792
A Topwire Interactive díjnyertes Killing Floor UT2004 mod feljavított változata különálló játékként
  • Apa27
    #792
    A középső gombra se reagál. A beállításoknál pedig nem találtam olyat, ahol a hegesztőt tudnám beállítani. Csak a fecskendő volt. Hegesztő nem.
  • RED BULL F
    #791
    Középső egér gomb. Vagy állítsd át a beállításokban.
  • Apa27
    #790
    Sziasztok! Újra elővettem a játékot, de egyetlen szépséghibája, hogy nem tudom használni az ajtó kinyitásához a hegesztő "alternatív" módját. :)
    Tudom vicces, de régebben, mikor játszottam az egér bal gombjával lehetett behegeszteni egy ajtót és az egér jobb gombjával "kinyitni" (visszanyitni) , de most egyszerűen ez a funkció nem működik.
    Biztos nem az egérrel van gondom, vagy a játékban a jobb egérgombbal, hisz a célzásnál működik.
    Külön erre beállítást, meg nem találtam. Szerintetek mi lehet a baj?
  • JaSoN HuNTeR #789
    Megoldottam:

    A workshopból töltöttél le valamit? Iratkozz le róluk és töröld ezeket a kiegészítéseket, ha igen. Olvastam párról, ami előhozhatja ezt a gondot. Ha felvan rakva a Killing Floor SDK, azt is.
    Találtam egy olyat, hogy a Killing Floor mappán belül töröld az 'app_id.txt' és/vagy a 'steam_app.txt' fájlt (állítólag ez fogja megoldani). Másik opcióként még egy ilyet olvastam: , ahol az egész System mappát töröld, majd steamen ellenőrizd a fájlokat, hogy leszedje őket újra (a KF SDK-t előtte töröld, ha fent lenne).
  • JaSoN HuNTeR #788


    Help még mindig ugyan az!! Eredeti a játékom, de nem tudok vele játszani. Szerintem sokan ismerik itt ezt a problémát. Eddig nem volt időm vele foglalkozni de most megcsinálnám!
    Utoljára szerkesztette: JaSoN HuNTeR, 2015.01.13. 14:14:32
  • ocskoszilard
    #787
    google-ba rákeresel, lehet találsz leírást,, routeren belül kell megynitni bizonyos portokat, vagy mindet, mert némelyik le van tiltva alapból.
    T-home-os routerrel ez nem tudom megoldható-e.
  • JaSoN HuNTeR #786
    Huawei T-Home-s routerem van.
  • JaSoN HuNTeR #785
    Azt hol tudom átállítani a játékon belül kell?
  • ocskoszilard
    #784
    Router beállítások esetleg lehetnek rosszak, akkor nem lehet szerverhez csatlakozni.
  • MerlinW
    #783
    Kipróbáltam a kedvedért, nálam semmi gond. Elindul, vannak szerverek.
  • JaSoN HuNTeR #782
    Csodálatos ez a játék. :) El sem indul. Tört verzió legalább megy.
    Utoljára szerkesztette: JaSoN HuNTeR, 2014.11.04. 21:08:15
  • JaSoN HuNTeR #781
    Sziasztok megvettem steamen a játékot de nem tudok egyik szervezhez sem csatlakozni... Miért?
  • npckill
    #780
    Üdv!
    valakinek lenne kedve 18+ társasággal max.12 játékosig játszani? nem kell eredeti játék, csak a korhatárt tartjuk be (néha elvadulnak a meccsek és olyankor nem kiskorúaknak való beszélgetések kezdődnek). Érd.: TS3-on a hexodus.zapto.org IP-címen. Tobábbi jó forumozást!
  • Ingman12
    #779
    Üdv!

    Van valakinek kedve néha-néha összeülni játszani? Jó szimplán ismeretlenekkel is, de még jobb lenne honfitársakkal találkozni/"darálni".
  • vegytek
    #778
    november 7-ig 3.74 euró (-75%) a KF
  • vegytek
    #777
    + bosco05
    + MerlinW

    64bit: 4GB RAM + 512MB VRAM

    megdöglött az ssd-m, így 32bites w7-et raktam fel. és így már működik. lehet h driver gond volt
  • MerlinW
    #776
    Remélem nem költöttél rá sokat, mert a két proci teljesítménye között kb 10-15% különbség van... 64bites OS pedig csak akkor kell, ha 4GB vagy több memória van a gépben. A processzornak kvázi semmi köze a dologhoz.
  • bosco05 #775
    az oprendszert is újraraktad, vagy csak upgradelted?
  • vegytek
    #774
    upgradeltem a cpumat intel e5200 (2mag, 2,5GHz)-ról q8300 (4mag, 2,5GHz)-ra, valamint a w7 hp 32bitről w7 hp 64bitre és a KF állandóan kifagy. van h még a játék elindulása előtt. előtte a gyengébb procival vígan ment a játék. (friss telepítés után nem a régi fájlokat használtam, hanem újra letöltöttem a játékot.)

