47
Kérlek segítseket a kérdőív kitöltésével (szakdolgozat)
  • ba32107
    #47
    Ok, akkor -fav, zárható :D
  • thomassvk
    #46
    Lezártam a kérdőívet, mindenkinek nagyon szépen köszönöm a segítséget!
  • thomassvk
    #45
    Még vasárnapig nyitva van a kérdőív, aki még nem tette meg és kitöltené, kérem kattintson az első hozzászólásban látható linkre :)
    Köszönöm előre is és utólag is a "kattintóknak" :)
  • thomassvk
    #44
    Köszönöm szépen :)
  • Carlos
    #43
    Énis kitöltöttem!
  • z99999
    #42
    nekem mr bean utolsó filmje jutott eszembe hirtelen, habár ott nem erőltetik annyira a kézikamerát, de ez még jót is tesz a filmnek, ad egy kis pluszt hozzá.
    a cloverfieldnek meg sajna inkább a poszterét nézegetem, mert a film az gyalázatos volt
  • Broafka
    #41
    egyet értek.
    főleg hogy majd valami filmes suliba szeretnék menni szeptembertől :)
  • The Protector
    #40
    Engem iwiw-en is bombáztak vele.De mind dögunalmas.Ez meg jó téma.Így kitöltöttem.
  • Jim Morrison
    #39
  • thomassvk
    #38
    Köszi azoknak, azik legutóbbi írásom óta kitöltötték. Nem vagytok kevesen, szóval tényleg nagy segítség :) Persze a kérdőív még nyitva van, szóval csak bátran :)
    Wolfsnack: nem érzem, hogy reklámoznék, vagy spamelnék. Nem az e-mailcímedre küldtem el, szóval nyugodtan kikerülhetted. Én úgy szoktam csinálni, hogy ami nem érdekel, arra nem kattintok rá. Ettől függetlenül természetesen lehet véleményed.
    Amúgy pedig értelme van, számomra nagyon is. Továbbá vannak olyanok, akik szeretnek segíteni, és/vagy kérdőíveket kitölteni...
  • autoszimulator
    #37
    majd ha te is ott leszel, megérted
  • trogerzsiger
    #36
    mert segítesz vkinek ami tök jó
  • Wolfsnack
    #35
    az ilyen szakdolgozat (spam,reklám) topikokat miért tűrik meg?
    minden évben több ilyen nyílik és semmi értelmük
  • autoszimulator
    #34
    támogatva:D
  • ForzaInter
    #33
    Röhögés garantált, nagyon gyengére sikeredett az egész film. kb egy jelenet volt parázós, de annyira az sem, nagyon rámentek az ijesztgetésre, ami általában gyenge volt, ezzel el is baszták az egészet, kézikamera meg egyáltalán nem volt újdonság... Nem is értem mit istenítenek rajta, pedig a trailer bejött nagyon, és azt hittem vmi full parázós film lesz, de nagy csalódás volt, talán túl sokat vártam tőle.
  • Dragooon #32
    nézd meg, jó kis film (szvsz)
  • Broafka
    #31
    1, hát szerintem meglehetett volna oldani unalom nélkül s azokat a karakter megismeréseket
    2, hmm, ha majd lesz egy iylen eset, akkor szavadon foglak :P
    3, szerintem az ilyeneket is bele kell tenni a filmbe amikor látjuk hogy leemeli, és kicseréli, megemlíti hogy kciseréli, pl van a sorozat a 24 óra, ami egy rész 1 óra dúrván. Nah most van már 48 meg 72 óra, stb, akkora hajtással, meg eksönnel amin végig mennek, és egy fikarcnyi percet nem alszanak (hozzá kell tennem, hogy én csak pár részt láttam, de az első sorozatot a szüleim végig nézték) szóval kéne legalább egy 3 rész amikor bizonyos karakterek hiányoznak az adott részekből mert éppen alszanak, nem?
    4, én a kamerásról beszéltem, nem a kameráról :)
  • The Protector
    #30
    Kitöltöttem.De azt szeretném kérdezni h miért volt köztük a bourne meg a james bond filmek?
  • Szabi1991
    #29
    1. de ha az a 30-45 perc nincs, akkor nincs semmi története a filmnek.. nem ismernénk a karaktereket semennyire stb..
    2. sokan vannak akik tuti ugyanígy vennék fel, azt ha túlélik megy jútúbra.. :DDDDDDD
    3. amikor bementek a boltba, simán elemelhettek pár aksit, meg memkártyát...
    4. a kameráról meg már sok topikba volt szó, kis kézi kamera, de fél milla az ára, így nem csoda hogy szép képe van :DD
  • Broafka
    #28
    ha te menekülnél akkor te is rángatnád, az adja a bukéját, de hogy én is mondjam a véleményem, ritka szarfilm volt a cloverfield!
    jó ötlet, egy igen elb***ott rendezéssel.

