56
  • Ulkesh
    #16
    Miért kéne ehhez Symbian????
    Feltelepíted a Nimbuzz-t és használod.

  • passatgt
    #15
    nem, viszont van pár program appstore-ban ami az általad leírt funkciót szolgálja
  • gettoharcos2
    #14
    lenne egy kérdésem: az iPhone tud-e olyat, hogy natív Symbian-ra (S60 r2) írt programot futtatni?

    ugyanis a Nimbuzz-zal konkrétan lehet havi 2-3 ezer forintért feltöltőkártyával bármilyen Skype, MSN, Gadu-Gadu, Yahoo, ICQ, MySpace stb.. kontaktokkal beszélni (nem chatelni!)
  • dez
    #13
    Azért ha beindítja az OLED forradalmat, az nem lesz rossz.
  • acdc
    #12
    Videofelvetel+ oled fogyasztas miatt nagyon fontos csak a 3. generaciosba lesz nem egyenlo a 3.0 szoftverrel.
    Edge kontra 3g + ott volt a gps.
    Nekem nem az iphonevel van bajom mert ezzel lehet netezni a legjobban sot a filmeket reccenestelenul tokeletes viszi.Lattam mar sok okostelot be be szaggatni,hanem ez elsore ment mar volna hiszen sok minden szoftveres pl videofelvetel meg a tobbi aprosag de ezert kiadni egy ujjat.Persze jobb egy videokamera ez teny de ha tudja az iphone nem kerul penzbe a cegnek sokkal inkabb a lehuzasra megy az egesz.
  • Ferrer
    #11
    Az Iphone-ban én mindig is csak egy újabb kínai csodagagyi cuccot láttam. Aki még nem látott esetleg élőben ilyet, az el ne higyje a képek hatásfokozásait, a rendkívül könnyen karcolodó fémdoboz és a hozzá adott fehér füles is undorító, utóbbi hangminőségre is (nem, nem dobozosan szar a hangja, hanem olyan felpumpáltan). Ami pedig a szoftvert illeti.. Annak tökéletes, aki el tudja hinni, hogy neki ez jó.. a többiek meg szétunják magukat rajta 5 percen belül, aztán nekikezdenek valami értelmes dolognak. :P
  • asysoft
    #10
    Az az első iPhonera vonatkozott, csak iPhone 3G-ben lesz MMS (ha jól tudom, arra hivatkoznak, hogy a hardware nem alkalmas rá, pedig az AppStoreban beszerezhető MMS program is vígan fut az elsőgenerációs iPhoneokon, nomeg ezeréves telefonok is támogatják...)
  • 05lampard
    #9
    Jó is lesz az a netbook, 200 ezerért vehetsz majd almás EEE pc-t.
  • Mcsiv
    #8
    Személyesen még nem találkoztam vele, de a "igaz, pl 3.0 szoftverből érthetetlen módon az MMS kimaradt" állítás elvileg nem igaz.
    A 3.0 pont hogy tudni fogja az mms-t, a bluetooth-t is kiegészítették végre push funkciókkal, illetve végre van vágólapozás is benne.
  • OliApa
    #7
    Jah kérem, a minőség! Végy kézbe egyet... A piac "beárazta" a terméket, viszik, mint a cukrot.
  • Bith
    #6
    "...az ár sem ugrik embertelen szintekre."
    Mivel nincs hova, eleve azon a szinten van már most minden Apple termék...
  • hodobaj
    #5
    Elképesztő ez az iPhone bár tény, hogy nagyon szép meg igényes, de azok a szolgáltatások amiket nyújt pff...
  • asysoft
    #4
    Nem tisztem védeni az Apple-t, de az ingyenesen elérhetővé tett szoftverfrissítések által az első generációs iPhoneok is kapnak -nem is lényegtelen- új funkciókat (igaz, pl 3.0 szoftverből érthetetlen módon az MMS kimaradt), így akinek elég az EDGE által nyújtott átviteli sebesség, annak sem kell lecserélnie a készülékét, ha kéne egy új funkció...
  • acdc
    #3
    Feltalálta,hogyan kell eladni egy "hívőnek" 3 telefont
  • Alvarez999
    #2
    Mennyi az ájfón tervezett élettartama?
  • Alwares
    #1
    Beépített vidkam? Ja hogy frankónk használható lesz? Az még nem volt. Szeretem mikor az Apple feltalál ilyen új dolgokat.