68
Puskás Hungary (2009)
  • Tyler1
    #68
    és még nem is hallottál a telleresekről és neumannosokról
  • w77d
    #67
    rubikosok és Puskások XD micsoda csoportok vannak itt Magyarországon XD
  • w77d
    #66
    engem azért bántott ez a hsz. Szeretem a focit és tisztelem Öcsi bácsit.
  • Tyler1
    #65
    jah akk a rubikosok oda puskások ide :)
    és nem lesz vita.
  • karajjj
    #64
    bocsi, félreértessz, azért linkeltem, mert nem kell neki nyitni, hanem már van...
  • Tyler1
    #63
    köszi de az nem az én topicom. azért irtam mert kezdett átmenni a az egész off-ba!
  • karajjj
    #62
    tess
  • gotchaaa
    #61
    Igen, de ezen a hozzászóláson senki nem akadt fenn, a kedves barátod hozta fel újra a témát, 1 nap elteltével és csak azért, mert "tudtam, hogy a sok [...] rubikkockabajnok nekem fog ugrani. "
  • IMYke2.0.0.0
    #60
    Wiki: Puskás Öcsi
    Youtube: Öcsi összeállítás - HQ is van.
  • Tyler1
    #59
    akkor itt az ideje topicot nyitni neki, ahova mehetnek a Rubikosok, itt meg maradjon a téma PUSKÁS FERENC!!!!!!!!!!!!!!
  • IMYke2.0.0.0
    #58
    Mellesleg, tegnap volt a Híradóban: ifj. Rubik Ernő állami kitüntetést kapott...
    [25 év után ideje is volt...]
  • w77d
    #57
    "csak mert te focibuzi vagy és ilyen értékrended van"
    íme a topic első, egyben leghülyébb szélsősége. Ez a baromság indította ki az egész vitát...
  • ba32107
    #56
    Én egyik sem vagyok... csak zavar amikor valaki szélsőségekben gondolkozik.
  • w77d
    #55
    XD
  • homeless
    #54
    Annyira tudtam, hogy itt az sg-n a sok szemüveges/zsíroshajú/pattanásos rubikkockabajnok nekem fog ugrani:)
  • homeless
    #53
    Én csak msstz, "focibuzi" kifejezésére reagáltam, hasonló stílusban.

    "miért kell lenézni azokat akik ezt csinálják, miért kell azt hinni hogy nincs életük."

    Egyszer voltak a Fábry showban ezek a rubik kockások és Fábry is hasonlóan csipkelődött velük, szóval nem csak én vagyok ilyen geci. Szerintem mindenki aki látta a fejüket azt gondolja, hogy nincs életük, és szerintem nem is lehet komolyan venni egy olyan embert aki az szabadidejének a 90%-át azzal tölti, hogy minél gyorsabban kirakja a rubik kockát. Ezért idegesített fel, hogy a rubik kockát össze akarja hasonlítani Puskással.

    De, hogy ne csak off legyen:
    Megnéztem a filmet, de nem sok új dolgot tudtam meg belőle. De ennek ellenére nem bántam meg, hogy megnéztem.
  • gotchaaa
    #52
  • ba32107
    #51
    Ki tudom rakni éppen, nem 10 másodperc alatt, de másfél perc alatt igen. Én csak azt nem értem, miért kell lenézni azokat akik ezt csinálják, miért kell azt hinni hogy nincs életük. Ennyi erővel Puskásra is rámondhatod, hogy csak képen látott nőt, mert nagyon jó volt valamiben, és azzal foglalkozott az ideje nagy részében.

    Mindenki másban jó, mi a francért kell lenézni azt, aki olyan dologgal foglalkozik, ami szokatlan? Szerintem a Rubik kocka egy érdekes, és mindenképpen világhírű magyar találmány, amit nem mellesleg a gyógyászatban is alkalmaznak. Biztos hülyeség.
  • w77d
    #50
    pontosan
  • homeless
    #49
    Gratulálhatsz, de nem én hoztam fel a rubik kockát egy Puskásról szóló topciban.

    Csak nem te is ennek a csodálatos "sportnak" hódolsz?
  • ba32107
    #48
    Gratulálok, okos vagy.
  • homeless
    #47
    Úristen... Rubik kocka:D::D:D:

    Meghalok.

    Sírok a röhögéstől, amikor azt a sok balfaszt látom, akik 10 mp alatt kirakják a rubik kockát lábbal:) Milyen életük lehet az ilyeneknek? Látszik a fejükön is, hogy nőt még csak .jpg formátumban láttak... Nem is értem, hogy miért hoztad fel a rubik kockát egy Puskásról szóló topikban.

