KillingFloorLanParty jelszó: nincs

    Még kevesen vagyunk de... játdzunk egy nagyon jóóót gyertek és csatlakozzatok minél többen :P
  • j0nNyKa
    #130
    Szia!
    Nem rakok ki semmit. Azért van retail szerver, hogy ne kelljen hamachival hülyéskedni. 24/7 online, jó a ping sok játékosnál is. Most emeljük a limitet 20ra. Gyertek inkább Ti oda.. Éppen miattatok indult el a szerver, érted...
  • Stanly92
    #129
    http://killingfloor.frogz.hu/ tulaja írjon majd már ide....pls nem lehetne , hogy kiraknátok... a hamachi szobánkat? mert hamachin együtt... sok jó szerver van gyertek ti is oda..
  • XeeN
    #128
    Újabb Patch jelent meg a játékhoz. Nem nagy, de hasznos javításokat tartalmaz.
  • j0nNyKa
    #127
    magyar Killing Floor fansite indult: http://killingfloor.frogz.hu/
    Funckiók:
    - infók a játékról (még készül)
    - telepítési infók (tört verzióra, hisz a steames egyértelmű)
    - segítség a magyar szerverre való csatlakozáshoz
    - infók a szerverről (kb. félpercenként frissül - aktuális pálya, játékosok, stb.)
  • j0nNyKa
    #126
    kis update: este fél8-8 között előre láthatóan összegyűlik egy nagyobb team (várhatóan több, mint 6 játékos, úgyhogy limit emelés lesz), akit érdekel, akkortájt nézzen fel a szerverre
  • j0nNyKa
    #125
    1-2 info: A szerver 0.4es verzión fut, nem tudom, hogy az alapverzióval mit kezd. Valószínűleg kompatibilis, csak le akarja majd tölteni a pályákat, ami sok idő. Kérésre mehetnek fel nem alap pályák -akár beta verziósak- is.

    Ipt leírom, hogy könnyű legyen kimásolni: 80.249.173.233
  • grebber
    #124
    Ez jó hír remélem lesz rajta forgalom!
  • j0nNyKa
    #123
    Sziasztok!
    Indítottunk kísérleti jelleggel egy magyar tört szervert, egyelőre alap pályákkal, és 6 playeres limittel. Meglátjuk, mennyire van rá igény, ha pörög a dolog, emelünk a limiten. A szerver 24/7 fut.

  • Stanly92
    #122
    Gyertek ti is és alkossunk egy "nagyot" gyertek mindannyian lanra!! Hamachin keresztül!!

    Max 256 tag!!

    Szoba neve: KillingFloorLanParty jelszó: nincs

    Még kevesen vagyunk de... játdzunk egy nagyon jóóót gyertek és csatlakozzatok minél többen :P
  • terribad
    #121
    mert azóta frissültek a serverek és te nem fogod a régi verzióval látni, van vagy 250 tele játékosokkal most is.
  • Rowlend
    #120
    Én "Próbaverzióval" játszok egyenlőre, és csak nekem vannak ilyen kevesen? mer egy szerveren sincs senki mindenhol 0
  • grebber
    #119
    Volt újabb frissités:


    Fixes

    Fixed a number of known exploits on each map

    Fixed Listen Server Hosts not showing as playing on a server in Steam Friends

    Fixed the game prompting for a password after the password was already entered into Steam, when connecting from the Steam Server Browser

    Fixed exploit where players could shoot other players with shotguns and launch them on top of things or out windows

    Fixed exploit where players could change their Perk multiple times in order to get discounts on particular items. Players can only change their Perk once per Wave now

    Fixed shotguns making Specimens fly back excessively online

    Fixed Server Browser becoming non-responsive when connected to a server

    Fixed exploit that players could use to purchase something even when too heavy

    Fixed Listen Server Hosts' Perks getting duplicated to other players connected to their server

    Fixed purchasing of a Handcannon appearing to discount other weapons

    Fixed a collision problem with crouching that was allowing exploits


    Tweaks

    Improved the detection of Headshots on the Specimens

    Removed the scaling of players' names over their heads, which was causing long names to be unreadable

    Changed Default Tick Rate for Internet Servers to 30 instead of 20 to improve the online experience for players

    Hitting Escape now closes the Weapon Selection widget on the HUD

    Toned down the Blur and Camera Shake when a Specimen hits you. Blur now fades out more quickly
  • DarkSector
    #118
    Jó aláirom nem egy GTA4 vagy SIMS3 de azért coopban szerintem el lehet játszani vele elég jól...
  • DarkSector
    #117
    neked nem tetszik ez a játék?
    akkor a terminátor a nyerő??? az tán olcsóbb ettől. :D

    őszintén mi a baja a többi játékokhoz képest???
  • tototto
    #116
    szerinted, bele ne rokkanjál már pár ezer forintba
  • strebacom
    #115
    Hát ez egy fos game .....oszt még pénzt adtam érte miattatok... húúú a nejem ha megtudja nem lesz pi...n..a vagy két hétig az biztos...
  • wesker24
    #114
    Nagyon durva ez a Resident Evil 1 The Hive map ! Basszus annyi zombi jött mint a rossebb ! Nem sokáig birtuk a rohamot !
  • tototto
    #113
    itt