    valami ötlet, h mivel próbálkozzak? (amúgy a részletesség medium, felbontás 1280x1024)
  • MerlinW
    #773
    6 dollárért a teljes pakk (alapjáték + 13DLC)
  • bosco05 #772
    szerintem halloweenkor 100% hogy lesz brutál akció (olyankor sok horror gémet leakcióznak) az meg ugye október 31.
  • LaliK
    #771
    Autumn sale mikor lesz kb? :)
  • wesker24
    #770
    Igen Autumn Sale-kor 100 % hogy le lesz vagy ha akkor nem akkor Chritsmas Sale-kor tuti !
  • LaliK
    #769
    Szerintetek van rá esély hogy mostanában le lesz értékelve a játék?
  • bosco05 #768
    válasz itt
  • fawcet
    #767
    Mire jók a game cards? Eladhatók stb. Volt egy csávó aki cserélt velem Trade-ban.
  • bosco05 #766
    Eléggé kihalt a topic ahogy nézem. Én előkaptam újra a játékot, ha valakinek van kedve tolni írhatna.
  • szutyi93
    #765
    Mind kettőnknél van router de a portokat már kinyitottuk és úgy se megy.
  • tototto
    #764
    biztos router mögött vagytok, aki indítja szervert nyissa meg a portokat a játéknak, amikor indítjátok a szervert ki is írja melyikeket kell pontosan
  • szutyi93
    #763
    Sziasztok!

    Az lenne a problámám egyik haverommal megvettük a játékot steamen és próbálnánk egymással játszani de minden szerverre felenged azzal nincsen gond de ha én hostolok egy szervert neki azt írja hogy a szerver nem válaszol és ha ő hostol nekem is ezt írja de amúgy ha bemegyünk ketten egy szerverre akkor tudunk játszani de úgy jó lenne hogy csak mi ketten valami megoldás?
  • Lenox11
    #762
    csááá mindenkinek kéne nagyon a segítségetek ez a szar akár melyik szeróra megyek fel le kell töltenem valami kf_gore_trip_sm csak olyan lassan szedi hogy mire letölteni next map és megszakad és kezdhetem előről így nem tudok fel menni szerverekre nem tudja valaki mi a megoldás vagy valahonnan letölteni ezt a fájt?!?
  • iOlcsy
    #761
    Hali. Aki játszótársat keres, addoljon steamen. Mikrofonom van, de ha nem akarsz beszélni, nem kell.
    Steam ID: iOlcsy [HUN]
    Link a profilomhoz: http://steamcommunity.com/profiles/76561198004441418/
  • Jaka923
    #760
    Pontosan azért.
  • cs1rk3
    #759
    kijött a karàcsonyi event aki még nem tud róla.
    üj medic gun nagyon baba :)
  • TheGrinder
    #758
    Wave váltáskor mindig beszaggat. Szerintem a traider miatt, aki még bent van az ne ragadjon bent, hanem auto kidobja traider elé.
  • Prince23
    #757
    Miért van az hogy játékmenet közben gyakran beszaggat a játék, és wave váltáskor / köv kör kezdése előtt szintén.

    Mit kéne kikapcsoljak a grafika optonsben?
  • Balázs 17
    #756
    szerintem elég ratyi lett, a az új map meg undorító :D
  • cs1rk3
    #755
    +1
    Már várom a fizetést meg a Sale-t kellenek a DLCk xD
  • Guren
    #754
    legjobb videó valaha

  • PuertoRico69
    #753
    Helló..
    Tud nekem valaki segíteni?
    Szoktunk lanolni haverokkal a Killing Floor-al.
    Ugye újítgatom meg minden de nagyon sok dolog van ami csak sandbox-ban megy...
    Kiszedtem egy rakat zombit a wtf és a doom3 mutatorból + a serverperkv5-be beletettem egy rakat puskát...
    a gond csak az hogy ha sandbox bentvan akkor ők ha csatlakoznak a Lan szeómra akkor nem látják a szörnyeket csak az alapokat, amiket betettem azokat nem...
    Mi lehet a baj nincs valakinek ötlete??