    Ha meg nem vagy "focibuzi" és még letölteni sem fogod, akkor mi a faszért jössz be ide, hogy a rubik kockás nyomorékokat reklámozd?
  • Panzermeyer
    #46
    Én tegnap láttam a filmet. A focival nem sokat foglalkoztam, csak anno játszottam kis ideig. Különben is, játszani sokkal jobb, mint nézni. És sokakhoz hasonlóan újabb és újabb rókabőrnek gondoltam a személyéről szóló riportokat, videókat. Tegnap óta más a véleményem, nagyszerű sportember volt, nem hiába méltatják a teljesítményét a mai napig.
  • autoszimulator
    #45
    nem feltétlenül kifutóágban levő film volt a Sorstalanság, mikor végig kellett nézni a sulival, és úgy tudom, azért nem kellett fizetni az iskoláknak anno. Ilyen művelet keretében pont elférne ez a film is, mert ha a zsidók hanyatlását végig kellett néznünk 3 órában, akkor ezt is simán végig lehetne, ez még érdekel is pár embert.
  • Carloska
    #44
    fogjátok már fel bazz a cikket nem én írtam hanem másoltam
  • Hydroceph
    #43
    beload"ed"
  • nan76
    #42
    de ezzel az erővel minden film a nyerészkedésről szól...
  • karajjj
    #41
    nem a lehúzásról volt szó, hanem, hogy még mindig rajta nyerészkednek egyesek
  • w77d
    #40
    Gyerekek nem tudom mi ez a vita Öcsi bácsi személyéről. Az összes mai bohóc együtt nem ér fel hozzá. Egyszerűen értelmetlen a vita, hogy milyen rókabőr meg miegymás. Akit érdekel megnézi, akit nem az nem. De Puskás Ferenc nagyságát lehúzni nem lehet....
  • ba32107
    #39
    Engem meghívhatsz, pécsi vagyok
  • karajjj
    #38
    én borsodban lakom, szóval ennyit erről... :D akkor megvárom a DVD kiadást

    #37: akkor meg nem értem, hogy hogy jön ez ide, de igen igazad régebb óta van itt
  • nan76
    #37
    nem ezt mondtam..hanem,hogy régebb óta van fent mint Te
  • IMYke2.0.0.0
    #36
    Szívesen meghívnálak, de félek, nagyon messze lakunk egymástól.
    Baranya-megye déli része, világtól távol... ehh, azoka régi szép egyetemista idők, amikor szinte minden este buli, mozi vagy korzózás Pécsett.
    [Csak 34 vagyok, de nem érzem annyinak magam.]

    Puskás miatt pedig büszke vagyok a magyarságomra... egyszerűen zsibong az ember lelke, amikor TV-ben látni, hallani, hogy a riporter kérdésére a vágott szemű, kreol, stb. külföldiek rögvest vágják a lencsébe: "Puskás", "Puskas"...

  • karajjj
    #35
    ha meghívsz egy mozijegyre, akkor megnézem én is a filmet moziban, ha nem akkor megvárom amíg kijön DVD-n és megveszem, mert most nem futja rá a költségvetésből...
  • IMYke2.0.0.0
    #34
    Komolyan nem hiszlek el... csalánra vizeltél ma?
  • karajjj
    #33
    jólvan, részemről befejezve, bocsánat, hogy meg mertelek szólítani, óóóó nagy 40 éves atyaúristen...
  • IMYke2.0.0.0
    #32
    Ó, jaj... most mit csináljak szégyenemben?
    Ha elolvastad volna az első hozzászólást a topikban, tudnád, hogy miért nyitottam.
    Nem azért, mert be akartam szerezni a huszonkettedik DJ Tahótöhötöm albumot...
    Azok a zenék már akkor 15-20 évesek voltak. Jogdíjmentesen fel lehet dolgozni őket - főképp és amúgy is magáncélra.

    Az, hogy az elmúlt 7 évben a kérések / teljesítések tárháza lett [sok hasonszőrű topikkal egyetemben] az már nem az én reszortom.
    A "házigazda" jog alig 5 éves találmány az SG-n.
  • karajjj
    #31
    5 éve olvasok egy csomó topikot itt, 3 évvel ezelőtt úgy éreztem, hogy énis hozzászólnék... most akkor újreg vagyok? -.-
  • karajjj
    #30
    az mp3-at keresek, az gondolom teljesen legális...
  • IMYke2.0.0.0
    #29
    "na most pont ugatsz, mikor elég csak a topikjaid között szétnézni...

    nem tudom, hogy mi a problémád a fiatalabb nemzedékkel, de tudod, nem mindenki tuskó és segghülye, de a te szűklátókörű hozzáállásod az aztán igen, az valami..."


    Még szerencse, hogy közel sincs igazad.
    Amúgy meg, melyik topikomról is beszélsz?

    2005. 07. 07. - SG: Pécs Connection
    2004. 03. 30. - Reneszánsz: Magyar MMORPG
    2003. 10. 06. - Crimsonland Internet Rekordok
    2002. 01. 09. - MP3-t keresek
    2001. 10. 05. - Patch Mizéria
    2001. 06. 17. - Help! Vírus???
    2001. 06. 17. - GodMessage féreggenerátor
    2000. 02. 15. - Játékmagyarítások fóruma (Házigazda)

    Vagy esetleg fröcsögsz, észérvek nélkül...