7
  • smaszi
    #7
    Igen, sajnos igaza van bmw-nek: a néhol tényleg remek akciók ellenére is kissé "gyerekes beütése" lett a filmnek..Talán nem csak mi ketten látjuk így..
  • bmw
    #6
    Az 1-tol sem estem hasra, kicsit gyerek film lett...
  • Etinger
    #5
    Tim Story.. csak őt ne :D
  • kalapos01
    #4
    Én is szeretem Michael Bay-t, de ez nem ő.

    A Transformers-t bármelyik rendezőnek a számlájára lehetett volna írni, de semmi plusz, semmi Bay-es nem volt benne. Ha valaki azt mondja, hogy Spielberg, Ratner, Neil LaBute vagy, tudom is én, Tim Story készítette, simán hihető lett volna. Bay-re nem a rángókamerás, extraközeli akciójelenetek jellemzőek, szinte alig voltak benne a filmben a védjegyei, amikor Shia története zajlott.

    Bay-film a Bad Boys, a Szikla, az Armageddon vagy a Sziget. Azokról lerítt. A Transformers-nél meg volt kötve a keze. Meglátjuk a második részt.
  • Etinger
    #3
    Épp az, ahogy az előttem szóló is mondta, pont ehhez ért Bay. Ez egy neki való film trilógia. Sok robbanás, akció, egyszerű történet, igazi popcorn mozi...
  • LiveMan
    #2
    Szerintem Michael Bay semmi máshoz nem ért. EZ Michael Bay. És én szeretem ezt a Michael Bay-t. :-)
  • kalapos01
    #1
    Csak a dátumot foglalták le, a folytatást még nem jelentették be. Nem akarják megvárni a második rész sikerét, hogy addig lecsapjon valaki a dátumra. Amúgy meg volt az a hír, hogy már fél éve kiírták a német premiert ekkorra, szóval nem sok hitelt kell ennek adni. Annak meg főleg nem, hogy Bay ugrál, hiszen közel sem biztos, hogy ő fogja rendezni a harmadik részt. (Neki nem ilyen filmeket kéne csinálnia, van, amihez jobban ért.)