37
A túlvilág szülötte
  • sambauer
    #37
    vicces
  • Noodlee
    #36
    Botrányosan gyenge film, de a lány valóban "tehetséges" xD
  • Frosty01
    #35
    jóasegged kőkóla?
  • ForzaInter
    #34
    neked való, te még biztos fosol tőle:DD
  • Shep
    #33
    Nem rossz ez a film. Tény, hogy nem egy világmegváltó alkotás, de én jól szórakoztam rajta.
  • Tyler1
    #32
    hát ha még nem nézted meg akk ajánlom h max hangerőn nézd, mert nagyon halk effect van alatta, és közben nézegesd a csajt :D


    #25: hát tény h csak a csaj miatt érdemes megnézni :P
  • Bitaboy
    #31
    na, nekem is lejött a film, este megnézem(vagy hamarabb)XD
  • sambauer
    #30
    mármint ez
  • sambauer
    #29
    ez micsoda ?
  • n3whous3
    #28
    Fú de érdekfeszítő Nem tudom az ilyen történeteket honnan szopják ki, de már full unalmas.
  • Montanosz
    #27
    hát én a hétvégén megnéztem, nagyon gyenge.
    most nem másolom be amit a filmes topikba írtam, de még most is kiráz a hideg, no nem a film miatt, hanem a végtelenül szép főszereplő, nagyon gyenge, és hiteltelen szereplése miatt...satöbbi
    úgy levágtam a vincsiről bosszúságomban hogy azóta is erősen recseg(((
  • Bitaboy
    #26
    A trailer alapján jó filmnek tűnik.
  • Viktor99
    #25
    Minek érteni ha itt van EZ!!
  • nandorb
    #24
    Ez egy szar film a havernak szedtem le,es belekukantottam es szal nem ertek belole egy mukkot se, hogy mire akartak kilyukadni...
  • SötétBarom
    #23
    LOL, átváltottam másik tabra, mire visszaváltok ott villódzik a hülyegyerek :DDDDDDD
    Áháh. Még jó, hogy ki van kapcsolva a hangfal.
  • pzoli00
    #22
    a kivitelezésről csak annyit, hogy Michael Bay (producer) keze is benne van, éppen ezért a látvánnyal minden rendben, sőt. Egyébként nagyon hasonlít Bay korábbi horrorfilmjeihez mint pl. A texasi láncfűrészes I, II, Amityville a szintén nemrég bemuatott Péntek 13.
  • REPS0L
    #21
    haver reakciója: mégegyszer ilyet belinkelsz olyat bebaszok hogy leesik a fejed

    :D
  • REPS0L
    #20
    AZTAJÓKEGET.
  • MR ME
    #19
    azért remélem tudod h dögöljéléhen :D
  • toysoldier
    #18
    hétvégén néztem meg
    nagyon átlagos film, szar befejezéssel
  • AntiHero
    #17
    dugnám.
  • REPS0L
    #16
    há én ezt meg se merem nézni :D
  • Tyler1
    #15
    menj a fuckba!!!!! xDDDD
  • MR ME
    #14
    elég sok filmből van összevagdosva egy alapból már kicsit lerágott csont történet, de a kivitelezés miatt egész jó lett, mondjuk a végét szépen összecsapták...
  • 5c0rp330n
    #13
    csekk
  • MR ME
    #12
    láttam, jó vót, csajt dugnám, topikot nem érdemel -.-
  • DIESEL DOG #11
    Hát igen, jó csaj!
  • Tyler1
    #10
    viszont ennél jobb promo nincs:

  • Tyler1
    #9
    akk bocs nem szóltam :)
  • DIESEL DOG #8
    Ez viszont így igaz. Egy bemutatónak az a feladata hogy a fogyasztót meggyőzze. Ezzel szemben szinte mindegyik horror szinte majdnem ugyanaz mint a msáik, csak a sztori eltérő meg maximum kicsit másabbak a filmtrükkök, maszkok...
  • REPS0L
    #7
    azért azt birom hogy szinte minden horrornak a trailere majdnem ugyanaz :D
    egy kis sípolás, néma csend, majd ijesztés. aztán a végén kiírják a címet, aztán megint ijesztés :D
  • DIESEL DOG #6
    Szerintem nem lesz rossz film. Ahogy néztem a bemutató videót észrevettem hogy egyes hasomló műfajú filmekből átvettek egy-két trükköt. Például van egy kicsi a Kör című filmből is, az Ördögűzőből is. Régebben szerettem a horror, thriller filmeket, de mára már untatnak mert a készítők nem tudnak újat mutatni. Szinte majdnem minden ilyen film hasonmása egy másik ilyen műfajú filmnek. Attól függetlenül még szívesen végignézném, mert azért kíváncsi vagyok rá...
    A címe valójában azt jelenti hogy: A megnem született
  • REPS0L
    #5
    mivel moziban akarom megnézni, honann tudjam hogy jó avagy rossz? nekem trailer alapján tetszik
  • EK1TEP
    #4
    Rendezés nemrosz!
  • REPS0L
    #3
    ok
  • Tyler1
    #2
    ez olyan jó film h külön topic kell neki? mert sztem nem :)
  • REPS0L
    #1
    Egy halott lelkét néha annyira megfertőzi a gonosz, hogy nem juthat be a mennyországba. Örökös bolyongásra van kárhoztatva a világok határai között, és kétségbeesve keresi az új testet, amelybe beköltözhet.
    És ez néha tényleg sikerül neki.


    Casey Bell gyűlölte az anyját, amiért az kisgyermekként magára hagyta. Ám amikor megmagyarázhatatlan események történnek, Casey lassan megérti, az anyja miért ment el. Könyörtelen álmok kínozzák, és amikor ébren van, egy gyötrődő szellem kísérti. Kénytelen az egyetlen olyan spiritisztához, Sendakhoz fordulni, aki véget vethet ennek az egésznek.
    Sendak segítségével Casey felfed egy családi átkot, mely egészen a náci Németországig nyúlik vissza: egy lényre lel, aki képes bárkit vagy bármit megszállni, és minden alakváltáskor egyre erősebb lesz. Az átok új életre kel, és Casey egyetlen esélye a túlélésre az lehet, ha lezárja a túlvilági átjárót, amit felnyitott valaki, aki soha nem született meg.


    Bemutató dátuma: 2009. március 26.