    1, legalább 30-45 perc, hogy mit mondana az xy az elutazó embernek, hát valami dög unalom
    2, és ez minden kézikamerás filmben van, ha egyszer menekül valaki egy vérengző szörny elől, akkor nem fogja kamerázni, meg mikor rajta van, és harcol vele, akkor nem fogok a kamerával foglalkozni hogy miután túléltem, még vigyem magammal, a nagy szart, szerintem iylenkor mindenki mentené az írháját.
    3, elemek nem merülnek le? kazetta csere? hatalmas hézagok (amik mondjuk asszem még ebben voltak is, de a legtöbben nincsen)
    4, látszik, hogy azért nem egy béna kamerásról van szó, a nyugidt részeket eléggé elbénázza helyenként, ám az izgalmas részeknél rángategyet, de a lényegen rajta marad, kapkodja a kmaerát, de látszik azért a lényeg.

    Nehéz műfaj ez a fajta filmezés.
    Az ideglelés ezzel nagyon nagyot csinált, és annak volt egy különleges hangulata, bár ott is felfedezhető a 2. pont (sátor, sötét jelenet, bőg a csaj orrba-szájba folyik minden, én nem állítanék be így egy kamerát a képembe, hogy ezt fölvegyem, bár embere válogatja)
  • SötétBarom
    #27
    Már neharagudjon nagymester, de a cloverfield állat nagyon. Meg a REC is igenigen jó.

    Amitől én hülyét kapok, ha egy elméletileg látványos akciófilmben a legdurvább résznél rángatják annyira, hogy azt se tudom mi van.
    Ezért volt nagyon raj a 300, mivel ha nem lenne benne slo-mo, fél órás lenne az egész film. Na ott aztán nem volt szanaszétrángatott akciójelenet :DDD (matrixokat is imádom, ez van. slo-mo junkie vagyok. :DDD)
  • n3whous3
    #26
    Kitöltöttem, hajrá :)
  • Broafka
    #25
    én azt megemlítettem mint egyébb filmeket ilyen kategóriában
  • Szabi1991
    #24
    a Cloverfield az egyik kedvenc filmem :)

    főleg a kézi kamera miatt, kitöltöttem :D
  • thomassvk
    #23
    Az eddigi kitöltőknek nagyon köszönöm a segítséget (hogy ne egyesével válaszoljak)! :)
  • TommyC
    #22
    csak az ideglelést "láttam"

    nem annyira érdekel ez a kézikamerázós cucc, de ezt le is írtam ott


    kitöltöttem
  • Sir Quno Jedi
    #21
    Ezek mind a kb. nézhetetlen kategóriába tartoznak. Vannak valóban nívós kézikamerás filmek is, de ott sem plusz pont a kézikamera. nem véletlen találták a ki a minőségi kamerákat/állványokat/stb. Aki kézikamerát erőltet "művészi" szempontból, az többnyire szvsz. igénytelen és/vagy ripacs, nomeg öncélú (tisztelet a kivételnek). Már az álldokumentumfilmekkel is dunát lehet rekeszteni, pláne az ilyen kézis szarokkal.

    Fix, stabil, jól látható és nézhető, TISZTA felvételeket akarunk, nem pedig szemkifolyatós VHS kamerás rángatózást. OSU! :D
  • Japep
    #20

    Hát kitöltöttem...szívesen... :)
  • Rash87
    #19
    Én is kitöltöttem,volt szabad 10 percem :)
  • ba32107
    #18
    Noha kicsit unalmas és egy kaptafára épülő volt, azért kitöltöttem
  • thomassvk
    #17
    nemcsak azt hagytam ki... akkor még hosszabb lett volna :)
  • NEOreg3
    #16
    Diary of the Dead-et kihagytad
  • Lacee
    #15
    kitöltöttem, de a vége felé sajnos nem tudtam semmi konstruktívat írni... sok sikert :)
  • desigo
    #14
    kitöltve
    egyedül a RECet nem láttam
    a többit mind moziban

    a végén vártam,hogy legyen valami kézikamera reklám :)
  • thomassvk
    #13
    és köszi hogy szántál rá időt!
  • thomassvk
    #12
    a negatív és semleges vélemény is vélemény :)
  • kas123
    #11
    hát ez kézikamerás téma nem nagyon jött be nekem :D, a kedvenc filmjeimben nem nagyon vehető észre szerintem, így nem nagyon tudtam hozzászólni :S
  • thomassvk
    #10
    köszönöm szépen :) igen, segítettél :)
  • Jim Morrison
    #9
    kitöltöttem, a vége felé már nem nagyon volt kedvem mindig leírni, mert most sietek :)
    Azért remélem segítettem
  • kas123
    #8
    nemszóltam :D